1488Best Food Holding Co. Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $197,22 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 887,93 Mn | HK$ 853,16 Mn | HK$ 1,22 Mr | HK$ 1,51 Mr | HK$ 1,86 Mr | HK$ 2,56 Mr | HK$ 2,55 Mr | HK$ 2,78 Mr | HK$ 1,59 Mr | HK$ 805,77 Mn | HK$ 618,96 Mn | HK$ 394,62 Mn | HK$ 393,82 Mn | HK$ 414,18 Mn | HK$ 466,29 Mn | HK$ 401,07 Mn | HK$ 569,92 Mn | HK$ 694,88 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 46,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 1,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -HK$ 169,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 778,09 Mn | HK$ 822,06 Mn | HK$ 836,86 Mn | HK$ 877,28 Mn | HK$ 980,06 Mn | HK$ 969,60 Mn | HK$ 972,12 Mn | HK$ 880,51 Mn | HK$ 265,30 Mn | HK$ 255,26 Mn | HK$ 260,00 Mn | HK$ 25,72 Mn | HK$ 17,33 Mn | HK$ 50,00 Mn | HK$ 106,31 Mn | HK$ 125,85 Mn | HK$ 150,34 Mn | HK$ 188,85 Mn |
| Net Borç† | HK$ 692,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | HK$ 432,90 Mn | HK$ 514,15 Mn | HK$ 674,73 Mn | HK$ 625,06 Mn | HK$ 907,47 Mn | HK$ 731,18 Mn | HK$ 1,13 Mr | HK$ 556,91 Mn | HK$ 866,89 Mn | HK$ 558,02 Mn | HK$ 658,80 Mn | HK$ 817,71 Mn | HK$ 817,34 Mn | HK$ 932,92 Mn | HK$ 873,82 Mn | HK$ 853,54 Mn | HK$ 727,55 Mn | HK$ 901,24 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 25,62 Mn | HK$ 26,82 Mn | HK$ 78,32 Mn | HK$ 6,41 Mn | HK$ 78,63 Mn | HK$ 353,76 Mn | HK$ 621,02 Mn | HK$ 320,10 Mn | HK$ 400,49 Mn | HK$ 172,87 Mn | HK$ 193,51 Mn | HK$ 156,69 Mn | HK$ 175,92 Mn | HK$ 234,75 Mn | HK$ 227,69 Mn | HK$ 239,09 Mn | HK$ 220,63 Mn | HK$ 229,03 Mn |
| FAVÖK | HK$ 23,25 Mn | HK$ 19,83 Mn | HK$ 50,82 Mn | HK$ 14,88 Mn | HK$ 70,59 Mn | HK$ 60,39 Mn | HK$ 175,66 Mn | HK$ 26,20 Mn | HK$ 106,56 Mn | -HK$ 192.780 | HK$ 28,13 Mn | HK$ 38,24 Mn | HK$ 87,70 Mn | HK$ 141,39 Mn | HK$ 132,92 Mn | HK$ 121,16 Mn | HK$ 129,34 Mn | HK$ 120,28 Mn |
| Net Kâr | -HK$ 5,69 Mn | -HK$ 262,19 Mn | -HK$ 167,58 Mn | -HK$ 181,69 Mn | -HK$ 770,90 Mn | -HK$ 158,37 Mn | -HK$ 83,91 Mn | -HK$ 13,20 Mn | HK$ 17,55 Mn | HK$ 10,15 Mn | HK$ 10,01 Mn | HK$ 33,39 Mn | HK$ 72,38 Mn | HK$ 109,99 Mn | HK$ 107,05 Mn | HK$ 107,68 Mn | HK$ 106,94 Mn | HK$ 102,27 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,17 | -0,11 | -0,12 | -0,49 | -0,10 | -0,05 | -0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,04 | 0,09 | 0,13 | 0,13 | 0,13 | 0,13 | 0,12 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | HK$ 37,80 Mn | HK$ 28,86 Mn | HK$ 83,58 Mn | HK$ 77,71 Mn | HK$ 39,59 Mn | HK$ 92,42 Mn | HK$ 153,64 Mn | -HK$ 122,58 Mn | -HK$ 64,61 Mn | -HK$ 5,45 Mn | HK$ 41,70 Mn | HK$ 22,91 Mn | HK$ 63,94 Mn | HK$ 163,70 Mn | HK$ 49,39 Mn | HK$ 76,10 Mn | HK$ 135,82 Mn | HK$ 128,94 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 8,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 87,6% | 96,4% | 68,6% | 58,2% | 52,7% | 37,9% | 38,1% | 31,7% | 16,7% | 31,7% | 42,0% | 6,5% | 4,4% | 12,1% | 22,8% | 31,4% | 26,4% | 27,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,49 | 0,60 | 0,55 | 0,41 | 0,49 | 0,29 | 0,44 | 0,20 | 0,54 | 0,69 | 1,06 | 2,07 | 2,08 | 2,25 | 1,87 | 2,13 | 1,28 | 1,30 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -2,55 | -3,03 | -3,97 | -3,68 | -5,34 | -4,30 | -6,66 | -3,28 | -5,10 | -3,28 | -3,88 | -4,81 | -4,81 | -5,49 | -5,14 | -5,02 | -4,28 | -5,30 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,9% | 5,2% | 11,6% | 1,0% | 8,7% | 48,4% | 54,9% | 57,5% | 46,2% | 31,0% | 29,4% | 19,2% | 21,5% | 25,2% | 26,1% | 28,0% | 30,3% | 25,4% |
| FAVÖK Marjı | 5,4% | 3,9% | 7,5% | 2,4% | 7,8% | 8,3% | 15,5% | 4,7% | 12,3% | -0,0% | 4,3% | 4,7% | 10,7% | 15,2% | 15,2% | 14,2% | 17,8% | 13,3% |
| Net Kâr Marjı | -1,3% | -51,0% | -24,8% | -29,1% | -85,0% | -21,7% | -7,4% | -2,4% | 2,0% | 1,8% | 1,5% | 4,1% | 8,9% | 11,8% | 12,3% | 12,6% | 14,7% | 11,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,7% | 5,6% | 12,4% | 12,4% | 4,4% | 12,6% | 13,6% | -22,0% | -7,5% | -1,0% | 6,3% | 2,8% | 7,8% | 17,5% | 5,7% | 8,9% | 18,7% | 14,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 423,40 | -%0,42 | |
| AIA Group Limited | 72,75 | -%0,41 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 54,30 | -%2,25 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 26,38 | +%5,35 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,90 | -%2,58 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 373,60 | -%1,58 | |
| Lenovo Group Limited | 30,40 | -%2,25 |