1312Kontafarma China Holdings Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $24,18 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 1,07 Mr | HK$ 1,59 Mr | HK$ 1,73 Mr | HK$ 2,12 Mr | HK$ 2,56 Mr | HK$ 2,54 Mr | HK$ 4,00 Mr | HK$ 3,34 Mr | HK$ 3,44 Mr | HK$ 3,15 Mr | HK$ 2,63 Mr | HK$ 2,43 Mr | HK$ 1,63 Mr | HK$ 1,61 Mr | HK$ 1,59 Mr | HK$ 1,43 Mr | HK$ 1,35 Mr | HK$ 960,41 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 66,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 588,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 476,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 203,68 Mn | HK$ 297,19 Mn | HK$ 333,82 Mn | HK$ 590,72 Mn | HK$ 728,95 Mn | HK$ 751,30 Mn | HK$ 898,04 Mn | HK$ 550,42 Mn | HK$ 808,42 Mn | HK$ 1,08 Mr | HK$ 777,46 Mn | HK$ 442,55 Mn | HK$ 94,49 Mn | HK$ 102,00 Mn | HK$ 122,62 Mn | HK$ 447,17 Mn | HK$ 373,96 Mn | HK$ 228,49 Mn |
| Net Borç† | HK$ 137,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | HK$ 914,71 Mn | HK$ 897,52 Mn | HK$ 809,11 Mn | HK$ 894,06 Mn | HK$ 803,27 Mn | HK$ 1,01 Mr | HK$ 1,48 Mr | HK$ 2,09 Mr | HK$ 1,34 Mr | HK$ 633,28 Mn | HK$ 465,74 Mn | HK$ 733,13 Mn | HK$ 703,47 Mn | HK$ 704,70 Mn | HK$ 725,30 Mn | HK$ 451,44 Mn | HK$ 490,12 Mn | HK$ 555,92 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 509,44 Mn | HK$ 509,40 Mn | HK$ 464,54 Mn | HK$ 497,57 Mn | HK$ 385,44 Mn | HK$ 555,75 Mn | HK$ 748,71 Mn | HK$ 563,00 Mn | HK$ 336,88 Mn | HK$ 94,12 Mn | HK$ 23,92 Mn | HK$ 69,86 Mn | HK$ 70,36 Mn | HK$ 58,64 Mn | HK$ 111,66 Mn | HK$ 51,67 Mn | HK$ 30,89 Mn | HK$ 46,62 Mn |
| FAVÖK | -HK$ 153,53 Mn | HK$ 4,92 Mn | -HK$ 59,00 Mn | -HK$ 15,91 Mn | HK$ 13,13 Mn | HK$ 157,49 Mn | HK$ 311,54 Mn | HK$ 171,27 Mn | HK$ 80,05 Mn | -HK$ 11,18 Mn | -HK$ 35,71 Mn | HK$ 36,97 Mn | HK$ 45,97 Mn | HK$ 13,08 Mn | HK$ 96,67 Mn | HK$ 42,05 Mn | HK$ 28,19 Mn | HK$ 43,20 Mn |
| Net Kâr | -HK$ 427,85 Mn | -HK$ 75,54 Mn | -HK$ 28,84 Mn | -HK$ 41,55 Mn | -HK$ 15,05 Mn | -HK$ 267,16 Mn | HK$ 36,10 Mn | HK$ 32,50 Mn | -HK$ 1,81 Mn | -HK$ 37,08 Mn | -HK$ 34,24 Mn | HK$ 17,28 Mn | HK$ 32,56 Mn | HK$ 26,83 Mn | HK$ 76,16 Mn | HK$ 168,33 Mn | HK$ 6,71 Mn | HK$ 45,21 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,08 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,00 | -0,05 | 0,01 | 0,01 | -0,00 | -0,01 | -0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,04 | 0,00 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -HK$ 8,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | HK$ 42,85 Mn | HK$ 21,32 Mn | -HK$ 1,16 Mn | -HK$ 76,52 Mn | -HK$ 55,37 Mn | — | -HK$ 53,98 Mn | -HK$ 19,32 Mn | -HK$ 177,34 Mn | HK$ 4,19 Mn | -HK$ 13,18 Mn | -HK$ 25,72 Mn | -HK$ 71,05 Mn | -HK$ 89,82 Mn | -HK$ 36,80 Mn | HK$ 16,84 Mn | -HK$ 10,53 Mn | HK$ 27,41 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 23,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,1% | 18,7% | 19,3% | 27,9% | 28,5% | 29,6% | 22,4% | 16,5% | 23,5% | 34,2% | 29,6% | 18,2% | 5,8% | 6,3% | 7,7% | 31,3% | 27,7% | 23,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,86 | 0,57 | 0,47 | 0,42 | 0,31 | 0,40 | 0,37 | 0,63 | 0,39 | 0,20 | 0,18 | 0,30 | 0,43 | 0,44 | 0,46 | 0,32 | 0,36 | 0,58 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,92 | 1,88 | 1,70 | 1,88 | 1,69 | 2,12 | 3,11 | 4,40 | 2,82 | 1,33 | 0,98 | 1,54 | 1,48 | 1,48 | 1,52 | 0,95 | 1,03 | 1,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 55,7% | 56,8% | 57,4% | 55,7% | 48,0% | 55,1% | 50,5% | 26,9% | 25,1% | 14,9% | 5,1% | 9,5% | 10,0% | 8,3% | 15,4% | 11,4% | 6,3% | 8,4% |
| FAVÖK Marjı | -16,8% | 0,5% | -7,3% | -1,8% | 1,6% | 15,6% | 21,0% | 8,2% | 6,0% | -1,8% | -7,7% | 5,0% | 6,5% | 1,9% | 13,3% | 9,3% | 5,8% | 7,8% |
| Net Kâr Marjı | -46,8% | -8,4% | -3,6% | -4,6% | -1,9% | -26,5% | 2,4% | 1,6% | -0,1% | -5,9% | -7,4% | 2,4% | 4,6% | 3,8% | 10,5% | 37,3% | 1,4% | 8,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,7% | 2,4% | -0,1% | -8,6% | -6,9% | — | -3,6% | -0,9% | -13,2% | 0,7% | -2,8% | -3,5% | -10,1% | -12,7% | -5,1% | 3,7% | -2,1% | 4,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 417,80 | %0,00 | |
| AIA Group Limited | 73,30 | +%1,17 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 52,40 | +%0,48 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 26,66 | -%1,55 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,15 | -%0,59 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 374,60 | +%0,86 | |
| Lenovo Group Limited | 28,06 | +%8,01 |