THEPThermador Groupe
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $741,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €568,01 Mn | €522,11 Mn | €522,01 Mn | €507,16 Mn | €436,51 Mn | €379,23 Mn | €356,53 Mn | €328,18 Mn | €294,76 Mn | €223,95 Mn | €212,19 Mn | €187,85 Mn | €180,78 Mn | €171,12 Mn | €164,24 Mn | €150,21 Mn | €139,96 Mn | €147,93 Mn | €121,16 Mn | €113,76 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €96,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €161,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €406,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €51,66 Mn | €34,02 Mn | €46,85 Mn | €53,09 Mn | €32,75 Mn | €42,37 Mn | €44,68 Mn | €47,73 Mn | €32,46 Mn | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 |
| Net Borç† | -€45,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €501,74 Mn | €503,88 Mn | €580,95 Mn | €553,86 Mn | €486,50 Mn | €395,50 Mn | €368,84 Mn | €311,19 Mn | €267,72 Mn | €231,40 Mn | €220,25 Mn | €205,59 Mn | €205,65 Mn | €210,51 Mn | €194,00 Mn | €177,29 Mn | €172,97 Mn | €182,96 Mn | €164,00 Mn | €144,12 Mn |
| Brüt Kâr | €64,05 Mn | €65,59 Mn | €86,81 Mn | €84,05 Mn | €77,28 Mn | €56,47 Mn | €52,48 Mn | €46,85 Mn | €41,14 Mn | €33,87 Mn | €34,87 Mn | €35,03 Mn | €35,45 Mn | €36,45 Mn | €34,86 Mn | €29,14 Mn | €28,50 Mn | €35,14 Mn | €31,96 Mn | €26,21 Mn |
| FAVÖK | €71,22 Mn | €71,36 Mn | €91,38 Mn | €87,75 Mn | €80,30 Mn | €57,91 Mn | €53,34 Mn | €46,99 Mn | €41,39 Mn | €35,03 Mn | €33,49 Mn | €34,51 Mn | €34,74 Mn | €35,94 Mn | €33,65 Mn | €28,26 Mn | €27,09 Mn | €33,81 Mn | €31,06 Mn | €25,58 Mn |
| Net Kâr | €44,06 Mn | €44,74 Mn | €58,30 Mn | €58,90 Mn | €52,90 Mn | €36,18 Mn | €32,37 Mn | €29,14 Mn | €26,24 Mn | €20,62 Mn | €20,19 Mn | €19,86 Mn | €19,98 Mn | €21,22 Mn | €20,58 Mn | €16,99 Mn | €15,84 Mn | €20,16 Mn | €19,66 Mn | €16,09 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,56 | 4,63 | 6,01 | 6,07 | 5,45 | 3,73 | 3,37 | 3,03 | 2,04 | 1,62 | 1,60 | 1,60 | 2,34 | 2,49 | 2,41 | 1,99 | 1,86 | 2,36 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | €0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €63,61 Mn | €70,20 Mn | €48,86 Mn | €14,13 Mn | €17,02 Mn | €29,34 Mn | €34,60 Mn | €13,60 Mn | €21,33 Mn | €16,67 Mn | €13,56 Mn | €4,72 Mn | €22,63 Mn | €18,14 Mn | €16,39 Mn | €4,13 Mn | €26,64 Mn | €9,35 Mn | €4,84 Mn | €3,86 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€5,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,1% | 6,5% | 9,0% | 10,5% | 7,5% | 11,2% | 12,5% | 14,5% | 11,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,88 | 0,97 | 1,11 | 1,09 | 1,11 | 1,04 | 1,03 | 0,95 | 0,91 | 1,03 | 1,04 | 1,09 | 1,14 | 1,23 | 1,18 | 1,18 | 1,24 | 1,24 | 1,35 | 1,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,23 | 1,24 | 1,43 | 1,36 | 1,20 | 0,97 | 0,91 | 0,77 | 0,66 | 0,57 | 0,54 | 0,51 | 0,51 | 0,52 | 0,48 | 0,44 | 0,43 | 0,45 | 0,40 | 0,35 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,8% | 13,0% | 14,9% | 15,2% | 15,9% | 14,3% | 14,2% | 15,1% | 15,4% | 14,6% | 15,8% | 17,0% | 17,2% | 17,3% | 18,0% | 16,4% | 16,5% | 19,2% | 19,5% | 18,2% |
| FAVÖK Marjı | 14,2% | 14,2% | 15,7% | 15,8% | 16,5% | 14,6% | 14,5% | 15,1% | 15,5% | 15,1% | 15,2% | 16,8% | 16,9% | 17,1% | 17,3% | 15,9% | 15,7% | 18,5% | 18,9% | 17,7% |
| Net Kâr Marjı | 8,8% | 8,9% | 10,0% | 10,6% | 10,9% | 9,1% | 8,8% | 9,4% | 9,8% | 8,9% | 9,2% | 9,7% | 9,7% | 10,1% | 10,6% | 9,6% | 9,2% | 11,0% | 12,0% | 11,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,7% | 13,9% | 8,4% | 2,6% | 3,5% | 7,4% | 9,4% | 4,4% | 8,0% | 7,2% | 6,2% | 2,3% | 11,0% | 8,6% | 8,4% | 2,3% | 15,4% | 5,1% | 2,9% | 2,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.