VACPierre et Vacances SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $983,20 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €3,85 Mr | €3,83 Mr | €4,36 Mr | €3,90 Mr | €3,83 Mr | €3,88 Mr | €1,52 Mr | €1,49 Mr | €1,49 Mr | €1,45 Mr | €1,40 Mr | €1,59 Mr | €1,64 Mr | €1,58 Mr | €1,67 Mr | €1,55 Mr | €1,51 Mr | €1,69 Mr | €1,49 Mr | €1,28 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €97,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €4,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -€342,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €3,26 Mr | €3,25 Mr | €3,68 Mr | €3,20 Mr | €3,69 Mr | €3,42 Mr | €343,38 Mn | €363,90 Mn | €293,70 Mn | €292,96 Mn | €271,41 Mn | €314,75 Mn | €337,11 Mn | €316,72 Mn | €339,36 Mn | €285,17 Mn | €212,42 Mn | €250,13 Mn | €237,29 Mn | €177,74 Mn |
| Net Borç† | €3,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €1,87 Mr | €1,82 Mr | €1,79 Mr | €1,61 Mr | €937,20 Mn | €1,17 Mr | €1,59 Mr | €1,43 Mr | €1,43 Mr | €1,37 Mr | €1,38 Mr | €1,38 Mr | €1,31 Mr | €1,42 Mr | €1,47 Mr | €1,43 Mr | €1,45 Mr | €1,42 Mr | €1,55 Mr | €1,41 Mr |
| Brüt Kâr | €595,91 Mn | €572,98 Mn | €597,13 Mn | €568,48 Mn | €60,07 Mn | €143,59 Mn | €187,02 Mn | €161,76 Mn | €171,89 Mn | €189,54 Mn | €157,59 Mn | €149,00 Mn | €125,19 Mn | €151,31 Mn | €190,94 Mn | €225,81 Mn | €218,24 Mn | €244,88 Mn | €145,03 Mn | €136,22 Mn |
| FAVÖK | €568,73 Mn | €545,03 Mn | €479,44 Mn | €523,02 Mn | €134,56 Mn | €185,56 Mn | €70,39 Mn | €58,53 Mn | €86,51 Mn | €84,20 Mn | €59,94 Mn | €43,63 Mn | €19,84 Mn | €19,26 Mn | €50,20 Mn | €64,34 Mn | €101,23 Mn | €127,27 Mn | €120,30 Mn | €110,29 Mn |
| Net Kâr | €33,67 Mn | €20,03 Mn | -€63,10 Mn | €291,10 Mn | -€426,44 Mn | -€425,25 Mn | -€33,02 Mn | -€45,95 Mn | -€56,73 Mn | -€7,43 Mn | -€11,54 Mn | -€23,39 Mn | -€47,61 Mn | -€27,37 Mn | €9,57 Mn | €7,28 Mn | €42,26 Mn | €73,43 Mn | €75,45 Mn | €73,68 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,04 | -0,14 | 10,28 | -11,28 | -11,50 | -0,89 | -1,24 | -1,54 | -0,21 | -0,35 | -0,72 | -1,45 | -0,82 | 0,28 | 0,21 | 1,25 | 2,17 | 2,21 | 2,17 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €242,12 Mn | €217,21 Mn | €216,55 Mn | €35,94 Mn | -€22,55 Mn | -€20,71 Mn | €22,18 Mn | -€59,91 Mn | €10,54 Mn | €21,03 Mn | €54,55 Mn | €27,34 Mn | -€73,99 Mn | -€58,77 Mn | -€22,44 Mn | -€29,09 Mn | -€1,14 Mn | -€14,55 Mn | €55,95 Mn | €94,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€96,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 84,7% | 84,9% | 84,5% | 82,1% | 96,4% | 88,2% | 22,6% | 24,4% | 19,7% | 20,1% | 19,4% | 19,8% | 20,5% | 20,1% | 20,3% | 18,4% | 14,0% | 14,8% | 15,9% | 13,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,49 | 0,47 | 0,41 | 0,41 | 0,24 | 0,30 | 1,05 | 0,96 | 0,96 | 0,94 | 0,99 | 0,87 | 0,80 | 0,90 | 0,88 | 0,92 | 0,96 | 0,84 | 1,04 | 1,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -5,46 | -5,31 | -5,22 | -4,71 | -2,74 | -3,42 | -4,66 | -4,19 | -4,17 | -4,01 | -4,04 | -4,03 | -3,82 | -4,15 | -4,30 | -4,17 | -4,24 | -4,16 | -4,53 | -4,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,9% | 31,5% | 33,4% | 35,3% | 6,4% | 12,3% | 11,7% | 11,3% | 12,1% | 13,8% | 11,4% | 10,8% | 9,6% | 10,7% | 13,0% | 15,8% | 15,0% | 17,2% | 9,4% | 9,6% |
| FAVÖK Marjı | 30,5% | 30,0% | 26,8% | 32,4% | 14,4% | 15,8% | 4,4% | 4,1% | 6,1% | 6,1% | 4,3% | 3,2% | 1,5% | 1,4% | 3,4% | 4,5% | 7,0% | 8,9% | 7,8% | 7,8% |
| Net Kâr Marjı | 1,8% | 1,1% | -3,5% | 18,1% | -45,5% | -36,3% | -2,1% | -3,2% | -4,0% | -0,5% | -0,8% | -1,7% | -3,6% | -1,9% | 0,7% | 0,5% | 2,9% | 5,2% | 4,9% | 5,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,0% | 11,9% | 12,1% | 2,2% | -2,4% | -1,8% | 1,4% | -4,2% | 0,7% | 1,5% | 3,9% | 2,0% | -5,7% | -4,1% | -1,5% | -2,0% | -0,1% | -1,0% | 3,6% | 6,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.