SFCASociete Francaise de Casinos SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $35,08 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €21,63 Mn | €21,10 Mn | €20,93 Mn | €20,97 Mn | €21,15 Mn | €22,65 Mn | €33,03 Mn | €38,04 Mn | €38,37 Mn | €37,36 Mn | €33,12 Mn | €33,10 Mn | €32,88 Mn | €27,78 Mn | €27,73 Mn | €37,92 Mn | €49,93 Mn | €54,75 Mn | €56,07 Mn | €62,12 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €4,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €7,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €13,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €3,29 Mn | €4,64 Mn | €5,99 Mn | €7,35 Mn | €8,50 Mn | €9,36 Mn | €4,18 Mn | €7,30 Mn | €7,69 Mn | €8,30 Mn | €9,15 Mn | €8,92 Mn | €9,45 Mn | €6,97 Mn | €7,48 Mn | €8,09 Mn | €8,27 Mn | €17,16 Mn | €14,52 Mn | €9,98 Mn |
| Net Borç† | -€1,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €13,63 Mn | €14,14 Mn | €14,20 Mn | €13,26 Mn | €6,46 Mn | €10,49 Mn | €13,01 Mn | €15,84 Mn | €17,55 Mn | €14,52 Mn | €12,29 Mn | €12,16 Mn | €13,20 Mn | €13,07 Mn | €13,11 Mn | €13,50 Mn | €13,34 Mn | €14,06 Mn | €17,44 Mn | €10,28 Mn |
| Brüt Kâr | €4,89 Mn | €4,83 Mn | €1,78 Mn | €1,53 Mn | -€1,42 Mn | -€1,49 Mn | €1,81 Mn | €1,82 Mn | €1,46 Mn | €1,19 Mn | €1,24 Mn | €709.000 | €285.000 | €960.000 | €578.000 | €1,02 Mn | €672.000 | €132.000 | €830.000 | €923.000 |
| FAVÖK | €2,64 Mn | €2,56 Mn | €2,85 Mn | €2,86 Mn | €1,38 Mn | €2,43 Mn | €2,30 Mn | €2,38 Mn | €2,44 Mn | €1,70 Mn | €1,55 Mn | €1,11 Mn | €538.000 | -€4,40 Mn | -€4,74 Mn | -€2,59 Mn | €1,68 Mn | €98.000 | €1,23 Mn | €1,35 Mn |
| Net Kâr | €1,10 Mn | €1,36 Mn | €1,32 Mn | €1,71 Mn | -€659.000 | -€14,31 Mn | €4,87 Mn | -€1,16 Mn | €1,02 Mn | €546.000 | €548.000 | €1,34 Mn | €725.000 | €534.000 | €489.000 | -€11,25 Mn | €391.000 | -€3,64 Mn | -€1,12 Mn | €759.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,22 | 0,27 | 0,26 | 0,34 | -0,13 | -2,81 | 0,96 | -0,23 | 0,20 | 0,11 | 0,11 | 0,26 | 0,14 | 0,10 | 0,10 | -3,12 | 0,11 | -1,35 | -1,02 | 0,84 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€1,26 Mn | €1,81 Mn | €1,31 Mn | €1,70 Mn | €661.000 | €886.000 | €610.000 | -€19.000 | €1,15 Mn | -€780.000 | -€389.000 | -€563.000 | €26.000 | €655.000 | €782.000 | €832.320 | €806.000 | -€2,22 Mn | €326.000 | -€1,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€3,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,2% | 22,0% | 28,6% | 35,0% | 40,2% | 41,3% | 12,7% | 19,2% | 20,0% | 22,2% | 27,6% | 27,0% | 28,7% | 25,1% | 27,0% | 21,3% | 16,6% | 31,3% | 25,9% | 16,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,63 | 0,67 | 0,68 | 0,63 | 0,31 | 0,46 | 0,39 | 0,42 | 0,46 | 0,39 | 0,37 | 0,37 | 0,40 | 0,47 | 0,47 | 0,36 | 0,27 | 0,26 | 0,31 | 0,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,99 | 1,03 | 1,03 | 0,96 | 0,47 | 0,76 | 0,94 | 1,15 | 1,27 | 1,05 | 0,89 | 0,88 | 0,96 | 0,95 | 0,95 | 0,98 | 0,97 | 1,02 | 1,26 | 0,75 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 35,8% | 34,1% | 12,5% | 11,5% | -21,9% | -14,2% | 13,9% | 11,5% | 8,3% | 8,2% | 10,1% | 5,8% | 2,2% | 7,3% | 4,4% | 7,5% | 5,0% | 0,9% | 4,8% | 9,0% |
| FAVÖK Marjı | 19,4% | 18,1% | 20,0% | 21,6% | 21,4% | 23,2% | 17,7% | 15,0% | 13,9% | 11,7% | 12,6% | 9,2% | 4,1% | -33,6% | -36,2% | -19,2% | 12,6% | 0,7% | 7,1% | 13,2% |
| Net Kâr Marjı | 8,1% | 9,6% | 9,3% | 12,9% | -10,2% | -136,4% | 37,4% | -7,3% | 5,8% | 3,8% | 4,5% | 11,1% | 5,5% | 4,1% | 3,7% | -83,4% | 2,9% | -25,9% | -6,4% | 7,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9,2% | 12,8% | 9,2% | 12,8% | 10,2% | 8,4% | 4,7% | -0,1% | 6,5% | -5,4% | -3,2% | -4,6% | 0,2% | 5,0% | 6,0% | 6,2% | 6,0% | -15,8% | 1,9% | -18,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.