ROURoularta Media Group NV
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $174,83 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €331,22 Mn | €365,01 Mn | €375,70 Mn | €393,58 Mn | €392,78 Mn | €347,80 Mn | €353,41 Mn | €355,11 Mn | €441,68 Mn | €477,77 Mn | €485,05 Mn | €542,94 Mn | €814,51 Mn | €938,44 Mn | €911,74 Mn | €928,55 Mn | €945,81 Mn | €1,08 Mr | €1,01 Mr | €985,53 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €51,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €145,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €185,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €12,47 Mn | €8,46 Mn | €11,47 Mn | €11,47 Mn | €5,67 Mn | €4,64 Mn | €5,50 Mn | €298.000 | €105,54 Mn | €108,05 Mn | €114,22 Mn | €115,85 Mn | €125,23 Mn | €148,05 Mn | €121,27 Mn | €152,02 Mn | €190,06 Mn | €272,20 Mn | €277,47 Mn | €263,02 Mn |
| Net Borç† | -€38,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €301,50 Mn | €320,31 Mn | €323,53 Mn | €343,14 Mn | €300,20 Mn | €256,27 Mn | €295,80 Mn | €277,01 Mn | €256,77 Mn | €276,46 Mn | €290,23 Mn | €299,57 Mn | €305,21 Mn | €712,04 Mn | €731,11 Mn | €711,56 Mn | €707,25 Mn | €781,61 Mn | €766,82 Mn | €609,23 Mn |
| Brüt Kâr | €101,27 Mn | €112,56 Mn | €106,99 Mn | €125,98 Mn | €120,44 Mn | €94,39 Mn | €109,11 Mn | €93,82 Mn | €76,54 Mn | €93,20 Mn | €101,83 Mn | €99,32 Mn | €99,94 Mn | €286,63 Mn | €301,79 Mn | €303,99 Mn | €256,72 Mn | €270,84 Mn | €64,26 Mn | €57,71 Mn |
| FAVÖK | €17,59 Mn | €17,61 Mn | €14,23 Mn | €23,26 Mn | €23,14 Mn | €11,73 Mn | €17,19 Mn | €8,47 Mn | €244.000 | €15,18 Mn | €21,30 Mn | €8,63 Mn | €4,76 Mn | €27,77 Mn | €56,47 Mn | €73,19 Mn | €45,79 Mn | €44,00 Mn | -€124,73 Mn | -€62,35 Mn |
| Net Kâr | €4,86 Mn | €6,07 Mn | €2,35 Mn | €7,62 Mn | €16,59 Mn | €5,98 Mn | €10,85 Mn | -€70,37 Mn | -€10,93 Mn | €21,47 Mn | €68,96 Mn | -€142,48 Mn | -€57,91 Mn | -€1,71 Mn | €14,44 Mn | €30,95 Mn | -€4,18 Mn | €13,76 Mn | €15,94 Mn | €24,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,39 | 0,49 | 0,20 | 0,65 | 1,41 | 0,48 | 0,86 | -5,61 | -0,87 | 1,70 | 5,51 | -11,41 | -4,64 | -0,14 | 1,14 | 2,45 | -0,33 | 1,29 | 1,47 | 2,30 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €20,82 Mn | €17,34 Mn | €5,31 Mn | €13,54 Mn | €35,98 Mn | €5,48 Mn | €23,44 Mn | €2,82 Mn | -€1,47 Mn | €10,38 Mn | -€4,88 Mn | €17,51 Mn | €1,94 Mn | €31,99 Mn | €37,20 Mn | €23,76 Mn | -€14,84 Mn | €61,34 Mn | €6,45 Mn | €2,02 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€7,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,8% | 2,3% | 3,1% | 2,9% | 1,4% | 1,3% | 1,6% | 0,1% | 23,9% | 22,6% | 23,5% | 21,3% | 15,4% | 15,8% | 13,3% | 16,4% | 20,1% | 25,3% | 27,5% | 26,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,91 | 0,88 | 0,86 | 0,87 | 0,76 | 0,74 | 0,84 | 0,78 | 0,58 | 0,58 | 0,60 | 0,55 | 0,37 | 0,76 | 0,80 | 0,77 | 0,75 | 0,73 | 0,76 | 0,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,63 | 1,73 | 1,75 | 1,85 | 1,62 | 1,38 | 1,60 | 1,50 | 1,39 | 1,49 | 1,57 | 1,62 | 1,65 | 3,84 | 3,95 | 3,84 | 3,82 | 4,22 | 4,14 | 3,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 33,6% | 35,1% | 33,1% | 36,7% | 40,1% | 36,8% | 36,9% | 33,9% | 29,8% | 33,7% | 35,1% | 33,2% | 32,7% | 40,3% | 41,3% | 42,7% | 36,3% | 34,7% | 8,4% | 9,5% |
| FAVÖK Marjı | 5,8% | 5,5% | 4,4% | 6,8% | 7,7% | 4,6% | 5,8% | 3,1% | 0,1% | 5,5% | 7,3% | 2,9% | 1,6% | 3,9% | 7,7% | 10,3% | 6,5% | 5,6% | -16,3% | -10,2% |
| Net Kâr Marjı | 1,6% | 1,9% | 0,7% | 2,2% | 5,5% | 2,3% | 3,7% | -25,4% | -4,3% | 7,8% | 23,8% | -47,6% | -19,0% | -0,2% | 2,0% | 4,3% | -0,6% | 1,8% | 2,1% | 4,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,9% | 5,4% | 1,6% | 3,9% | 12,0% | 2,1% | 7,9% | 1,0% | -0,6% | 3,8% | -1,7% | 5,8% | 0,6% | 4,5% | 5,1% | 3,3% | -2,1% | 7,8% | 0,8% | 0,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.