1245Niraku GC Holdings, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $48,02 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 3,68 Mr | HK$ 3,80 Mr | HK$ 3,40 Mr | HK$ 3,88 Mr | HK$ 4,41 Mr | HK$ 5,45 Mr | HK$ 5,83 Mr | HK$ 3,92 Mr | HK$ 3,94 Mr | HK$ 3,53 Mr | HK$ 3,69 Mr | HK$ 3,39 Mr | HK$ 3,66 Mr | HK$ 3,61 Mr | HK$ 4,40 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 572,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 2,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 1,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 1,80 Mr | HK$ 1,86 Mr | HK$ 1,98 Mr | HK$ 2,36 Mr | HK$ 2,73 Mr | HK$ 3,53 Mr | HK$ 3,42 Mr | HK$ 1,38 Mr | HK$ 1,39 Mr | HK$ 1,13 Mr | HK$ 1,35 Mr | HK$ 1,37 Mr | HK$ 1,51 Mr | HK$ 1,46 Mr | HK$ 1,77 Mr |
| Net Borç† | HK$ 1,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | HK$ 1,74 Mr | HK$ 1,45 Mr | HK$ 1,46 Mr | HK$ 1,42 Mr | HK$ 1,54 Mr | HK$ 1,36 Mr | HK$ 2,02 Mr | HK$ 2,00 Mr | HK$ 1,87 Mr | HK$ 2,09 Mr | HK$ 2,00 Mr | HK$ 2,32 Mr | HK$ 2,62 Mr | HK$ 3,06 Mr | HK$ 2,99 Mr |
| Brüt Kâr | HK$ 441,60 Mn | HK$ 343,62 Mn | HK$ 335,56 Mn | HK$ 334,58 Mn | HK$ 264,71 Mn | HK$ 61,98 Mn | HK$ 435,24 Mn | HK$ 382,50 Mn | HK$ 273,78 Mn | HK$ 352,55 Mn | HK$ 364,99 Mn | HK$ 689,33 Mn | HK$ 840,86 Mn | HK$ 999,09 Mn | HK$ 930,48 Mn |
| FAVÖK | HK$ 425,39 Mn | HK$ 347,05 Mn | HK$ 353,44 Mn | HK$ 375,55 Mn | HK$ 342,30 Mn | HK$ 182,81 Mn | HK$ 444,01 Mn | HK$ 283,97 Mn | HK$ 170,85 Mn | HK$ 245,23 Mn | HK$ 261,56 Mn | HK$ 468,28 Mn | HK$ 719,28 Mn | HK$ 817,78 Mn | HK$ 846,98 Mn |
| Net Kâr | HK$ 110,31 Mn | HK$ 31,03 Mn | HK$ 22,49 Mn | HK$ 65,62 Mn | -HK$ 81,82 Mn | -HK$ 400,63 Mn | HK$ 12,87 Mn | HK$ 43,14 Mn | -HK$ 1,06 Mn | HK$ 35,25 Mn | HK$ 11,69 Mn | HK$ 213,91 Mn | HK$ 286,38 Mn | HK$ 352,24 Mn | HK$ 327,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,09 | 0,03 | 0,02 | 0,05 | -0,07 | -0,34 | 0,01 | 0,04 | -0,00 | 0,03 | 0,01 | 0,18 | 0,24 | 0,29 | 0,27 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | HK$ 185,82 Mn | HK$ 208,11 Mn | HK$ 320,50 Mn | HK$ 286,15 Mn | HK$ 324,71 Mn | HK$ 83,55 Mn | HK$ 293,61 Mn | HK$ 2,40 Mn | HK$ 86,16 Mn | HK$ 351,47 Mn | HK$ 6,91 Mn | HK$ 295,03 Mn | HK$ 388,91 Mn | HK$ 624,12 Mn | HK$ 1,11 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 108,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 48,8% | 49,1% | 58,3% | 60,7% | 62,0% | 64,7% | 58,7% | 35,3% | 35,3% | 32,1% | 36,7% | 40,3% | 41,1% | 40,3% | 40,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,47 | 0,38 | 0,43 | 0,37 | 0,35 | 0,25 | 0,35 | 0,51 | 0,47 | 0,59 | 0,54 | 0,69 | 0,72 | 0,85 | 0,68 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,66 | 1,38 | 1,39 | 1,36 | 1,47 | 1,29 | 1,92 | 1,91 | 1,78 | 1,99 | 1,91 | 2,21 | 2,50 | 2,92 | 2,85 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,4% | 23,7% | 23,0% | 23,5% | 17,2% | 4,6% | 21,6% | 19,1% | 14,6% | 16,9% | 18,2% | 29,7% | 32,1% | 32,6% | 31,1% |
| FAVÖK Marjı | 24,4% | 24,0% | 24,2% | 26,4% | 22,2% | 13,5% | 22,0% | 14,2% | 9,1% | 11,7% | 13,1% | 20,2% | 27,4% | 26,7% | 28,3% |
| Net Kâr Marjı | 6,3% | 2,1% | 1,5% | 4,6% | -5,3% | -29,6% | 0,6% | 2,2% | -0,1% | 1,7% | 0,6% | 9,2% | 10,9% | 11,5% | 11,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,7% | 14,4% | 21,9% | 20,1% | 21,1% | 6,2% | 14,6% | 0,1% | 4,6% | 16,8% | 0,3% | 12,7% | 14,8% | 20,4% | 37,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 416,00 | -%0,43 | |
| AIA Group Limited | 72,85 | +%0,55 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 51,85 | -%0,58 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 26,64 | -%1,62 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,15 | -%0,59 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 373,60 | +%0,59 | |
| Lenovo Group Limited | 27,58 | +%6,16 |