RCORemy Cointreau SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,51 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €3,48 Mr | €3,45 Mr | €3,40 Mr | €3,21 Mr | €2,99 Mr | €2,78 Mr | €2,79 Mr | €2,62 Mr | €2,54 Mr | €2,44 Mr | €2,28 Mr | €2,34 Mr | €2,28 Mr | €2,27 Mr | €1,99 Mr | €2,19 Mr | €2,29 Mr | €2,30 Mr | €2,15 Mr | €2,19 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €78,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €1,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €1,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €753,50 Mn | €747,00 Mn | €730,40 Mn | €607,00 Mn | €467,40 Mn | €513,10 Mn | €719,60 Mn | €519,40 Mn | €466,70 Mn | €465,20 Mn | €499,30 Mn | €531,50 Mn | €590,50 Mn | €444,80 Mn | €371,40 Mn | €402,10 Mn | €585,30 Mn | €613,00 Mn | €475,30 Mn | €577,10 Mn |
| Net Borç† | €675,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €935,30 Mn | €984,60 Mn | €1,19 Mr | €1,55 Mr | €1,31 Mr | €1,01 Mr | €1,02 Mr | €1,13 Mr | €1,13 Mr | €1,09 Mr | €1,05 Mr | €965,10 Mn | €1,03 Mr | €1,19 Mr | €1,03 Mr | €907,80 Mn | €807,80 Mn | €714,10 Mn | €817,80 Mn | €785,90 Mn |
| Brüt Kâr | €569,70 Mn | €648,00 Mn | €805,00 Mn | €1,06 Mr | €861,10 Mn | €646,10 Mn | €643,50 Mn | €680,50 Mn | €739,20 Mn | €710,70 Mn | €647,00 Mn | €599,50 Mn | €601,10 Mn | €720,40 Mn | €615,30 Mn | €504,10 Mn | €454,30 Mn | €397,00 Mn | €428,50 Mn | €404,00 Mn |
| FAVÖK | €192,70 Mn | €264,20 Mn | €349,40 Mn | €479,30 Mn | €360,90 Mn | €271,20 Mn | €248,50 Mn | €294,50 Mn | €258,30 Mn | €246,50 Mn | €196,40 Mn | €173,60 Mn | €164,90 Mn | €260,30 Mn | €220,90 Mn | €177,90 Mn | €148,90 Mn | €140,20 Mn | €161,70 Mn | -€88,20 Mn |
| Net Kâr | €78,70 Mn | €121,20 Mn | €184,80 Mn | €293,80 Mn | €212,50 Mn | €144,50 Mn | €107,00 Mn | €159,20 Mn | €148,20 Mn | €190,30 Mn | €102,40 Mn | €92,60 Mn | €62,40 Mn | €130,40 Mn | €121,40 Mn | €73,30 Mn | €83,30 Mn | €86,10 Mn | €93,80 Mn | -€68,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,50 | 2,34 | 3,62 | 5,69 | 4,11 | 2,74 | 2,04 | 3,02 | 2,83 | 3,67 | 2,10 | 1,91 | 1,27 | 2,66 | 2,45 | 1,49 | 1,73 | 1,83 | 2,00 | -1,49 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €53,90 Mn | €19,20 Mn | €13,70 Mn | €42,20 Mn | €90,30 Mn | €123,00 Mn | €15,70 Mn | €8,50 Mn | €150,90 Mn | €97,70 Mn | €73,40 Mn | €7,70 Mn | -€43,80 Mn | €105,90 Mn | €95,40 Mn | €154,30 Mn | €63,50 Mn | -€93,60 Mn | €98,60 Mn | €74,00 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€37,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,6% | 21,6% | 21,5% | 18,9% | 15,6% | 18,4% | 25,8% | 19,8% | 18,4% | 19,1% | 21,9% | 22,7% | 25,9% | 19,6% | 18,7% | 18,4% | 25,6% | 26,7% | 22,1% | 26,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,27 | 0,29 | 0,35 | 0,48 | 0,44 | 0,36 | 0,37 | 0,43 | 0,44 | 0,45 | 0,46 | 0,41 | 0,45 | 0,53 | 0,52 | 0,41 | 0,35 | 0,31 | 0,38 | 0,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,48 | 0,51 | 0,62 | 0,80 | 0,68 | 0,52 | 0,53 | 0,58 | 0,58 | 0,57 | 0,54 | 0,50 | 0,53 | 0,62 | 0,53 | 0,47 | 0,42 | 0,37 | 0,42 | 0,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 60,9% | 65,8% | 67,4% | 68,6% | 65,6% | 64,0% | 62,8% | 60,4% | 65,6% | 64,9% | 61,6% | 62,1% | 58,3% | 60,4% | 60,0% | 55,5% | 56,2% | 55,6% | 52,4% | 51,4% |
| FAVÖK Marjı | 20,6% | 26,8% | 29,3% | 31,0% | 27,5% | 26,8% | 24,2% | 26,2% | 22,9% | 22,5% | 18,7% | 18,0% | 16,0% | 21,8% | 21,5% | 19,6% | 18,4% | 19,6% | 19,8% | -11,2% |
| Net Kâr Marjı | 8,4% | 12,3% | 15,5% | 19,0% | 16,2% | 14,3% | 10,4% | 14,1% | 13,1% | 17,4% | 9,7% | 9,6% | 6,0% | 10,9% | 11,8% | 8,1% | 10,3% | 12,1% | 11,5% | -8,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,8% | 2,0% | 1,1% | 2,7% | 6,9% | 12,2% | 1,5% | 0,8% | 13,4% | 8,9% | 7,0% | 0,8% | -4,2% | 8,9% | 9,3% | 17,0% | 7,9% | -13,1% | 12,1% | 9,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.