1576Qilu Expressway Co., Ltd. Class H
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $428,32 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 22,83 Mr | HK$ 22,43 Mr | HK$ 15,97 Mr | HK$ 11,69 Mr | HK$ 8,11 Mr | HK$ 7,95 Mr | HK$ 8,94 Mr | HK$ 4,96 Mr | HK$ 4,37 Mr | HK$ 4,27 Mr | HK$ 4,40 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 259,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 17,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 4,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 14,51 Mr | HK$ 13,48 Mr | HK$ 10,09 Mr | HK$ 6,34 Mr | HK$ 3,24 Mr | HK$ 3,96 Mr | HK$ 2,21 Mr | HK$ 581,58 Mn | HK$ 990,37 Mn | HK$ 1,45 Mr | HK$ 1,81 Mr |
| Net Borç† | HK$ 14,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||
| Ciro | HK$ 2,58 Mr | HK$ 7,61 Mr | HK$ 6,20 Mr | HK$ 3,41 Mr | HK$ 2,40 Mr | HK$ 1,90 Mr | HK$ 1,85 Mr | HK$ 1,09 Mr | HK$ 1,21 Mr | HK$ 1,17 Mr | HK$ 1,06 Mr |
| Brüt Kâr | HK$ 888,43 Mn | HK$ 802,97 Mn | HK$ 897,24 Mn | HK$ 1,35 Mr | HK$ 1,60 Mr | HK$ 1,09 Mr | HK$ 1,07 Mr | HK$ 729,01 Mn | HK$ 858,42 Mn | HK$ 808,26 Mn | HK$ 578,87 Mn |
| FAVÖK | HK$ 1,54 Mr | HK$ 942,14 Mn | HK$ 1,08 Mr | HK$ 1,61 Mr | HK$ 1,93 Mr | HK$ 1,47 Mr | HK$ 1,43 Mr | HK$ 866,43 Mn | HK$ 1,02 Mr | HK$ 981,33 Mn | HK$ 754,31 Mn |
| Net Kâr | HK$ 415,31 Mn | HK$ 525,40 Mn | HK$ 580,41 Mn | HK$ 909,01 Mn | HK$ 1,03 Mr | HK$ 697,56 Mn | HK$ 675,51 Mn | HK$ 483,86 Mn | HK$ 576,55 Mn | HK$ 517,87 Mn | HK$ 308,74 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,21 | 0,26 | 0,29 | 0,45 | 0,51 | 0,35 | 0,34 | 0,28 | 0,29 | 0,26 | 0,15 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -HK$ 621,29 Mn | -HK$ 4,14 Mr | -HK$ 3,86 Mr | -HK$ 974,74 Mn | HK$ 1,32 Mr | HK$ 1,04 Mr | HK$ 1,12 Mr | HK$ 695,01 Mn | HK$ 677,79 Mn | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 1,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Borç / Aktif | 63,6% | 60,1% | 63,1% | 54,3% | 40,0% | 49,7% | 24,7% | 11,7% | 22,7% | 33,9% | 41,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,34 | 0,39 | 0,29 | 0,30 | 0,24 | 0,21 | 0,22 | 0,28 | 0,27 | 0,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,52 | 1,54 | 1,25 | 0,69 | 0,49 | 0,38 | 0,37 | 0,22 | 0,24 | 0,24 | 0,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 34,5% | 10,5% | 14,5% | 39,6% | 66,3% | 57,2% | 57,9% | 66,8% | 71,2% | 69,2% | 54,4% |
| FAVÖK Marjı | 60,0% | 12,4% | 17,4% | 47,2% | 80,1% | 77,4% | 77,3% | 79,4% | 84,7% | 84,0% | 70,9% |
| Net Kâr Marjı | 16,1% | 6,9% | 9,4% | 26,7% | 42,8% | 36,7% | 36,5% | 44,3% | 47,8% | 44,3% | 29,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -24,1% | -54,4% | -62,3% | -28,6% | 55,0% | 54,9% | 60,3% | 63,7% | 56,2% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 423,40 | -%0,42 | |
| AIA Group Limited | 72,75 | -%0,41 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 54,30 | -%2,25 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 26,38 | +%5,35 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,90 | -%2,58 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 373,60 | -%1,58 | |
| Lenovo Group Limited | 30,40 | -%2,25 |