SPELFonciere Volta SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $103,87 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €274,81 Mn | €255,83 Mn | €249,72 Mn | €245,17 Mn | €246,59 Mn | €247,57 Mn | €223,51 Mn | €187,71 Mn | €189,23 Mn | €182,99 Mn | €186,77 Mn | €190,51 Mn | €189,36 Mn | €204,14 Mn | €197,27 Mn | €172,39 Mn | €139,91 Mn | €131,65 Mn | €1,33 Mn | €4,42 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €12,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €136,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €137,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €97,63 Mn | €85,88 Mn | €93,41 Mn | €82,18 Mn | €90,47 Mn | €91,86 Mn | €68,15 Mn | €76,93 Mn | €87,31 Mn | €78,82 Mn | €78,36 Mn | €83,94 Mn | €88,26 Mn | €97,58 Mn | €99,33 Mn | €90,84 Mn | €88,69 Mn | €78,93 Mn | €0,00 | €658.476 |
| Net Borç† | €85,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €9,81 Mn | €9,72 Mn | €7,86 Mn | €7,34 Mn | €8,23 Mn | €7,26 Mn | €101,24 Mn | €6,24 Mn | €6,87 Mn | €8,24 Mn | €8,51 Mn | €7,82 Mn | €22,36 Mn | €26,88 Mn | €8,90 Mn | €8,11 Mn | €8,02 Mn | €6,09 Mn | €0,00 | €7,24 Mn |
| Brüt Kâr | €7,03 Mn | €7,93 Mn | €5,25 Mn | €5,28 Mn | €5,97 Mn | €5,74 Mn | €68,77 Mn | €5,00 Mn | €5,43 Mn | €5,50 Mn | €4,62 Mn | €4,00 Mn | €12,34 Mn | €8,47 Mn | €7,16 Mn | €6,08 Mn | €6,02 Mn | €5,54 Mn | €0,00 | €62.396 |
| FAVÖK | €107.000 | €7,03 Mn | €1,34 Mn | -€2,96 Mn | €4,18 Mn | €2,87 Mn | €65,21 Mn | €3,13 Mn | €3,16 Mn | €848.000 | €1,38 Mn | — | — | — | — | -€596.000 | €1,18 Mn | -€555.000 | — | — |
| Net Kâr | €10,66 Mn | €7,15 Mn | -€6,25 Mn | €2,28 Mn | €4,19 Mn | €11,21 Mn | €43,25 Mn | €2,29 Mn | €2,77 Mn | €2,44 Mn | €3,28 Mn | €2,95 Mn | €5,37 Mn | €2,07 Mn | €5,46 Mn | €6,74 Mn | -€1,87 Mn | -€3,23 Mn | €26.000 | -€247.476 |
| Hisse Başı Kâr | 1,01 | 0,68 | -0,59 | 0,22 | 0,40 | 1,02 | 3,81 | 0,20 | 0,24 | 0,21 | 0,29 | 0,26 | 0,49 | 0,18 | 0,48 | 0,59 | -0,23 | -0,40 | 0,05 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €4,43 Mn | €3,99 Mn | -€1,95 Mn | -€4,86 Mn | — | -€7,26 Mn | €79,62 Mn | -€12,11 Mn | €711.000 | -€1,38 Mn | €3,51 Mn | -€1,33 Mn | €14,81 Mn | -€2,49 Mn | -€10,17 Mn | -€216.000 | €4,84 Mn | €4,75 Mn | €1,74 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | €0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 35,5% | 33,6% | 37,4% | 33,5% | 36,7% | 37,1% | 30,5% | 41,0% | 46,1% | 43,1% | 42,0% | 44,1% | 46,6% | 47,8% | 50,3% | 52,7% | 63,4% | 60,0% | 0,0% | 14,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,45 | 0,03 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,12 | 0,13 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,05 | 0,00 | 1,64 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,05 | 0,73 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,16 | 0,19 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,04 | 0,00 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 71,6% | 81,6% | 66,8% | 72,0% | 72,5% | 79,0% | 67,9% | 80,2% | 79,0% | 66,8% | 54,3% | 51,1% | 55,2% | 31,5% | 80,5% | 75,0% | 75,1% | 90,9% | — | 0,9% |
| FAVÖK Marjı | 1,1% | 72,3% | 17,1% | -40,4% | 50,8% | 39,5% | 64,4% | 50,2% | 46,0% | 10,3% | 16,2% | — | — | — | — | -7,4% | 14,7% | -9,1% | — | — |
| Net Kâr Marjı | 108,6% | 73,6% | -79,5% | 31,1% | 50,9% | 154,3% | 42,7% | 36,7% | 40,4% | 29,7% | 38,5% | 37,7% | 24,0% | 7,7% | 61,4% | 83,1% | -23,4% | -53,0% | — | -3,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 45,2% | 41,0% | -24,8% | -66,2% | — | -99,9% | 78,6% | -194,2% | 10,3% | -16,8% | 41,2% | -17,0% | 66,2% | -9,2% | -114,4% | -2,7% | 60,4% | 77,9% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.