1789AK Medical Holdings Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $687,18 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 4,08 Mr | HK$ 3,55 Mr | HK$ 3,31 Mr | HK$ 3,12 Mr | HK$ 3,19 Mr | HK$ 3,00 Mr | HK$ 1,66 Mr | HK$ 1,25 Mr | HK$ 1,03 Mr | HK$ 452,43 Mn | HK$ 338,66 Mn | HK$ 265,80 Mn | HK$ 228,03 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 684,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 814,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 3,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 161,20 Mn | HK$ 137,70 Mn | HK$ 118,55 Mn | HK$ 43,54 Mn | HK$ 50,84 Mn | HK$ 31,83 Mn | HK$ 13,35 Mn | HK$ 1,08 Mn | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 |
| Net Borç† | -HK$ 1,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | HK$ 1,61 Mr | HK$ 1,46 Mr | HK$ 1,21 Mr | HK$ 1,22 Mr | HK$ 917,70 Mn | HK$ 1,16 Mr | HK$ 1,05 Mr | HK$ 711,34 Mn | HK$ 429,76 Mn | HK$ 316,38 Mn | HK$ 254,30 Mn | HK$ 186,61 Mn | HK$ 145,38 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 948,06 Mn | HK$ 853,75 Mn | HK$ 729,36 Mn | HK$ 725,92 Mn | HK$ 586,55 Mn | HK$ 790,97 Mn | HK$ 720,83 Mn | HK$ 478,11 Mn | HK$ 302,67 Mn | HK$ 214,19 Mn | HK$ 172,11 Mn | HK$ 124,76 Mn | HK$ 90,61 Mn |
| FAVÖK | HK$ 488,77 Mn | HK$ 412,50 Mn | HK$ 305,04 Mn | HK$ 357,64 Mn | HK$ 202,01 Mn | HK$ 486,52 Mn | HK$ 371,18 Mn | HK$ 221,52 Mn | HK$ 180,40 Mn | HK$ 139,06 Mn | HK$ 95,25 Mn | HK$ 76,19 Mn | HK$ 44,54 Mn |
| Net Kâr | HK$ 367,76 Mn | HK$ 297,00 Mn | HK$ 201,22 Mn | HK$ 238,12 Mn | HK$ 111,63 Mn | HK$ 352,85 Mn | HK$ 302,75 Mn | HK$ 171,67 Mn | HK$ 121,51 Mn | HK$ 90,35 Mn | HK$ 80,06 Mn | HK$ 65,09 Mn | HK$ 37,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,33 | 0,27 | 0,18 | 0,21 | 0,10 | 0,32 | 0,29 | 0,16 | 0,16 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -HK$ 147,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | HK$ 351,92 Mn | HK$ 341,29 Mn | -HK$ 139,86 Mn | HK$ 170,13 Mn | HK$ 157,27 Mn | HK$ 149,51 Mn | HK$ 69,63 Mn | HK$ 78,62 Mn | HK$ 82,11 Mn | HK$ 51,36 Mn | HK$ 17,60 Mn | HK$ 57,78 Mn | HK$ 65,19 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 134,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,0% | 3,9% | 3,6% | 1,4% | 1,6% | 1,1% | 0,8% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,41 | 0,37 | 0,39 | 0,29 | 0,39 | 0,63 | 0,57 | 0,42 | 0,70 | 0,75 | 0,70 | 0,64 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,50 | 0,45 | 0,37 | 0,38 | 0,28 | 0,36 | 0,32 | 0,22 | 0,13 | 0,10 | 0,08 | 0,06 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 59,0% | 58,5% | 60,3% | 59,3% | 63,9% | 68,0% | 68,6% | 67,2% | 70,4% | 67,7% | 67,7% | 66,9% | 62,3% |
| FAVÖK Marjı | 30,4% | 28,3% | 25,2% | 29,2% | 22,0% | 41,8% | 35,3% | 31,1% | 42,0% | 44,0% | 37,5% | 40,8% | 30,6% |
| Net Kâr Marjı | 22,9% | 20,3% | 16,6% | 19,5% | 12,2% | 30,3% | 28,8% | 24,1% | 28,3% | 28,6% | 31,5% | 34,9% | 25,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 21,9% | 23,4% | -11,6% | 13,9% | 17,1% | 12,9% | 6,6% | 11,1% | 19,1% | 16,2% | 6,9% | 31,0% | 44,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 423,40 | -%0,42 | |
| AIA Group Limited | 72,75 | -%0,41 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 54,30 | -%2,25 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 26,38 | +%5,35 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,90 | -%2,58 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 373,60 | -%1,58 | |
| Lenovo Group Limited | 30,40 | -%2,25 |