VANVan de Velde NV
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $431,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €186,67 Mn | €202,39 Mn | €202,97 Mn | €208,44 Mn | €207,18 Mn | €185,28 Mn | €197,74 Mn | €167,57 Mn | €158,80 Mn | €156,72 Mn | €161,73 Mn | €159,92 Mn | €197,17 Mn | €197,07 Mn | €200,45 Mn | €181,91 Mn | €149,31 Mn | €137,27 Mn | €131,03 Mn | €140,97 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €37,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €41,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €144,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €9,06 Mn | €10,74 Mn | €10,36 Mn | €9,47 Mn | €12,73 Mn | €17,23 Mn | €23,34 Mn | €515.000 | €362.000 | €579.000 | €355.000 | €1,07 Mn | €459.000 | €602.000 | €768.000 | €466.000 | €88.000 | €159.000 | €0,00 | €0,00 |
| Net Borç† | -€41,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €202,36 Mn | €206,44 Mn | €211,29 Mn | €211,75 Mn | €195,25 Mn | €152,34 Mn | €195,53 Mn | €205,15 Mn | €208,99 Mn | €206,61 Mn | €208,96 Mn | €198,37 Mn | €182,43 Mn | €181,76 Mn | €179,85 Mn | €166,30 Mn | €140,15 Mn | €133,03 Mn | €130,34 Mn | €122,96 Mn |
| Brüt Kâr | €85,98 Mn | €92,19 Mn | €93,19 Mn | €120,45 Mn | €101,33 Mn | €65,37 Mn | €89,26 Mn | €106,21 Mn | €111,87 Mn | €112,02 Mn | €110,40 Mn | €101,19 Mn | €87,84 Mn | €90,46 Mn | €92,40 Mn | €86,59 Mn | €69,14 Mn | €70,77 Mn | €39,80 Mn | €37,61 Mn |
| FAVÖK | €41,41 Mn | €45,75 Mn | €50,03 Mn | €58,22 Mn | €55,01 Mn | €34,73 Mn | €47,65 Mn | €37,23 Mn | €55,68 Mn | €56,77 Mn | €56,49 Mn | €52,81 Mn | €42,62 Mn | €43,77 Mn | €49,10 Mn | €48,15 Mn | €37,85 Mn | €41,08 Mn | €42,72 Mn | €40,35 Mn |
| Net Kâr | €17,85 Mn | €32,05 Mn | €33,63 Mn | €36,82 Mn | €32,05 Mn | €14,72 Mn | €21,21 Mn | €25,53 Mn | €33,95 Mn | €33,55 Mn | €40,95 Mn | €2,48 Mn | €31,76 Mn | €25,61 Mn | €41,20 Mn | €40,01 Mn | €26,60 Mn | €28,63 Mn | €30,98 Mn | €31,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,42 | 2,52 | 2,61 | 2,81 | 2,43 | 1,11 | 1,59 | 1,92 | 2,52 | 2,52 | 3,07 | 0,19 | 2,39 | 1,93 | 3,10 | 3,02 | 1,99 | 2,13 | 2,29 | 2,29 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €29,90 Mn | €39,49 Mn | €41,13 Mn | €21,90 Mn | €45,93 Mn | €27,77 Mn | €46,36 Mn | €7,83 Mn | €30,82 Mn | €35,15 Mn | €40,52 Mn | €41,41 Mn | €29,75 Mn | €19,16 Mn | €40,37 Mn | €30,35 Mn | €28,13 Mn | €28,53 Mn | €32,05 Mn | €29,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€7,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,9% | 5,3% | 5,1% | 4,5% | 6,1% | 9,3% | 11,8% | 0,3% | 0,2% | 0,4% | 0,2% | 0,7% | 0,2% | 0,3% | 0,4% | 0,3% | 0,1% | 0,1% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,08 | 1,02 | 1,04 | 1,02 | 0,94 | 0,82 | 0,99 | 1,22 | 1,32 | 1,32 | 1,29 | 1,24 | 0,93 | 0,92 | 0,90 | 0,91 | 0,94 | 0,97 | 0,99 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,40 | 1,42 | 1,46 | 1,46 | 1,35 | 1,05 | 1,35 | 1,41 | 1,44 | 1,42 | 1,44 | 1,37 | 1,26 | 1,25 | 1,24 | 1,15 | 0,97 | 0,92 | 0,90 | 0,85 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 42,5% | 44,7% | 44,1% | 56,9% | 51,9% | 42,9% | 45,6% | 51,8% | 53,5% | 54,2% | 52,8% | 51,0% | 48,1% | 49,8% | 51,4% | 52,1% | 49,3% | 53,2% | 30,5% | 30,6% |
| FAVÖK Marjı | 20,5% | 22,2% | 23,7% | 27,5% | 28,2% | 22,8% | 24,4% | 18,1% | 26,6% | 27,5% | 27,0% | 26,6% | 23,4% | 24,1% | 27,3% | 29,0% | 27,0% | 30,9% | 32,8% | 32,8% |
| Net Kâr Marjı | 8,8% | 15,5% | 15,9% | 17,4% | 16,4% | 9,7% | 10,8% | 12,4% | 16,2% | 16,2% | 19,6% | 1,3% | 17,4% | 14,1% | 22,9% | 24,1% | 19,0% | 21,5% | 23,8% | 25,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,8% | 19,1% | 19,5% | 10,3% | 23,5% | 18,2% | 23,7% | 3,8% | 14,7% | 17,0% | 19,4% | 20,9% | 16,3% | 10,5% | 22,4% | 18,3% | 20,1% | 21,4% | 24,6% | 23,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.