1281Xinda Investment Holdings Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $18,36 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 1,15 Mr | HK$ 1,14 Mr | HK$ 1,25 Mr | HK$ 1,36 Mr | HK$ 1,83 Mr | HK$ 1,84 Mr | HK$ 2,07 Mr | HK$ 2,47 Mr | HK$ 2,34 Mr | HK$ 1,42 Mr | HK$ 1,01 Mr | HK$ 964,61 Mn | HK$ 1,17 Mr | HK$ 1,08 Mr | HK$ 910,45 Mn | HK$ 583,19 Mn | HK$ 538,93 Mn | HK$ 431,82 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 134,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 234,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 915,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 131,14 Mn | HK$ 155,80 Mn | HK$ 191,30 Mn | HK$ 223,94 Mn | HK$ 273,69 Mn | HK$ 293,26 Mn | HK$ 614,72 Mn | HK$ 647,27 Mn | HK$ 777,05 Mn | HK$ 746,21 Mn | HK$ 620,62 Mn | HK$ 97,50 Mn | HK$ 152,27 Mn | HK$ 248,81 Mn | HK$ 246,79 Mn | HK$ 109,05 Mn | HK$ 85,18 Mn | HK$ 161,30 Mn |
| Net Borç† | -HK$ 187,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | HK$ 152,31 Mn | HK$ 124,78 Mn | HK$ 124,73 Mn | HK$ 227,18 Mn | HK$ 557,62 Mn | HK$ 445,38 Mn | HK$ 167,42 Mn | HK$ 839,01 Mn | HK$ 1,04 Mr | HK$ 659,61 Mn | HK$ 399,88 Mn | HK$ 77,84 Mn | HK$ 77,38 Mn | HK$ 129,95 Mn | HK$ 608,95 Mn | HK$ 317,82 Mn | HK$ 216,00 Mn | HK$ 107,19 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 29,00 Mn | HK$ 31,36 Mn | HK$ 23,34 Mn | HK$ 57,62 Mn | HK$ 94,38 Mn | HK$ 85,13 Mn | HK$ 77,58 Mn | HK$ 273,86 Mn | HK$ 286,97 Mn | HK$ 76,48 Mn | HK$ 39,22 Mn | HK$ 25,20 Mn | HK$ 20,52 Mn | HK$ 65,97 Mn | HK$ 346,11 Mn | HK$ 133,31 Mn | HK$ 79,07 Mn | HK$ 36,12 Mn |
| FAVÖK | HK$ 47,29 Mn | HK$ 29,20 Mn | HK$ 47,12 Mn | HK$ 43,16 Mn | HK$ 67,94 Mn | HK$ 67,35 Mn | -HK$ 197,90 Mn | HK$ 181,01 Mn | HK$ 225,34 Mn | HK$ 68,65 Mn | HK$ 26,97 Mn | HK$ 16,06 Mn | HK$ 8,22 Mn | HK$ 20,52 Mn | HK$ 295,93 Mn | HK$ 107,36 Mn | HK$ 66,05 Mn | HK$ 25,99 Mn |
| Net Kâr | HK$ 14,00 Mn | -HK$ 26,47 Mn | -HK$ 20,09 Mn | -HK$ 356,27 Mn | -HK$ 34,01 Mn | HK$ 1,20 Mn | -HK$ 299,95 Mn | HK$ 127,59 Mn | HK$ 155,34 Mn | HK$ 60,12 Mn | HK$ 16,01 Mn | -HK$ 88,30 Mn | HK$ 7,94 Mn | HK$ 38,16 Mn | HK$ 181,15 Mn | HK$ 56,18 Mn | HK$ 56,99 Mn | HK$ 19,47 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | -0,02 | -0,01 | -0,24 | -0,02 | 0,00 | -0,20 | 0,10 | 0,16 | 0,08 | 0,02 | -0,12 | 0,01 | 0,05 | 0,25 | 0,08 | 0,08 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | HK$ 88,16 Mn | HK$ 22,03 Mn | HK$ 7,69 Mn | -HK$ 32,76 Mn | HK$ 48,41 Mn | HK$ 193,49 Mn | HK$ 176,54 Mn | HK$ 415,89 Mn | -HK$ 511,61 Mn | -HK$ 311,60 Mn | -HK$ 362,41 Mn | -HK$ 45,30 Mn | -HK$ 127,41 Mn | -HK$ 148,29 Mn | HK$ 98,29 Mn | HK$ 95,22 Mn | HK$ 112,56 Mn | -HK$ 76,09 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 921.845 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,4% | 13,7% | 15,3% | 16,5% | 14,9% | 15,9% | 29,7% | 26,2% | 33,2% | 52,6% | 61,3% | 10,1% | 13,0% | 23,0% | 27,1% | 18,7% | 15,8% | 37,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,13 | 0,11 | 0,10 | 0,17 | 0,30 | 0,24 | 0,08 | 0,34 | 0,44 | 0,46 | 0,40 | 0,08 | 0,07 | 0,12 | 0,67 | 0,54 | 0,40 | 0,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,17 | 0,14 | 0,14 | 0,25 | 0,61 | 0,49 | 0,18 | 0,92 | 1,13 | 0,72 | 0,44 | 0,09 | 0,08 | 0,14 | 0,67 | 0,35 | 0,24 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,0% | 25,1% | 18,7% | 25,4% | 16,9% | 19,1% | 46,3% | 32,6% | 27,7% | 11,6% | 9,8% | 32,4% | 26,5% | 50,8% | 56,8% | 41,9% | 36,6% | 33,7% |
| FAVÖK Marjı | 31,0% | 23,4% | 37,8% | 19,0% | 12,2% | 15,1% | -118,2% | 21,6% | 21,7% | 10,4% | 6,7% | 20,6% | 10,6% | 15,8% | 48,6% | 33,8% | 30,6% | 24,2% |
| Net Kâr Marjı | 9,2% | -21,2% | -16,1% | -156,8% | -6,1% | 0,3% | -179,2% | 15,2% | 15,0% | 9,1% | 4,0% | -113,4% | 10,3% | 29,4% | 29,7% | 17,7% | 26,4% | 18,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 57,9% | 17,7% | 6,2% | -14,4% | 8,7% | 43,4% | 105,4% | 49,6% | -49,4% | -47,2% | -90,6% | -58,2% | -164,6% | -114,1% | 16,1% | 30,0% | 52,1% | -71,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 420,00 | -%0,80 | |
| AIA Group Limited | 72,35 | -%0,55 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 51,90 | -%4,42 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 27,06 | +%2,58 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,10 | -%1,57 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 371,40 | -%0,59 | |
| Lenovo Group Limited | 25,98 | -%14,54 |