1522BII Railway Transportation Technology Holdings Co., Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $56,41 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 5,08 Mr | HK$ 4,83 Mr | HK$ 4,51 Mr | HK$ 4,40 Mr | HK$ 4,42 Mr | HK$ 4,30 Mr | HK$ 4,03 Mr | HK$ 3,04 Mr | HK$ 2,71 Mr | HK$ 2,49 Mr | HK$ 1,55 Mr | HK$ 1,43 Mr | HK$ 692,58 Mn | HK$ 464,58 Mn | HK$ 86,12 Mn | HK$ 23,73 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 552,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 1,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 3,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 346,49 Mn | HK$ 423,30 Mn | HK$ 370,33 Mn | HK$ 423,79 Mn | HK$ 407,04 Mn | HK$ 593,89 Mn | HK$ 577,05 Mn | HK$ 338,30 Mn | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 |
| Net Borç† | -HK$ 474,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | HK$ 1,78 Mr | HK$ 1,66 Mr | HK$ 1,64 Mr | HK$ 1,64 Mr | HK$ 1,75 Mr | HK$ 1,55 Mr | HK$ 1,19 Mr | HK$ 453,20 Mn | HK$ 564,59 Mn | HK$ 479,31 Mn | HK$ 320,78 Mn | HK$ 438,16 Mn | HK$ 254,13 Mn | HK$ 187,11 Mn | HK$ 69,38 Mn | HK$ 23,59 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 582,33 Mn | HK$ 608,48 Mn | HK$ 577,59 Mn | HK$ 571,13 Mn | HK$ 637,84 Mn | HK$ 606,22 Mn | HK$ 415,86 Mn | HK$ 99,32 Mn | HK$ 113,29 Mn | HK$ 103,98 Mn | HK$ 121,45 Mn | HK$ 155,58 Mn | HK$ 98,14 Mn | HK$ 133,84 Mn | HK$ 44,80 Mn | HK$ 12,03 Mn |
| FAVÖK | HK$ 224,14 Mn | HK$ 241,53 Mn | HK$ 233,22 Mn | HK$ 208,89 Mn | HK$ 248,57 Mn | HK$ 270,47 Mn | HK$ 137,99 Mn | HK$ 41,37 Mn | HK$ 70,05 Mn | HK$ 63,32 Mn | HK$ 57,03 Mn | HK$ 79,28 Mn | HK$ 71,23 Mn | HK$ 117,67 Mn | HK$ 32,86 Mn | HK$ 6,95 Mn |
| Net Kâr | HK$ 133,97 Mn | HK$ 167,60 Mn | HK$ 174,31 Mn | HK$ 179,25 Mn | HK$ 187,53 Mn | HK$ 168,41 Mn | HK$ 96,87 Mn | HK$ 47,40 Mn | HK$ 38,55 Mn | HK$ 25,73 Mn | HK$ 22,95 Mn | HK$ 43,36 Mn | HK$ 59,04 Mn | HK$ 80,72 Mn | HK$ 40,47 Mn | HK$ 4,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,05 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,07 | 0,13 | 0,05 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -HK$ 161,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | HK$ 178,32 Mn | HK$ 84,82 Mn | -HK$ 46,72 Mn | -HK$ 98,92 Mn | HK$ 31,86 Mn | HK$ 265,72 Mn | -HK$ 7,26 Mn | HK$ 81,52 Mn | HK$ 53,97 Mn | HK$ 76,65 Mn | -HK$ 14,22 Mn | — | HK$ 9,21 Mn | -HK$ 17,05 Mn | HK$ 22,32 Mn | HK$ 10,79 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 9,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,8% | 8,8% | 8,2% | 9,6% | 9,2% | 13,8% | 14,3% | 11,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,34 | 0,36 | 0,37 | 0,40 | 0,36 | 0,30 | 0,15 | 0,21 | 0,19 | 0,21 | 0,31 | 0,37 | 0,40 | 0,81 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,57 | 0,53 | 0,53 | 0,53 | 0,56 | 0,50 | 0,38 | 0,15 | 0,18 | 0,15 | 0,10 | 0,14 | 0,08 | 0,06 | 0,02 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 32,8% | 36,7% | 35,3% | 34,8% | 36,5% | 39,1% | 34,8% | 21,9% | 20,1% | 21,7% | 37,9% | 35,5% | 38,6% | 71,5% | 64,6% | 51,0% |
| FAVÖK Marjı | 12,6% | 14,6% | 14,2% | 12,7% | 14,2% | 17,4% | 11,6% | 9,1% | 12,4% | 13,2% | 17,8% | 18,1% | 28,0% | 62,9% | 47,4% | 29,4% |
| Net Kâr Marjı | 7,5% | 10,1% | 10,6% | 10,9% | 10,7% | 10,9% | 8,1% | 10,5% | 6,8% | 5,4% | 7,2% | 9,9% | 23,2% | 43,1% | 58,3% | 21,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,0% | 5,1% | -2,9% | -6,0% | 1,8% | 17,1% | -0,6% | 18,0% | 9,6% | 16,0% | -4,4% | — | 3,6% | -9,1% | 32,2% | 45,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 416,00 | -%0,43 | |
| AIA Group Limited | 72,85 | +%0,55 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 51,85 | -%0,58 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 26,64 | -%1,62 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,15 | -%0,59 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 373,60 | +%0,59 | |
| Lenovo Group Limited | 27,58 | +%6,16 |