1663Sino Harbour Holdings Group Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $16,65 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 3,61 Mr | HK$ 4,00 Mr | HK$ 4,61 Mr | HK$ 5,51 Mr | HK$ 5,70 Mr | HK$ 6,13 Mr | HK$ 4,69 Mr | HK$ 4,47 Mr | HK$ 4,38 Mr | HK$ 3,57 Mr | HK$ 4,07 Mr | HK$ 4,72 Mr | HK$ 4,07 Mr | HK$ 2,92 Mr | HK$ 2,23 Mr | HK$ 1,89 Mr | HK$ 1,92 Mr | HK$ 945,85 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 101,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 1,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 2,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 639,52 Mn | HK$ 637,14 Mn | HK$ 672,74 Mn | HK$ 548,59 Mn | HK$ 595,38 Mn | HK$ 720,29 Mn | HK$ 571,92 Mn | HK$ 1,36 Mr | HK$ 1,43 Mr | HK$ 939,13 Mn | HK$ 977,67 Mn | HK$ 1,47 Mr | HK$ 1,40 Mr | HK$ 666,43 Mn | HK$ 98,62 Mn | HK$ 249,43 Mn | HK$ 170,63 Mn | HK$ 113,41 Mn |
| Net Borç† | HK$ 537,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | HK$ 480,12 Mn | HK$ 570,86 Mn | HK$ 978,99 Mn | HK$ 287,77 Mn | HK$ 2,11 Mr | HK$ 497,56 Mn | HK$ 513,52 Mn | HK$ 495,32 Mn | HK$ 200,05 Mn | HK$ 831,84 Mn | HK$ 764,80 Mn | HK$ 658,52 Mn | HK$ 622,15 Mn | HK$ 692,02 Mn | HK$ 627,77 Mn | HK$ 404,40 Mn | HK$ 237,68 Mn | HK$ 39,51 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 139,24 Mn | HK$ 200,31 Mn | HK$ 310,63 Mn | HK$ 93,20 Mn | HK$ 595,98 Mn | HK$ 193,18 Mn | HK$ 228,79 Mn | HK$ 122,83 Mn | HK$ 90,78 Mn | HK$ 183,17 Mn | HK$ 131,40 Mn | HK$ 199,72 Mn | HK$ 209,86 Mn | HK$ 235,69 Mn | HK$ 262,13 Mn | HK$ 171,05 Mn | HK$ 115,12 Mn | HK$ 26,28 Mn |
| FAVÖK | HK$ 84,20 Mn | HK$ 166,27 Mn | HK$ 221,60 Mn | HK$ 35,07 Mn | HK$ 496,16 Mn | HK$ 133,27 Mn | HK$ 157,70 Mn | HK$ 62,13 Mn | HK$ 29,35 Mn | HK$ 123,02 Mn | HK$ 66,77 Mn | HK$ 136,96 Mn | HK$ 155,09 Mn | HK$ 196,28 Mn | HK$ 240,60 Mn | HK$ 157,45 Mn | HK$ 107,45 Mn | HK$ 20,57 Mn |
| Net Kâr | -HK$ 139,17 Mn | HK$ 20,40 Mn | HK$ 57,27 Mn | HK$ 21,26 Mn | HK$ 314,29 Mn | HK$ 65,79 Mn | HK$ 63,91 Mn | HK$ 24,23 Mn | HK$ 5,75 Mn | HK$ 60,39 Mn | HK$ 115,84 Mn | HK$ 116,31 Mn | HK$ 182,29 Mn | HK$ 155,95 Mn | HK$ 123,17 Mn | HK$ 143,61 Mn | HK$ 84,39 Mn | -HK$ 13,46 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,06 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,13 | 0,03 | 0,03 | 0,01 | 0,00 | 0,02 | 0,05 | 0,05 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,04 | -0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -HK$ 81,96 Mn | -HK$ 20,45 Mn | -HK$ 341,57 Mn | HK$ 263,48 Mn | HK$ 187,36 Mn | -HK$ 352,81 Mn | HK$ 833,55 Mn | HK$ 36,64 Mn | -HK$ 370,84 Mn | HK$ 54,39 Mn | HK$ 20,11 Mn | HK$ 91,03 Mn | -HK$ 535,86 Mn | HK$ 49,96 Mn | -HK$ 122,14 Mn | HK$ 175,33 Mn | HK$ 172,63 Mn | -HK$ 189,25 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 201.064 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,7% | 15,9% | 14,6% | 10,0% | 10,4% | 11,7% | 12,2% | 30,5% | 32,5% | 26,3% | 24,0% | 31,2% | 34,5% | 22,8% | 4,4% | 13,2% | 8,9% | 12,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,13 | 0,14 | 0,21 | 0,05 | 0,37 | 0,08 | 0,11 | 0,11 | 0,05 | 0,23 | 0,19 | 0,14 | 0,15 | 0,24 | 0,28 | 0,21 | 0,12 | 0,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,23 | 0,28 | 0,48 | 0,14 | 1,03 | 0,24 | 0,25 | 0,24 | 0,10 | 0,40 | 0,37 | 0,32 | 0,30 | 0,34 | 0,31 | 0,20 | 0,12 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,0% | 35,1% | 31,7% | 32,4% | 28,2% | 38,8% | 44,6% | 24,8% | 45,4% | 22,0% | 17,2% | 30,3% | 33,7% | 34,1% | 41,8% | 42,3% | 48,4% | 66,5% |
| FAVÖK Marjı | 17,5% | 29,1% | 22,6% | 12,2% | 23,5% | 26,8% | 30,7% | 12,5% | 14,7% | 14,8% | 8,7% | 20,8% | 24,9% | 28,4% | 38,3% | 38,9% | 45,2% | 52,1% |
| Net Kâr Marjı | -29,0% | 3,6% | 5,8% | 7,4% | 14,9% | 13,2% | 12,4% | 4,9% | 2,9% | 7,3% | 15,1% | 17,7% | 29,3% | 22,5% | 19,6% | 35,5% | 35,5% | -34,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -17,1% | -3,6% | -34,9% | 91,6% | 8,9% | -70,9% | 162,3% | 7,4% | -185,4% | 6,5% | 2,6% | 13,8% | -86,1% | 7,2% | -19,5% | 43,4% | 72,6% | -479,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 417,80 | %0,00 | |
| AIA Group Limited | 73,30 | +%1,17 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 52,40 | +%0,48 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 26,66 | -%1,55 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,15 | -%0,59 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 374,60 | +%0,86 | |
| Lenovo Group Limited | 28,06 | +%8,01 |