1571Xin Point Holdings Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $475,48 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 4,97 Mr | HK$ 4,64 Mr | HK$ 4,88 Mr | HK$ 4,45 Mr | HK$ 4,16 Mr | HK$ 3,83 Mr | HK$ 3,56 Mr | HK$ 3,34 Mr | HK$ 3,05 Mr | HK$ 1,69 Mr | HK$ 1,51 Mr | HK$ 1,21 Mr | HK$ 1,05 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 1,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 872,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 4,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 44,80 Mn | HK$ 128,99 Mn | HK$ 183,93 Mn | HK$ 309,50 Mn | HK$ 335,14 Mn | HK$ 172,60 Mn | HK$ 116,85 Mn | HK$ 7,24 Mn | HK$ 1,01 Mn | HK$ 5,65 Mn | HK$ 37,02 Mn | HK$ 10,00 Mn | HK$ 37,62 Mn |
| Net Borç† | -HK$ 1,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | HK$ 3,42 Mr | HK$ 3,48 Mr | HK$ 3,43 Mr | HK$ 3,35 Mr | HK$ 2,79 Mr | HK$ 2,33 Mr | HK$ 2,42 Mr | HK$ 2,43 Mr | HK$ 2,16 Mr | HK$ 1,80 Mr | HK$ 1,48 Mr | HK$ 1,27 Mr | HK$ 1,12 Mr |
| Brüt Kâr | HK$ 1,12 Mr | HK$ 1,24 Mr | HK$ 1,19 Mr | HK$ 1,00 Mr | HK$ 741,86 Mn | HK$ 738,50 Mn | HK$ 632,92 Mn | HK$ 870,70 Mn | HK$ 884,09 Mn | HK$ 729,55 Mn | HK$ 558,14 Mn | HK$ 488,14 Mn | HK$ 426,63 Mn |
| FAVÖK | HK$ 909,88 Mn | HK$ 954,99 Mn | HK$ 957,96 Mn | HK$ 747,86 Mn | HK$ 510,19 Mn | HK$ 588,60 Mn | HK$ 403,74 Mn | HK$ 611,72 Mn | HK$ 640,61 Mn | HK$ 529,67 Mn | HK$ 383,44 Mn | HK$ 332,76 Mn | HK$ 297,12 Mn |
| Net Kâr | HK$ 574,08 Mn | HK$ 610,91 Mn | HK$ 671,17 Mn | HK$ 501,54 Mn | HK$ 259,41 Mn | HK$ 373,54 Mn | HK$ 232,97 Mn | HK$ 467,65 Mn | HK$ 451,17 Mn | HK$ 348,59 Mn | HK$ 281,78 Mn | HK$ 219,72 Mn | HK$ 177,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,57 | 0,61 | 0,67 | 0,50 | 0,26 | 0,37 | 0,23 | 0,46 | 0,51 | 0,35 | 0,28 | 0,21 | 0,18 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -HK$ 75,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | HK$ 905,08 Mn | HK$ 616,96 Mn | HK$ 698,31 Mn | HK$ 322,56 Mn | -HK$ 349,98 Mn | HK$ 286,65 Mn | HK$ 88,97 Mn | -HK$ 233,05 Mn | HK$ 116,05 Mn | HK$ 133,14 Mn | HK$ 128,87 Mn | HK$ 88,15 Mn | HK$ 92,28 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 241,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,9% | 2,8% | 3,8% | 7,0% | 8,1% | 4,5% | 3,3% | 0,2% | 0,0% | 0,3% | 2,4% | 0,8% | 3,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,69 | 0,75 | 0,70 | 0,75 | 0,67 | 0,61 | 0,68 | 0,73 | 0,71 | 1,06 | 0,98 | 1,05 | 1,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,83 | 0,85 | 0,84 | 0,82 | 0,68 | 0,57 | 0,59 | 0,59 | 0,53 | 0,44 | 0,36 | 0,31 | 0,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 32,7% | 35,5% | 34,6% | 29,9% | 26,6% | 31,8% | 26,2% | 35,9% | 40,8% | 40,5% | 37,6% | 38,5% | 38,0% |
| FAVÖK Marjı | 26,6% | 27,5% | 27,9% | 22,3% | 18,3% | 25,3% | 16,7% | 25,2% | 29,6% | 29,4% | 25,8% | 26,3% | 26,4% |
| Net Kâr Marjı | 16,8% | 17,6% | 19,6% | 15,0% | 9,3% | 16,1% | 9,6% | 19,3% | 20,8% | 19,4% | 19,0% | 17,4% | 15,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 26,5% | 17,7% | 20,4% | 9,6% | -12,6% | 12,3% | 3,7% | -9,6% | 5,4% | 7,4% | 8,7% | 7,0% | 8,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 420,00 | -%0,80 | |
| AIA Group Limited | 72,35 | -%0,55 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 51,90 | -%4,42 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 27,06 | +%2,58 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,10 | -%1,57 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 371,40 | -%0,59 | |
| Lenovo Group Limited | 25,98 | -%14,54 |