1358PW Medtech Group Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $166,05 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 5,83 Mr | HK$ 5,49 Mr | HK$ 5,67 Mr | HK$ 5,60 Mr | HK$ 4,79 Mr | HK$ 6,26 Mr | HK$ 5,99 Mr | HK$ 5,92 Mr | HK$ 3,80 Mr | HK$ 2,77 Mr | HK$ 3,03 Mr | HK$ 2,98 Mr | HK$ 2,73 Mr | HK$ 1,15 Mr | HK$ 669,01 Mn | HK$ 196,97 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 2,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 401,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 5,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 24,51 Mn | HK$ 12,85 Mn | HK$ 1,24 Mn | HK$ 4,76 Mn | HK$ 2,99 Mn | HK$ 36,12 Mn | HK$ 659,54 Mn | HK$ 647,41 Mn | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 | HK$ 93,75 Mn | HK$ 119,11 Mn | HK$ 37,61 Mn | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 |
| Net Borç† | -HK$ 1,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | HK$ 893,11 Mn | HK$ 833,66 Mn | HK$ 745,97 Mn | HK$ 624,26 Mn | HK$ 327,09 Mn | HK$ 277,95 Mn | HK$ 410,69 Mn | HK$ 368,14 Mn | HK$ 330,84 Mn | HK$ 373,41 Mn | HK$ 635,97 Mn | HK$ 765,26 Mn | HK$ 576,71 Mn | HK$ 407,59 Mn | HK$ 211,07 Mn | HK$ 69,81 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 441,90 Mn | HK$ 454,78 Mn | HK$ 420,89 Mn | HK$ 347,50 Mn | HK$ 200,13 Mn | HK$ 166,99 Mn | HK$ 251,87 Mn | HK$ 231,26 Mn | HK$ 191,87 Mn | HK$ 237,65 Mn | HK$ 476,64 Mn | HK$ 540,96 Mn | HK$ 382,92 Mn | HK$ 263,19 Mn | HK$ 127,60 Mn | HK$ 49,56 Mn |
| FAVÖK | HK$ 255,53 Mn | HK$ 272,64 Mn | HK$ 268,43 Mn | HK$ 165,21 Mn | HK$ 11,47 Mn | -HK$ 19,91 Mn | HK$ 50,03 Mn | HK$ 53,82 Mn | HK$ 64,33 Mn | HK$ 153,37 Mn | HK$ 340,60 Mn | HK$ 315,72 Mn | HK$ 176,88 Mn | HK$ 178,07 Mn | HK$ 88,16 Mn | HK$ 25,00 Mn |
| Net Kâr | HK$ 102,35 Mn | HK$ 163,48 Mn | HK$ 169,27 Mn | HK$ 123,31 Mn | HK$ 890,80 Mn | HK$ 709,97 Mn | HK$ 92,96 Mn | HK$ 135,99 Mn | HK$ 140,77 Mn | HK$ 227,78 Mn | HK$ 257,28 Mn | HK$ 222,29 Mn | HK$ 98,29 Mn | HK$ 54,91 Mn | HK$ 26,62 Mn | HK$ 8,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,11 | 0,11 | 0,08 | 0,57 | 0,45 | 0,06 | 0,09 | 0,09 | 0,14 | 0,15 | 0,13 | 0,08 | 0,03 | 0,02 | 0,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -HK$ 52,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | HK$ 210,87 Mn | HK$ 338,49 Mn | HK$ 229,17 Mn | HK$ 292,67 Mn | HK$ 99,61 Mn | HK$ 73,27 Mn | HK$ 27,35 Mn | -HK$ 39,34 Mn | -HK$ 85,95 Mn | -HK$ 4,89 Mn | HK$ 495.860 | -HK$ 117,32 Mn | -HK$ 57,08 Mn | -HK$ 16,15 Mn | -HK$ 5,15 Mn | -HK$ 14,07 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 113,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,4% | 0,2% | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 0,6% | 11,0% | 10,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,1% | 4,4% | 3,3% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,15 | 0,15 | 0,13 | 0,11 | 0,07 | 0,04 | 0,07 | 0,06 | 0,09 | 0,13 | 0,21 | 0,26 | 0,21 | 0,36 | 0,32 | 0,35 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,17 | 0,15 | 0,14 | 0,12 | 0,06 | 0,05 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,12 | 0,14 | 0,11 | 0,08 | 0,04 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 49,5% | 54,6% | 56,4% | 55,7% | 61,2% | 60,1% | 61,3% | 62,8% | 58,0% | 63,6% | 74,9% | 70,7% | 66,4% | 64,6% | 60,5% | 71,0% |
| FAVÖK Marjı | 28,6% | 32,7% | 36,0% | 26,5% | 3,5% | -7,2% | 12,2% | 14,6% | 19,4% | 41,1% | 53,6% | 41,3% | 30,7% | 43,7% | 41,8% | 35,8% |
| Net Kâr Marjı | 11,5% | 19,6% | 22,7% | 19,8% | 272,3% | 255,4% | 22,6% | 36,9% | 42,6% | 61,0% | 40,5% | 29,0% | 17,0% | 13,5% | 12,6% | 11,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 23,6% | 40,6% | 30,7% | 46,9% | 30,5% | 26,4% | 6,7% | -10,7% | -26,0% | -1,3% | 0,1% | -15,3% | -9,9% | -4,0% | -2,4% | -20,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 417,80 | -%1,32 | |
| AIA Group Limited | 72,45 | -%0,41 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 52,15 | -%3,96 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 27,08 | +%2,65 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,45 | -%0,88 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 371,40 | -%0,59 | |
| Lenovo Group Limited | 25,98 | -%14,54 |