11155100 Xizang Glacier Company Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $358,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 4,17 Mr | HK$ 3,73 Mr | HK$ 4,39 Mr | HK$ 4,65 Mr | HK$ 5,08 Mr | HK$ 4,92 Mr | HK$ 4,77 Mr | HK$ 5,60 Mr | HK$ 5,46 Mr | HK$ 5,38 Mr | HK$ 4,37 Mr | HK$ 4,29 Mr | HK$ 4,17 Mr | HK$ 3,29 Mr | HK$ 2,51 Mr | HK$ 542,51 Mn | HK$ 468,07 Mn | HK$ 423,06 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 107,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 965,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 3,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 747,50 Mn | HK$ 807,69 Mn | HK$ 957,80 Mn | HK$ 1,06 Mr | HK$ 844,27 Mn | HK$ 1,37 Mr | HK$ 1,42 Mr | HK$ 1,33 Mr | HK$ 1,06 Mr | HK$ 1,25 Mr | HK$ 238,70 Mn | HK$ 238,95 Mn | HK$ 250,64 Mn | HK$ 0,00 | HK$ 27,79 Mn | HK$ 2,34 Mn | HK$ 97,79 Mn | HK$ 134,22 Mn |
| Net Borç† | HK$ 533,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | HK$ 388,19 Mn | HK$ 244,83 Mn | HK$ 347,44 Mn | HK$ 362,76 Mn | HK$ 549,73 Mn | HK$ 553,84 Mn | HK$ 818,07 Mn | HK$ 1,04 Mr | HK$ 1,07 Mr | HK$ 1,01 Mr | HK$ 1,03 Mr | HK$ 972,26 Mn | HK$ 992,79 Mn | HK$ 838,49 Mn | HK$ 762,50 Mn | HK$ 413,85 Mn | HK$ 244,84 Mn | HK$ 133,88 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 187,56 Mn | HK$ 56,49 Mn | HK$ 79,49 Mn | HK$ 93,71 Mn | HK$ 210,35 Mn | HK$ 211,98 Mn | HK$ 428,75 Mn | HK$ 537,35 Mn | HK$ 605,10 Mn | HK$ 575,68 Mn | HK$ 585,90 Mn | HK$ 576,60 Mn | HK$ 710,00 Mn | HK$ 679,60 Mn | HK$ 599,00 Mn | HK$ 265,08 Mn | HK$ 139,77 Mn | HK$ 66,06 Mn |
| FAVÖK | HK$ 103,17 Mn | -HK$ 98,17 Mn | -HK$ 42,90 Mn | -HK$ 50,14 Mn | HK$ 103,14 Mn | HK$ 160,71 Mn | HK$ 230,12 Mn | HK$ 461,26 Mn | HK$ 488,16 Mn | HK$ 536,46 Mn | HK$ 533,60 Mn | HK$ 650,32 Mn | HK$ 722,35 Mn | HK$ 497,51 Mn | HK$ 432,24 Mn | HK$ 169,47 Mn | HK$ 73,91 Mn | HK$ 28,88 Mn |
| Net Kâr | HK$ 93,53 Mn | -HK$ 622,29 Mn | -HK$ 389,92 Mn | -HK$ 119,16 Mn | HK$ 56,59 Mn | HK$ 19,07 Mn | -HK$ 844,90 Mn | HK$ 376,10 Mn | HK$ 363,42 Mn | HK$ 359,55 Mn | HK$ 341,63 Mn | HK$ 432,30 Mn | HK$ 556,77 Mn | HK$ 504,93 Mn | HK$ 449,26 Mn | HK$ 132,25 Mn | HK$ 53,83 Mn | HK$ 12,56 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | -0,14 | -0,10 | -0,04 | 0,02 | 0,01 | -0,33 | 0,14 | 0,14 | 0,13 | 0,13 | 0,16 | 0,21 | 0,19 | 0,19 | 0,05 | 0,02 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | HK$ 97,43 Mn | HK$ 338,78 Mn | -HK$ 338,62 Mn | HK$ 110,13 Mn | HK$ 91,71 Mn | HK$ 90,54 Mn | HK$ 619,85 Mn | HK$ 240,05 Mn | HK$ 504,16 Mn | HK$ 124,66 Mn | HK$ 512,12 Mn | HK$ 675,07 Mn | HK$ 449,37 Mn | HK$ 584,02 Mn | HK$ 149,19 Mn | HK$ 70,45 Mn | HK$ 9,73 Mn | -HK$ 13,65 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 6,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,9% | 21,6% | 21,8% | 22,8% | 16,6% | 27,8% | 29,7% | 23,7% | 19,4% | 23,3% | 5,5% | 5,6% | 6,0% | 0,0% | 1,1% | 0,4% | 20,9% | 31,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,09 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,11 | 0,11 | 0,17 | 0,19 | 0,20 | 0,19 | 0,24 | 0,23 | 0,24 | 0,25 | 0,30 | 0,76 | 0,52 | 0,32 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,12 | 0,08 | 0,11 | 0,11 | 0,17 | 0,17 | 0,26 | 0,33 | 0,34 | 0,32 | 0,32 | 0,30 | 0,31 | 0,26 | 0,24 | 0,13 | 0,08 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 48,3% | 23,1% | 22,9% | 25,8% | 38,3% | 38,3% | 52,4% | 51,5% | 56,3% | 56,8% | 57,1% | 59,3% | 71,5% | 81,0% | 78,6% | 64,1% | 57,1% | 49,3% |
| FAVÖK Marjı | 26,6% | -40,1% | -12,3% | -13,8% | 18,8% | 29,0% | 28,1% | 44,2% | 45,4% | 52,9% | 52,0% | 66,9% | 72,8% | 59,3% | 56,7% | 40,9% | 30,2% | 21,6% |
| Net Kâr Marjı | 24,1% | -254,2% | -112,2% | -32,8% | 10,3% | 3,4% | -103,3% | 36,1% | 33,8% | 35,4% | 33,3% | 44,5% | 56,1% | 60,2% | 58,9% | 32,0% | 22,0% | 9,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 25,1% | 138,4% | -97,5% | 30,4% | 16,7% | 16,3% | 75,8% | 23,0% | 46,9% | 12,3% | 49,9% | 69,4% | 45,3% | 69,7% | 19,6% | 17,0% | 4,0% | -10,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 419,00 | -%1,04 | |
| AIA Group Limited | 72,50 | -%0,34 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 51,75 | -%4,70 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 26,96 | +%2,20 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,10 | -%1,57 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 370,60 | -%0,80 | |
| Lenovo Group Limited | 26,08 | -%14,21 |