SABESaint Jean Groupe SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $73,49 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €165,21 Mn | €166,31 Mn | €174,45 Mn | €164,20 Mn | €144,68 Mn | €128,71 Mn | €115,73 Mn | €110,08 Mn | €109,53 Mn | €98,02 Mn | €94,07 Mn | €73,36 Mn | €68,46 Mn | €66,50 Mn | €68,81 Mn | €78,29 Mn | €80,44 Mn | €84,63 Mn | €92,37 Mn | €85,95 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €33,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €84,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €75,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €55,13 Mn | €58,70 Mn | €63,03 Mn | €59,65 Mn | €47,67 Mn | €33,57 Mn | €27,59 Mn | €24,44 Mn | €24,70 Mn | €19,20 Mn | €12,57 Mn | €2,51 Mn | €1,28 Mn | €1,21 Mn | €1,65 Mn | €8,24 Mn | €9,72 Mn | €11,60 Mn | €13,25 Mn | €9,54 Mn |
| Net Borç† | €21,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €119,68 Mn | €116,82 Mn | €115,64 Mn | €104,50 Mn | €95,07 Mn | €89,28 Mn | €81,53 Mn | €74,17 Mn | €71,00 Mn | €64,54 Mn | €58,71 Mn | €57,45 Mn | €53,96 Mn | €48,52 Mn | €46,20 Mn | €46,84 Mn | €47,51 Mn | €46,02 Mn | €31,26 Mn | €23,07 Mn |
| Brüt Kâr | -€1,77 Mn | €1,70 Mn | €5,76 Mn | €1,92 Mn | €3,39 Mn | €3,16 Mn | €3,57 Mn | €2,13 Mn | €1,30 Mn | €2,60 Mn | €499.000 | €2,26 Mn | €2,17 Mn | €120.000 | -€291.000 | €1,57 Mn | €2,93 Mn | €950.000 | €13.000 | €93.000 |
| FAVÖK | €9,21 Mn | €11,55 Mn | €12,63 Mn | €6,46 Mn | €8,66 Mn | €7,83 Mn | €8,48 Mn | €5,79 Mn | €5,25 Mn | €6,74 Mn | €4,39 Mn | €5,54 Mn | €5,39 Mn | €3,17 Mn | €3,53 Mn | €5,39 Mn | €6,35 Mn | €5,04 Mn | €2,42 Mn | €1,22 Mn |
| Net Kâr | -€1,49 Mn | €2,01 Mn | €4,18 Mn | €597.000 | €1,90 Mn | €1,24 Mn | €3,87 Mn | €982.000 | €3,99 Mn | €1,45 Mn | €10,63 Mn | €1,74 Mn | €1,47 Mn | -€12.000 | €1,57 Mn | €1,42 Mn | €1,61 Mn | €5,89 Mn | €543.000 | €1,31 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,47 | 0,63 | 1,30 | 0,18 | 0,57 | 0,37 | 1,16 | 0,30 | 1,21 | 0,44 | 3,17 | 0,52 | 0,43 | -0,00 | 0,44 | 0,38 | 0,43 | 1,50 | 0,13 | 0,32 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €3,36 Mn | -€2,25 Mn | -€6,26 Mn | -€12,65 Mn | -€15,03 Mn | -€5,58 Mn | €1,62 Mn | -€2,69 Mn | -€1,67 Mn | -€3,98 Mn | -€12,76 Mn | -€3,86 Mn | €951.000 | -€668.000 | €2,37 Mn | €1,46 Mn | €2,18 Mn | €805.000 | €593.000 | -€5,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€10,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,4% | 35,3% | 36,1% | 36,3% | 33,0% | 26,1% | 23,8% | 22,2% | 22,5% | 19,6% | 13,4% | 3,4% | 1,9% | 1,8% | 2,4% | 10,5% | 12,1% | 13,7% | 14,3% | 11,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,72 | 0,70 | 0,66 | 0,64 | 0,66 | 0,69 | 0,70 | 0,67 | 0,65 | 0,66 | 0,62 | 0,78 | 0,79 | 0,73 | 0,67 | 0,60 | 0,59 | 0,54 | 0,34 | 0,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,59 | 1,56 | 1,54 | 1,39 | 1,27 | 1,19 | 1,09 | 0,99 | 0,95 | 0,86 | 0,78 | 0,76 | 0,72 | 0,65 | 0,62 | 0,62 | 0,63 | 0,61 | 0,42 | 0,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -1,5% | 1,5% | 5,0% | 1,8% | 3,6% | 3,5% | 4,4% | 2,9% | 1,8% | 4,0% | 0,8% | 3,9% | 4,0% | 0,2% | -0,6% | 3,4% | 6,2% | 2,1% | 0,0% | 0,4% |
| FAVÖK Marjı | 7,7% | 9,9% | 10,9% | 6,2% | 9,1% | 8,8% | 10,4% | 7,8% | 7,4% | 10,4% | 7,5% | 9,6% | 10,0% | 6,5% | 7,6% | 11,5% | 13,4% | 11,0% | 7,7% | 5,3% |
| Net Kâr Marjı | -1,2% | 1,7% | 3,6% | 0,6% | 2,0% | 1,4% | 4,7% | 1,3% | 5,6% | 2,2% | 18,1% | 3,0% | 2,7% | -0,0% | 3,4% | 3,0% | 3,4% | 12,8% | 1,7% | 5,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,8% | -1,9% | -5,4% | -12,1% | -15,8% | -6,3% | 2,0% | -3,6% | -2,4% | -6,2% | -21,7% | -6,7% | 1,8% | -1,4% | 5,1% | 3,1% | 4,6% | 1,7% | 1,9% | -23,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.