VILViel & Cie SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,31 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €2,97 Mr | €2,79 Mr | €2,62 Mr | €2,67 Mr | €3,16 Mr | €2,41 Mr | €2,79 Mr | €2,15 Mr | €1,98 Mr | €1,74 Mr | €1,78 Mr | €1,53 Mr | €1,43 Mr | €2,08 Mr | €1,89 Mr | €1,62 Mr | €1,49 Mr | €1,46 Mr | €1,34 Mr | €1,31 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €406,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €2,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €759,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €504,23 Mn | €506,39 Mn | €446,37 Mn | €473,47 Mn | €581,29 Mn | €415,33 Mn | €551,99 Mn | €405,61 Mn | €380,18 Mn | €333,23 Mn | €365,19 Mn | €237,10 Mn | €254,98 Mn | €255,26 Mn | €284,93 Mn | €217,45 Mn | €252,31 Mn | €293,85 Mn | €218,99 Mn | €182,66 Mn |
| Net Borç† | -€100,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €1,27 Mr | €1,18 Mr | €1,08 Mr | €1,01 Mr | €869,87 Mn | €891,17 Mn | €864,58 Mn | €811,82 Mn | €764,56 Mn | €775,69 Mn | €806,83 Mn | €732,03 Mn | €751,49 Mn | €874,10 Mn | €915,95 Mn | €907,88 Mn | €950,69 Mn | €1,03 Mr | €948,99 Mn | €767,87 Mn |
| Brüt Kâr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | €244,26 Mn | €252,35 Mn | — | €201,21 Mn | — | — | €225,91 Mn |
| FAVÖK | €221,34 Mn | €186,39 Mn | €156,63 Mn | €127,33 Mn | €102,39 Mn | €113,06 Mn | €90,71 Mn | €74,53 Mn | €73,69 Mn | €72,53 Mn | €66,42 Mn | €54,68 Mn | €35,96 Mn | €50,98 Mn | €76,78 Mn | €71,56 Mn | €104,69 Mn | €136,91 Mn | €128,46 Mn | €89,22 Mn |
| Net Kâr | €126,44 Mn | €120,75 Mn | €98,13 Mn | €73,55 Mn | €50,96 Mn | €48,93 Mn | €43,24 Mn | €43,39 Mn | €30,76 Mn | €31,43 Mn | €32,00 Mn | €21,31 Mn | €5,88 Mn | €8,00 Mn | €16,18 Mn | €38,41 Mn | €37,37 Mn | €30,62 Mn | €48,82 Mn | €26,61 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,01 | 1,91 | 1,53 | 1,14 | 0,77 | 0,73 | 0,62 | 0,61 | 0,42 | 0,43 | 0,44 | 0,30 | 0,08 | 0,10 | 0,24 | 0,57 | 0,56 | 0,44 | 0,70 | 0,38 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €145,97 Mn | €160,45 Mn | €155,44 Mn | €153,09 Mn | €61,89 Mn | €90,46 Mn | €88,90 Mn | -€18,91 Mn | €39,09 Mn | €38,06 Mn | €52,84 Mn | €35,02 Mn | €18,19 Mn | -€2,10 Mn | €42,83 Mn | €33,40 Mn | €29,17 Mn | €95,30 Mn | €105,21 Mn | €51,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€25,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,0% | 18,1% | 17,0% | 17,7% | 18,4% | 17,2% | 19,8% | 18,9% | 19,2% | 19,2% | 20,5% | 15,5% | 17,8% | 12,3% | 15,1% | 13,5% | 17,0% | 20,1% | 16,3% | 13,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,43 | 0,42 | 0,41 | 0,38 | 0,28 | 0,37 | 0,31 | 0,38 | 0,39 | 0,45 | 0,45 | 0,48 | 0,52 | 0,42 | 0,48 | 0,56 | 0,64 | 0,70 | 0,71 | 0,58 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,67 | 1,56 | 1,42 | 1,33 | 1,15 | 1,17 | 1,14 | 1,07 | 1,01 | 1,02 | 1,06 | 0,96 | 0,99 | 1,15 | 1,21 | 1,20 | 1,25 | 1,35 | 1,25 | 1,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 27,9% | 27,6% | — | 21,2% | — | — | 29,4% |
| FAVÖK Marjı | 17,4% | 15,7% | 14,5% | 12,6% | 11,8% | 12,7% | 10,5% | 9,2% | 9,6% | 9,3% | 8,2% | 7,5% | 4,8% | 5,8% | 8,4% | 7,9% | 11,0% | 13,3% | 13,5% | 11,6% |
| Net Kâr Marjı | 9,9% | 10,2% | 9,1% | 7,3% | 5,9% | 5,5% | 5,0% | 5,3% | 4,0% | 4,1% | 4,0% | 2,9% | 0,8% | 0,9% | 1,8% | 4,2% | 3,9% | 3,0% | 5,1% | 3,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,5% | 13,5% | 14,4% | 15,2% | 7,1% | 10,2% | 10,3% | -2,3% | 5,1% | 4,9% | 6,5% | 4,8% | 2,4% | -0,2% | 4,7% | 3,7% | 3,1% | 9,3% | 11,1% | 6,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.