TEXFTexaf SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $159,14 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €180,30 Mn | €174,82 Mn | €166,77 Mn | €149,04 Mn | €135,39 Mn | €129,20 Mn | €131,56 Mn | €124,77 Mn | €120,61 Mn | €121,33 Mn | €120,67 Mn | €110,50 Mn | €107,99 Mn | €101,36 Mn | €97,67 Mn | €96,15 Mn | €93,38 Mn | €76,17 Mn | €70,17 Mn | €47,95 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €4,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €62,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €117,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €27,16 Mn | €28,43 Mn | €24,58 Mn | €11,81 Mn | €2,78 Mn | €1,97 Mn | €4,26 Mn | €7,28 Mn | €8,83 Mn | €8,92 Mn | €9,95 Mn | €4,18 Mn | €4,56 Mn | €3,84 Mn | €6,44 Mn | €5,79 Mn | €3,42 Mn | €1,78 Mn | €2,12 Mn | €978.000 |
| Net Borç† | €22,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €37,54 Mn | €34,23 Mn | €31,33 Mn | €29,48 Mn | €24,78 Mn | €23,29 Mn | €23,22 Mn | €20,44 Mn | €19,70 Mn | €21,27 Mn | €21,11 Mn | €20,42 Mn | €19,56 Mn | €18,21 Mn | €14,09 Mn | €16,41 Mn | €14,03 Mn | €8,92 Mn | €6,74 Mn | €5,87 Mn |
| Brüt Kâr | €28,43 Mn | €25,90 Mn | €24,23 Mn | €22,49 Mn | €19,46 Mn | €17,92 Mn | €17,86 Mn | €16,41 Mn | €12,13 Mn | €13,67 Mn | €11,47 Mn | €12,49 Mn | €11,67 Mn | €10,35 Mn | €7,40 Mn | €7,34 Mn | €7,23 Mn | €4,79 Mn | €4,08 Mn | €3,35 Mn |
| FAVÖK | €17,62 Mn | €16,73 Mn | €8,48 Mn | €12,94 Mn | €11,70 Mn | €11,80 Mn | €11,00 Mn | €10,58 Mn | €9,84 Mn | €10,62 Mn | €9,05 Mn | €10,06 Mn | €9,42 Mn | €7,38 Mn | €6,03 Mn | €4,70 Mn | €5,60 Mn | €2,95 Mn | €2,30 Mn | €2,05 Mn |
| Net Kâr | €8,99 Mn | €7,43 Mn | €11,64 Mn | €8,35 Mn | €5,21 Mn | €4,57 Mn | €10,77 Mn | €12,91 Mn | €4,54 Mn | €5,45 Mn | €5,46 Mn | €4,68 Mn | €6,48 Mn | €6,52 Mn | €1,83 Mn | €719.000 | €1,92 Mn | €3,57 Mn | €2,48 Mn | €1,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,45 | 2,03 | 3,18 | 2,28 | 1,42 | 1,27 | 3,04 | 3,64 | 1,28 | 1,54 | 1,54 | 1,37 | 2,03 | 2,04 | 0,57 | 0,23 | 0,60 | 1,12 | 0,78 | 0,56 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €2,30 Mn | €5,00 Mn | -€1,74 Mn | -€3,77 Mn | €1,02 Mn | €2,90 Mn | €3,40 Mn | €5,73 Mn | €2,10 Mn | €1,24 Mn | -€2,49 Mn | -€1,63 Mn | €2,03 Mn | €772.000 | -€509.000 | €591.000 | -€669.000 | €2,37 Mn | €829.000 | €1,98 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€8,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,1% | 16,3% | 14,7% | 7,9% | 2,1% | 1,5% | 3,2% | 5,8% | 7,3% | 7,4% | 8,2% | 3,8% | 4,2% | 3,8% | 6,6% | 6,0% | 3,7% | 2,3% | 3,0% | 2,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,21 | 0,20 | 0,19 | 0,20 | 0,18 | 0,18 | 0,18 | 0,16 | 0,16 | 0,18 | 0,17 | 0,18 | 0,18 | 0,18 | 0,14 | 0,17 | 0,15 | 0,12 | 0,10 | 0,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,32 | 0,29 | 0,27 | 0,25 | 0,21 | 0,20 | 0,20 | 0,17 | 0,17 | 0,18 | 0,18 | 0,17 | 0,17 | 0,16 | 0,12 | 0,14 | 0,12 | 0,08 | 0,06 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 75,7% | 75,7% | 77,3% | 76,3% | 78,5% | 76,9% | 76,9% | 80,2% | 61,6% | 64,3% | 54,4% | 61,2% | 59,7% | 56,8% | 52,5% | 44,7% | 51,5% | 53,7% | 60,5% | 57,2% |
| FAVÖK Marjı | 46,9% | 48,9% | 27,1% | 43,9% | 47,2% | 50,7% | 47,4% | 51,7% | 49,9% | 49,9% | 42,9% | 49,3% | 48,1% | 40,5% | 42,8% | 28,6% | 39,9% | 33,1% | 34,1% | 35,0% |
| Net Kâr Marjı | 23,9% | 21,7% | 37,2% | 28,3% | 21,0% | 19,6% | 46,4% | 63,1% | 23,1% | 25,6% | 25,9% | 22,9% | 33,1% | 35,8% | 13,0% | 4,4% | 13,6% | 40,0% | 36,8% | 30,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,1% | 14,6% | -5,5% | -12,8% | 4,1% | 12,4% | 14,6% | 28,0% | 10,6% | 5,8% | -11,8% | -8,0% | 10,4% | 4,2% | -3,6% | 3,6% | -4,8% | 26,5% | 12,3% | 33,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.