VUVusionGroup S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,30 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,56 Mr | €1,67 Mr | €1,05 Mr | €536,68 Mn | €545,15 Mn | €460,98 Mn | €395,46 Mn | €316,00 Mn | €271,47 Mn | €202,86 Mn | €166,87 Mn | €146,59 Mn | €116,92 Mn | €108,36 Mn | €106,97 Mn | €91,17 Mn | €82,44 Mn | €75,73 Mn | €63,52 Mn | €54,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €352,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €1,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €442,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €53,37 Mn | €152,74 Mn | €183,10 Mn | €82,53 Mn | €88,66 Mn | €88,96 Mn | €76,48 Mn | €46,95 Mn | €51,87 Mn | €27,03 Mn | €15,51 Mn | €11,35 Mn | €0,00 | €0,00 | €23.000 | €0,00 | €0,00 | €1.375 | €4.440 | €186.651 |
| Net Borç† | -€299,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €1,47 Mr | €954,71 Mn | €801,96 Mn | €620,86 Mn | €422,87 Mn | €290,26 Mn | €247,59 Mn | €187,85 Mn | €153,00 Mn | €176,92 Mn | €111,24 Mn | €81,23 Mn | €82,27 Mn | €62,98 Mn | €58,95 Mn | €44,41 Mn | €56,62 Mn | €54,03 Mn | €39,10 Mn | €28,34 Mn |
| Brüt Kâr | €184,45 Mn | €83,60 Mn | €95,19 Mn | €52,97 Mn | €28,84 Mn | €9,67 Mn | €2,75 Mn | €7,92 Mn | -€11,76 Mn | €15,91 Mn | €3,90 Mn | €7,08 Mn | €6,89 Mn | €7,30 Mn | €11,88 Mn | €11,07 Mn | €18,74 Mn | €18,72 Mn | €14,44 Mn | €7,64 Mn |
| FAVÖK | €193,46 Mn | €80,72 Mn | €87,78 Mn | €50,97 Mn | €28,74 Mn | €15,01 Mn | €1,89 Mn | €1,96 Mn | -€11,24 Mn | €15,80 Mn | €8,61 Mn | €11,78 Mn | -€2,17 Mn | -€846.000 | €3,21 Mn | €3,52 Mn | €18,58 Mn | €18,40 Mn | €13,92 Mn | €8,11 Mn |
| Net Kâr | €143,34 Mn | -€27,76 Mn | €79,77 Mn | €18,95 Mn | €2,83 Mn | -€6,88 Mn | -€12,49 Mn | -€5,90 Mn | -€21,07 Mn | €3,36 Mn | €1,30 Mn | €3,13 Mn | €3,85 Mn | €4,09 Mn | €8,70 Mn | €7,96 Mn | €12,44 Mn | €11,82 Mn | €9,58 Mn | €4,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 8,72 | -1,73 | 4,46 | 1,20 | 0,18 | -0,44 | -0,86 | -0,42 | -1,58 | 0,26 | 0,10 | 0,26 | 0,33 | 0,35 | 0,76 | 0,70 | 1,14 | — | — | 0,48 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €64,91 Mn | €386,65 Mn | €160,80 Mn | -€30,96 Mn | -€3,07 Mn | -€2,90 Mn | -€15,57 Mn | -€20,88 Mn | -€23,04 Mn | -€5,06 Mn | €11,43 Mn | -€10,49 Mn | €3,62 Mn | -€4,07 Mn | -€1,26 Mn | €14,77 Mn | €7,90 Mn | €106.000 | €4,53 Mn | -€1,29 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€137,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,4% | 9,2% | 17,4% | 15,4% | 16,3% | 19,3% | 19,3% | 14,9% | 19,1% | 13,3% | 9,3% | 7,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,95 | 0,57 | 0,76 | 1,16 | 0,78 | 0,63 | 0,63 | 0,59 | 0,56 | 0,87 | 0,67 | 0,55 | 0,70 | 0,58 | 0,55 | 0,49 | 0,69 | 0,71 | 0,62 | 0,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,33 | 2,16 | 1,81 | 1,40 | 0,96 | 0,66 | 0,56 | 0,42 | 0,35 | 0,40 | 0,25 | 0,18 | 0,19 | 0,14 | 0,13 | 0,10 | 0,13 | 0,12 | 0,09 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,5% | 8,8% | 11,9% | 8,5% | 6,8% | 3,3% | 1,1% | 4,2% | -7,7% | 9,0% | 3,5% | 8,7% | 8,4% | 11,6% | 20,1% | 24,9% | 33,1% | 34,6% | 36,9% | 27,0% |
| FAVÖK Marjı | 13,1% | 8,5% | 10,9% | 8,2% | 6,8% | 5,2% | 0,8% | 1,0% | -7,3% | 8,9% | 7,7% | 14,5% | -2,6% | -1,3% | 5,4% | 7,9% | 32,8% | 34,1% | 35,6% | 28,6% |
| Net Kâr Marjı | 9,7% | -2,9% | 9,9% | 3,1% | 0,7% | -2,4% | -5,0% | -3,1% | -13,8% | 1,9% | 1,2% | 3,9% | 4,7% | 6,5% | 14,8% | 17,9% | 22,0% | 21,9% | 24,5% | 16,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,4% | 40,5% | 20,1% | -5,0% | -0,7% | -1,0% | -6,3% | -11,1% | -15,1% | -2,9% | 10,3% | -12,9% | 4,4% | -6,5% | -2,1% | 33,3% | 14,0% | 0,2% | 11,6% | -4,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.