TVRBTeleverbier SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $104,49 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €286,08 Mn | €254,36 Mn | €224,05 Mn | €210,80 Mn | €184,39 Mn | €161,78 Mn | €164,04 Mn | €156,74 Mn | €156,15 Mn | €167,22 Mn | €169,80 Mn | €154,91 Mn | €154,12 Mn | €151,43 Mn | €147,07 Mn | €130,25 Mn | €108,19 Mn | €109,75 Mn | €95,24 Mn | €94,90 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €21,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €117,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €168,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €59,90 Mn | €39,73 Mn | €31,33 Mn | €28,04 Mn | €26,70 Mn | €9,35 Mn | €10,66 Mn | €12,17 Mn | €13,72 Mn | €16,52 Mn | €18,41 Mn | €18,02 Mn | €19,25 Mn | €19,77 Mn | €14,91 Mn | €9,62 Mn | €29,56 Mn | €34,24 Mn | €30,37 Mn | €29,31 Mn |
| Net Borç† | €38,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €90,92 Mn | €73,96 Mn | €69,02 Mn | €65,47 Mn | €43,67 Mn | €46,05 Mn | €50,96 Mn | €46,20 Mn | €45,88 Mn | €45,29 Mn | €46,60 Mn | €43,35 Mn | €44,16 Mn | €41,13 Mn | €41,28 Mn | €39,29 Mn | €37,39 Mn | €34,62 Mn | €30,15 Mn | €29,85 Mn |
| Brüt Kâr | €26,39 Mn | €14,97 Mn | €14,03 Mn | €16,15 Mn | €4,88 Mn | €3,17 Mn | €11,50 Mn | €10,30 Mn | €10,07 Mn | €9,63 Mn | €9,97 Mn | €10,41 Mn | €9,65 Mn | €8,08 Mn | €9,88 Mn | €12,07 Mn | €11,89 Mn | €10,82 Mn | €9,46 Mn | €9,00 Mn |
| FAVÖK | €25,23 Mn | €20,84 Mn | €23,09 Mn | €18,59 Mn | €11,02 Mn | €14,87 Mn | €15,13 Mn | €11,54 Mn | €11,98 Mn | €11,61 Mn | €12,70 Mn | €12,49 Mn | €11,42 Mn | €10,01 Mn | €10,62 Mn | €12,22 Mn | €12,09 Mn | €12,34 Mn | €9,52 Mn | €8,83 Mn |
| Net Kâr | €3,88 Mn | €1,03 Mn | €4,76 Mn | €12,00 Mn | -€373.617 | €1,38 Mn | €3,08 Mn | €1,08 Mn | €770.451 | €157.622 | €805.634 | €2,71 Mn | €1,93 Mn | €210.974 | €3,95 Mn | €25,35 Mn | €4,35 Mn | €3,94 Mn | €2,76 Mn | €2,66 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,77 | 0,74 | 3,40 | 8,57 | -0,27 | 0,99 | 2,20 | 0,77 | 0,55 | 0,11 | 0,58 | 1,94 | 1,38 | 0,15 | 2,82 | 18,11 | 3,11 | 2,81 | 1,97 | 1,90 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €5,57 Mn | -€6,36 Mn | €2,17 Mn | €363.980 | -€4,24 Mn | €4,50 Mn | €7,75 Mn | €1,97 Mn | €1,90 Mn | €1,20 Mn | €3,44 Mn | €1,40 Mn | €7,73 Mn | -€7,38 Mn | -€7,33 Mn | €5,63 Mn | €5,95 Mn | €1,31 Mn | €893.690 | -€2,02 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€19,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,9% | 15,6% | 14,0% | 13,3% | 14,5% | 5,8% | 6,5% | 7,8% | 8,8% | 9,9% | 10,8% | 11,6% | 12,5% | 13,1% | 10,1% | 7,4% | 27,3% | 31,2% | 31,9% | 30,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,29 | 0,31 | 0,31 | 0,24 | 0,28 | 0,31 | 0,29 | 0,29 | 0,27 | 0,27 | 0,28 | 0,29 | 0,27 | 0,28 | 0,30 | 0,35 | 0,32 | 0,32 | 0,31 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,54 | 0,44 | 0,41 | 0,39 | 0,26 | 0,27 | 0,30 | 0,27 | 0,27 | 0,27 | 0,28 | 0,26 | 0,26 | 0,24 | 0,24 | 0,23 | 0,22 | 0,20 | 0,18 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,0% | 20,2% | 20,3% | 24,7% | 11,2% | 6,9% | 22,6% | 22,3% | 22,0% | 21,3% | 21,4% | 24,0% | 21,8% | 19,7% | 23,9% | 30,7% | 31,8% | 31,3% | 31,4% | 30,2% |
| FAVÖK Marjı | 27,7% | 28,2% | 33,5% | 28,4% | 25,2% | 32,3% | 29,7% | 25,0% | 26,1% | 25,6% | 27,2% | 28,8% | 25,9% | 24,3% | 25,7% | 31,1% | 32,3% | 35,6% | 31,6% | 29,6% |
| Net Kâr Marjı | 4,3% | 1,4% | 6,9% | 18,3% | -0,9% | 3,0% | 6,0% | 2,3% | 1,7% | 0,3% | 1,7% | 6,2% | 4,4% | 0,5% | 9,6% | 64,5% | 11,6% | 11,4% | 9,2% | 8,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,1% | -8,6% | 3,1% | 0,6% | -9,7% | 9,8% | 15,2% | 4,3% | 4,1% | 2,6% | 7,4% | 3,2% | 17,5% | -17,9% | -17,8% | 14,3% | 15,9% | 3,8% | 3,0% | -6,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.