1911China Renaissance Holdings Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $261,65 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 10,73 Mr | HK$ 11,24 Mr | HK$ 10,28 Mr | HK$ 14,60 Mr | HK$ 17,33 Mr | HK$ 14,86 Mr | HK$ 10,64 Mr | HK$ 8,35 Mr | HK$ 5,80 Mr | HK$ 2,86 Mr | HK$ 2,23 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 1,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 2,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 7,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 473,53 Mn | HK$ 677,41 Mn | HK$ 692,98 Mn | HK$ 2,94 Mr | HK$ 4,02 Mr | HK$ 1,80 Mr | HK$ 268,29 Mn | HK$ 0,00 | HK$ 3,23 Mr | HK$ 1,76 Mr | HK$ 1,47 Mr |
| Net Borç† | -HK$ 4,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||
| Ciro | HK$ 1,28 Mr | HK$ 1,09 Mr | HK$ 957,56 Mn | HK$ 2,06 Mr | HK$ 3,06 Mr | HK$ 1,89 Mr | HK$ 1,70 Mr | HK$ 1,73 Mr | HK$ 1,09 Mr | HK$ 1,04 Mr | HK$ 931,63 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 816,92 Mn | HK$ 905,18 Mn | HK$ 724,59 Mn | HK$ 1,65 Mr | HK$ 2,89 Mr | HK$ 1,78 Mr | HK$ 1,58 Mr | — | — | — | — |
| FAVÖK | HK$ 211,41 Mn | HK$ 44,52 Mn | -HK$ 246,71 Mn | -HK$ 253,58 Mn | HK$ 2,31 Mr | HK$ 1,38 Mr | HK$ 611,92 Mn | -HK$ 1,83 Mr | -HK$ 223,12 Mn | HK$ 183,68 Mn | HK$ 195,57 Mn |
| Net Kâr | HK$ 109,94 Mn | -HK$ 194,09 Mn | -HK$ 521,45 Mn | -HK$ 655,62 Mn | HK$ 1,96 Mr | HK$ 1,17 Mr | HK$ 279,83 Mn | -HK$ 1,91 Mr | HK$ 249.370 | HK$ 247,10 Mn | HK$ 223,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,21 | -0,38 | -1,03 | -1,30 | 3,72 | 2,23 | 0,52 | -6,08 | 0,00 | 0,45 | 0,41 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | HK$ 386,59 Mn | -HK$ 235,48 Mn | HK$ 477,02 Mn | — | HK$ 1,28 Mr | HK$ 686,43 Mn | -HK$ 500,30 Mn | -HK$ 78,31 Mn | -HK$ 75,83 Mn | HK$ 538,30 Mn | HK$ 304,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 13,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Borç / Aktif | 4,4% | 6,0% | 6,7% | 20,2% | 23,2% | 12,1% | 2,5% | 0,0% | 55,6% | 61,4% | 66,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,12 | 0,10 | 0,09 | 0,14 | 0,18 | 0,13 | 0,16 | 0,21 | 0,19 | 0,36 | 0,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,16 | 0,14 | 0,12 | 0,26 | 0,39 | 0,24 | 0,21 | 0,22 | 0,14 | 0,13 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 63,7% | 83,3% | 75,7% | 79,8% | 94,7% | 94,2% | 93,1% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 16,5% | 4,1% | -25,8% | -12,3% | 75,5% | 73,2% | 36,0% | -106,0% | -20,5% | 17,7% | 21,0% |
| Net Kâr Marjı | 8,6% | -17,9% | -54,5% | -31,8% | 64,1% | 61,9% | 16,5% | -110,8% | 0,0% | 23,9% | 24,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 30,1% | -21,7% | 49,8% | — | 42,0% | 36,4% | -29,5% | -4,5% | -7,0% | 52,0% | 32,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 420,00 | -%0,80 | |
| AIA Group Limited | 72,35 | -%0,55 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 51,90 | -%4,42 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 27,06 | +%2,58 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,10 | -%1,57 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 371,40 | -%0,59 | |
| Lenovo Group Limited | 25,98 | -%14,54 |