1696Sisram Medical Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $117,32 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 5,23 Mr | HK$ 4,99 Mr | HK$ 4,86 Mr | HK$ 4,34 Mr | HK$ 4,15 Mr | HK$ 3,35 Mr | HK$ 3,06 Mr | HK$ 2,74 Mr | HK$ 2,71 Mr | HK$ 2,16 Mr | HK$ 2,12 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 552,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 1,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 3,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 402,82 Mn | HK$ 335,58 Mn | HK$ 348,90 Mn | HK$ 322,66 Mn | HK$ 324,49 Mn | HK$ 287,38 Mn | HK$ 95,08 Mn | HK$ 17,00 Mn | HK$ 86,63 Mn | HK$ 455,60 Mn | HK$ 457,28 Mn |
| Net Borç† | -HK$ 149,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||
| Ciro | HK$ 2,85 Mr | HK$ 2,72 Mr | HK$ 2,81 Mr | HK$ 2,78 Mr | HK$ 2,29 Mr | HK$ 1,26 Mr | HK$ 1,36 Mr | HK$ 1,21 Mr | HK$ 1,07 Mr | HK$ 917,18 Mn | HK$ 855,93 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 1,62 Mr | HK$ 1,63 Mr | HK$ 1,67 Mr | HK$ 1,53 Mr | HK$ 1,25 Mr | HK$ 700,37 Mn | HK$ 751,19 Mn | HK$ 606,21 Mn | HK$ 531,56 Mn | HK$ 445,08 Mn | HK$ 406,86 Mn |
| FAVÖK | HK$ 359,46 Mn | HK$ 389,13 Mn | HK$ 425,78 Mn | HK$ 479,42 Mn | HK$ 450,63 Mn | HK$ 212,37 Mn | HK$ 260,98 Mn | HK$ 218,93 Mn | HK$ 194,50 Mn | HK$ 189,80 Mn | HK$ 187,89 Mn |
| Net Kâr | HK$ 148,25 Mn | HK$ 196,06 Mn | HK$ 246,60 Mn | HK$ 314,55 Mn | HK$ 242,86 Mn | HK$ 103,50 Mn | HK$ 162,85 Mn | HK$ 171,10 Mn | HK$ 86,10 Mn | HK$ 62,53 Mn | HK$ 60,58 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,32 | 0,42 | 0,53 | 0,67 | 0,54 | 0,23 | 0,37 | 0,39 | 0,30 | 0,14 | 0,14 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -HK$ 131,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | HK$ 54,35 Mn | HK$ 243,65 Mn | HK$ 279,77 Mn | HK$ 137,03 Mn | HK$ 236,22 Mn | HK$ 130,21 Mn | HK$ 152,15 Mn | HK$ 127,40 Mn | HK$ 114,48 Mn | HK$ 99,41 Mn | HK$ 95,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 20,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Borç / Aktif | 7,7% | 6,7% | 7,2% | 7,4% | 7,8% | 8,6% | 3,1% | 0,6% | 3,2% | 21,0% | 21,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,55 | 0,58 | 0,64 | 0,55 | 0,38 | 0,44 | 0,44 | 0,39 | 0,42 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,73 | 0,69 | 0,72 | 0,71 | 0,58 | 0,32 | 0,35 | 0,31 | 0,27 | 0,23 | 0,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 56,8% | 59,8% | 59,3% | 55,3% | 54,5% | 55,7% | 55,3% | 50,3% | 49,8% | 48,5% | 47,5% |
| FAVÖK Marjı | 12,6% | 14,3% | 15,1% | 17,3% | 19,7% | 16,9% | 19,2% | 18,1% | 18,2% | 20,7% | 22,0% |
| Net Kâr Marjı | 5,2% | 7,2% | 8,8% | 11,3% | 10,6% | 8,2% | 12,0% | 14,2% | 8,1% | 6,8% | 7,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,9% | 8,9% | 9,9% | 4,9% | 10,3% | 10,4% | 11,2% | 10,6% | 10,7% | 10,8% | 11,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 424,80 | +%1,68 | |
| AIA Group Limited | 72,90 | +%0,62 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 52,40 | +%0,48 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 27,02 | -%0,22 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,30 | -%0,30 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 374,60 | +%0,86 | |
| Lenovo Group Limited | 26,26 | +%1,08 |