SFPIGroupe SFPI SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $197,25 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €549,48 Mn | €566,11 Mn | €602,07 Mn | €605,73 Mn | €541,98 Mn | €527,15 Mn | €514,79 Mn | €523,70 Mn | €500,83 Mn | €444,84 Mn | €436,89 Mn | €9,75 Mn | €10,07 Mn | €18,94 Mn | €18,65 Mn | €20,19 Mn | €25,35 Mn | €29,88 Mn | €37,90 Mn | €40,00 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €141,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €273,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €275,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €67,83 Mn | €88,38 Mn | €117,44 Mn | €121,91 Mn | €90,22 Mn | €109,27 Mn | €103,79 Mn | €100,37 Mn | €68,63 Mn | €47,51 Mn | €44,37 Mn | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €30.000 | €216.000 | €359.000 | €1,25 Mn | €728.000 | €377.000 |
| Net Borç† | -€73,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €625,08 Mn | €665,80 Mn | €688,83 Mn | €629,08 Mn | €568,97 Mn | €498,81 Mn | €562,45 Mn | €549,80 Mn | €504,50 Mn | €475,44 Mn | €339,26 Mn | €8,75 Mn | €11,77 Mn | €15,53 Mn | €20,70 Mn | €21,36 Mn | €25,18 Mn | €26,06 Mn | €34,95 Mn | €35,82 Mn |
| Brüt Kâr | €27,12 Mn | €33,92 Mn | €36,64 Mn | €41,93 Mn | €49,62 Mn | €34,44 Mn | €36,15 Mn | €35,59 Mn | €39,39 Mn | €37,65 Mn | €23,03 Mn | €2,15 Mn | €1,15 Mn | €4,78 Mn | €9,84 Mn | €10,33 Mn | €11,10 Mn | €6,94 Mn | €14,00 Mn | €14,07 Mn |
| FAVÖK | €49,92 Mn | €55,71 Mn | €52,36 Mn | €57,36 Mn | €62,05 Mn | €48,72 Mn | €52,66 Mn | €45,47 Mn | €46,77 Mn | €44,81 Mn | €26,96 Mn | €2,76 Mn | €853.000 | €2,17 Mn | €2,78 Mn | — | €965.000 | -€1,39 Mn | €664.000 | €776.000 |
| Net Kâr | €16,65 Mn | €14,55 Mn | €1,18 Mn | €21,89 Mn | €32,16 Mn | €17,62 Mn | €3,73 Mn | €13,66 Mn | €25,04 Mn | €16,83 Mn | €4,52 Mn | €562.000 | -€647.000 | €889.000 | €1,71 Mn | €1,02 Mn | -€1,90 Mn | -€9,73 Mn | -€1,45 Mn | €2,53 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,18 | 0,16 | 0,01 | 0,24 | 0,35 | 0,18 | 0,04 | 0,15 | 0,28 | 0,19 | 0,05 | 0,22 | -0,26 | 0,35 | 0,68 | 0,40 | -0,76 | -3,96 | -0,65 | 1,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€13,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €32,33 Mn | €37,81 Mn | €37,21 Mn | €3,05 Mn | €32,12 Mn | €39,59 Mn | €24,44 Mn | €14,46 Mn | €25,31 Mn | €8,66 Mn | €13,48 Mn | €91.000 | €5,06 Mn | -€1,40 Mn | -€415.000 | €933.000 | -€5,18 Mn | -€3,01 Mn | €712.000 | -€7.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€10,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,3% | 15,6% | 19,5% | 20,1% | 16,6% | 20,7% | 20,2% | 19,2% | 13,7% | 10,7% | 10,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 1,1% | 1,4% | 4,2% | 1,9% | 0,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,14 | 1,18 | 1,14 | 1,04 | 1,05 | 0,95 | 1,09 | 1,05 | 1,01 | 1,07 | 0,78 | 0,90 | 1,17 | 0,82 | 1,11 | 1,06 | 0,99 | 0,87 | 0,92 | 0,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,27 | 2,41 | 2,50 | 2,28 | 2,06 | 1,81 | 2,04 | 1,99 | 1,83 | 1,72 | 1,23 | 0,03 | 0,04 | 0,06 | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,13 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,3% | 5,1% | 5,3% | 6,7% | 8,7% | 6,9% | 6,4% | 6,5% | 7,8% | 7,9% | 6,8% | 24,6% | 9,8% | 30,8% | 47,5% | 48,4% | 44,1% | 26,6% | 40,1% | 39,3% |
| FAVÖK Marjı | 8,0% | 8,4% | 7,6% | 9,1% | 10,9% | 9,8% | 9,4% | 8,3% | 9,3% | 9,4% | 7,9% | 31,5% | 7,2% | 14,0% | 13,4% | — | 3,8% | -5,3% | 1,9% | 2,2% |
| Net Kâr Marjı | 2,7% | 2,2% | 0,2% | 3,5% | 5,7% | 3,5% | 0,7% | 2,5% | 5,0% | 3,5% | 1,3% | 6,4% | -5,5% | 5,7% | 8,3% | 4,8% | -7,5% | -37,4% | -4,2% | 7,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,2% | 5,7% | 5,4% | 0,5% | 5,6% | 7,9% | 4,3% | 2,6% | 5,0% | 1,8% | 4,0% | 1,0% | 43,0% | -9,0% | -2,0% | 4,4% | -20,6% | -11,6% | 2,0% | -0,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.