1969China Chunlai Education Group Co., Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $140,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 8,45 Mr | HK$ 7,98 Mr | HK$ 6,95 Mr | HK$ 6,68 Mr | HK$ 6,08 Mr | HK$ 4,24 Mr | HK$ 3,79 Mr | HK$ 2,38 Mr | HK$ 2,12 Mr | HK$ 1,85 Mr | HK$ 1,75 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 1,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 3,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 5,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 2,14 Mr | HK$ 2,47 Mr | HK$ 2,34 Mr | HK$ 2,72 Mr | HK$ 2,85 Mr | HK$ 2,03 Mr | HK$ 1,67 Mr | HK$ 1,09 Mr | HK$ 1,18 Mr | HK$ 1,00 Mr | HK$ 1,03 Mr |
| Net Borç† | HK$ 920,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||
| Ciro | HK$ 1,94 Mr | HK$ 1,77 Mr | HK$ 1,67 Mr | HK$ 1,57 Mr | HK$ 1,24 Mr | HK$ 777,26 Mn | HK$ 639,38 Mn | HK$ 585,95 Mn | HK$ 525,49 Mn | HK$ 451,49 Mn | HK$ 420,28 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 1,05 Mr | HK$ 1,03 Mr | HK$ 991,12 Mn | HK$ 993,32 Mn | HK$ 749,30 Mn | HK$ 408,91 Mn | HK$ 335,64 Mn | HK$ 340,46 Mn | HK$ 322,19 Mn | HK$ 270,41 Mn | HK$ 253,49 Mn |
| FAVÖK | HK$ 1,13 Mr | HK$ 1,11 Mr | HK$ 1,04 Mr | HK$ 1,01 Mr | HK$ 712,76 Mn | HK$ 388,13 Mn | HK$ 274,78 Mn | HK$ 334,27 Mn | HK$ 328,12 Mn | HK$ 274,56 Mn | HK$ 260,66 Mn |
| Net Kâr | HK$ 903,55 Mn | HK$ 841,86 Mn | HK$ 762,10 Mn | HK$ 663,57 Mn | HK$ 720,21 Mn | HK$ 156,37 Mn | HK$ 188,29 Mn | HK$ 142,88 Mn | HK$ 172,90 Mn | HK$ 130,88 Mn | -HK$ 78,46 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,73 | 0,68 | 0,62 | 0,54 | 0,59 | 0,13 | 0,16 | 0,12 | 0,14 | 0,11 | -0,07 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | HK$ 750,80 Mn | HK$ 512,00 Mn | HK$ 504,43 Mn | HK$ 921,84 Mn | HK$ 143,38 Mn | -HK$ 608,17 Mn | -HK$ 255,92 Mn | HK$ 154,59 Mn | -HK$ 19,61 Mn | HK$ 96,43 Mn | -HK$ 120,94 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 483,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Borç / Aktif | 25,3% | 31,0% | 33,6% | 40,8% | 46,9% | 47,8% | 44,0% | 45,9% | 55,6% | 54,1% | 59,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,23 | 0,22 | 0,24 | 0,24 | 0,20 | 0,18 | 0,17 | 0,25 | 0,25 | 0,24 | 0,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,38 | 0,35 | 0,33 | 0,31 | 0,25 | 0,15 | 0,13 | 0,12 | 0,10 | 0,09 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 54,2% | 58,6% | 59,4% | 63,1% | 60,6% | 52,6% | 52,5% | 58,1% | 61,3% | 59,9% | 60,3% |
| FAVÖK Marjı | 58,5% | 62,8% | 62,4% | 64,1% | 57,6% | 49,9% | 43,0% | 57,0% | 62,4% | 60,8% | 62,0% |
| Net Kâr Marjı | 46,7% | 47,7% | 45,7% | 42,2% | 58,2% | 20,1% | 29,4% | 24,4% | 32,9% | 29,0% | -18,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 38,8% | 29,0% | 30,2% | 58,6% | 11,6% | -78,2% | -40,0% | 26,4% | -3,7% | 21,4% | -28,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 420,00 | -%0,80 | |
| AIA Group Limited | 72,35 | -%0,55 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 51,90 | -%4,42 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 27,06 | +%2,58 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,10 | -%1,57 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 371,40 | -%0,59 | |
| Lenovo Group Limited | 25,98 | -%14,54 |