SBTOeneo SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $660,69 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €493,57 Mn | €501,11 Mn | €501,74 Mn | €492,00 Mn | €498,43 Mn | €488,55 Mn | €483,14 Mn | €437,94 Mn | €422,07 Mn | €421,09 Mn | €397,75 Mn | €285,00 Mn | €223,09 Mn | €198,69 Mn | €211,76 Mn | €227,34 Mn | €229,25 Mn | €256,15 Mn | €207,44 Mn | €212,23 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €51,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €180,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €313,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €107,14 Mn | €96,51 Mn | €104,61 Mn | €60,12 Mn | €68,76 Mn | €85,42 Mn | €107,75 Mn | €100,22 Mn | €101,66 Mn | €117,37 Mn | €127,25 Mn | €53,94 Mn | €18,65 Mn | €18,19 Mn | €30,34 Mn | €79,84 Mn | €102,99 Mn | €143,25 Mn | €114,48 Mn | €127,24 Mn |
| Net Borç† | €56,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €275,45 Mn | €305,12 Mn | €305,73 Mn | €348,24 Mn | €326,00 Mn | €272,81 Mn | €290,26 Mn | €269,38 Mn | €248,62 Mn | €222,19 Mn | €211,28 Mn | €170,63 Mn | €151,01 Mn | €134,68 Mn | €153,01 Mn | €142,49 Mn | €132,84 Mn | €145,78 Mn | €149,74 Mn | €144,16 Mn |
| Brüt Kâr | €74,38 Mn | €84,58 Mn | €82,51 Mn | €53,80 Mn | €56,67 Mn | €50,29 Mn | €50,83 Mn | €46,71 Mn | €50,09 Mn | €47,16 Mn | €44,62 Mn | €38,31 Mn | €32,33 Mn | €24,06 Mn | €29,06 Mn | €27,15 Mn | €23,20 Mn | €26,12 Mn | €22,44 Mn | €18,43 Mn |
| FAVÖK | €58,36 Mn | €65,80 Mn | €62,05 Mn | €72,47 Mn | €70,80 Mn | €61,68 Mn | €58,12 Mn | €52,82 Mn | €56,44 Mn | €55,28 Mn | €47,97 Mn | €35,98 Mn | €32,19 Mn | €25,37 Mn | €31,49 Mn | €29,15 Mn | €22,75 Mn | €26,31 Mn | €22,46 Mn | €18,11 Mn |
| Net Kâr | €26,83 Mn | €29,77 Mn | €28,85 Mn | €41,16 Mn | €37,15 Mn | €31,52 Mn | €28,33 Mn | €25,35 Mn | €26,60 Mn | €26,41 Mn | €23,50 Mn | €21,08 Mn | €13,57 Mn | €10,61 Mn | €22,56 Mn | €10,27 Mn | €11,70 Mn | €14,23 Mn | €22,44 Mn | €6,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,42 | 0,46 | 0,45 | 0,63 | 0,57 | 0,48 | 0,43 | 0,40 | 0,42 | 0,42 | 0,39 | 0,35 | 0,22 | 0,18 | 0,38 | 0,18 | 0,26 | 0,32 | 0,48 | 0,15 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €40,45 Mn | €33,27 Mn | €24,67 Mn | €20,60 Mn | €19,47 Mn | €51,80 Mn | €11,96 Mn | -€1,93 Mn | €11,52 Mn | €25,76 Mn | €5,93 Mn | -€10,99 Mn | €5,43 Mn | €4,65 Mn | €16,04 Mn | €27,57 Mn | €956.000 | €1,41 Mn | €7,46 Mn | €4,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€23,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,7% | 19,3% | 20,8% | 12,2% | 13,8% | 17,5% | 22,3% | 22,9% | 24,1% | 27,9% | 32,0% | 18,9% | 8,4% | 9,2% | 14,3% | 35,1% | 44,9% | 55,9% | 55,2% | 60,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,61 | 0,61 | 0,71 | 0,65 | 0,56 | 0,60 | 0,62 | 0,59 | 0,53 | 0,53 | 0,60 | 0,68 | 0,68 | 0,72 | 0,63 | 0,58 | 0,57 | 0,72 | 0,68 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,88 | 0,97 | 0,98 | 1,11 | 1,04 | 0,87 | 0,93 | 0,86 | 0,79 | 0,71 | 0,67 | 0,54 | 0,48 | 0,43 | 0,49 | 0,45 | 0,42 | 0,47 | 0,48 | 0,46 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,0% | 27,7% | 27,0% | 15,4% | 17,4% | 18,4% | 17,5% | 17,3% | 20,1% | 21,2% | 21,1% | 22,5% | 21,4% | 17,9% | 19,0% | 19,1% | 17,5% | 17,9% | 15,0% | 12,8% |
| FAVÖK Marjı | 21,2% | 21,6% | 20,3% | 20,8% | 21,7% | 22,6% | 20,0% | 19,6% | 22,7% | 24,9% | 22,7% | 21,1% | 21,3% | 18,8% | 20,6% | 20,5% | 17,1% | 18,0% | 15,0% | 12,6% |
| Net Kâr Marjı | 9,7% | 9,8% | 9,4% | 11,8% | 11,4% | 11,6% | 9,8% | 9,4% | 10,7% | 11,9% | 11,1% | 12,4% | 9,0% | 7,9% | 14,7% | 7,2% | 8,8% | 9,8% | 15,0% | 4,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,7% | 10,9% | 8,1% | 5,9% | 6,0% | 19,0% | 4,1% | -0,7% | 4,6% | 11,6% | 2,8% | -6,4% | 3,6% | 3,4% | 10,5% | 19,3% | 0,7% | 1,0% | 5,0% | 3,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.