2030Cabbeen Fashion Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $109,95 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 2,18 Mr | HK$ 2,23 Mr | HK$ 2,45 Mr | HK$ 2,47 Mr | HK$ 3,02 Mr | HK$ 2,84 Mr | HK$ 2,51 Mr | HK$ 2,39 Mr | HK$ 2,36 Mr | HK$ 1,90 Mr | HK$ 2,22 Mr | HK$ 1,77 Mr | HK$ 1,56 Mr | HK$ 1,08 Mr | HK$ 1,36 Mr | HK$ 436,61 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 314,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 677,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 1,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 442,58 Mn | HK$ 385,29 Mn | HK$ 603,03 Mn | HK$ 535,68 Mn | HK$ 823,29 Mn | HK$ 765,55 Mn | HK$ 559,40 Mn | HK$ 722,12 Mn | HK$ 720,20 Mn | HK$ 516,70 Mn | HK$ 813,88 Mn | HK$ 611,27 Mn | HK$ 556,47 Mn | HK$ 531,95 Mn | HK$ 840,90 Mn | HK$ 194,48 Mn |
| Net Borç† | -HK$ 119,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | HK$ 1,02 Mr | HK$ 1,12 Mr | HK$ 1,31 Mr | HK$ 1,38 Mr | HK$ 1,70 Mr | HK$ 2,04 Mr | HK$ 1,45 Mr | HK$ 1,51 Mr | HK$ 1,26 Mr | HK$ 1,36 Mr | HK$ 1,67 Mr | HK$ 1,38 Mr | HK$ 1,19 Mr | HK$ 1,16 Mr | HK$ 1,07 Mr | HK$ 335,68 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 410,00 Mn | HK$ 463,76 Mn | HK$ 529,74 Mn | HK$ 537,61 Mn | HK$ 731,45 Mn | HK$ 697,24 Mn | HK$ 610,35 Mn | HK$ 678,20 Mn | HK$ 613,79 Mn | HK$ 644,22 Mn | HK$ 767,74 Mn | HK$ 577,17 Mn | HK$ 487,62 Mn | HK$ 452,08 Mn | HK$ 328,57 Mn | HK$ 65,67 Mn |
| FAVÖK | HK$ 68,98 Mn | HK$ 107,30 Mn | HK$ 102,08 Mn | -HK$ 9,36 Mn | HK$ 263,74 Mn | HK$ 267,11 Mn | HK$ 225,07 Mn | HK$ 314,61 Mn | HK$ 317,87 Mn | HK$ 261,87 Mn | HK$ 432,47 Mn | HK$ 342,54 Mn | HK$ 314,21 Mn | HK$ 288,06 Mn | HK$ 165,06 Mn | HK$ 12,57 Mn |
| Net Kâr | HK$ 33,20 Mn | HK$ 29,72 Mn | HK$ 23,00 Mn | -HK$ 98,98 Mn | HK$ 197,89 Mn | HK$ 218,23 Mn | HK$ 178,76 Mn | HK$ 250,97 Mn | HK$ 232,79 Mn | HK$ 212,29 Mn | HK$ 354,70 Mn | HK$ 296,39 Mn | HK$ 246,48 Mn | HK$ 160,09 Mn | HK$ 93,90 Mn | -HK$ 8,03 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,04 | 0,03 | -0,15 | 0,30 | 0,33 | 0,27 | 0,38 | 0,34 | 0,30 | 0,50 | 0,42 | 0,44 | 0,23 | 0,13 | -0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -HK$ 27,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -HK$ 14,69 Mn | HK$ 156,38 Mn | HK$ 62,09 Mn | -HK$ 207,36 Mn | -HK$ 92,70 Mn | HK$ 369,89 Mn | -HK$ 286,18 Mn | HK$ 180,53 Mn | HK$ 279,47 Mn | -HK$ 53,97 Mn | HK$ 56,34 Mn | HK$ 188,24 Mn | HK$ 458,62 Mn | HK$ 672,32 Mn | -HK$ 123,59 Mn | -HK$ 107,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 15,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,3% | 17,3% | 24,6% | 21,7% | 27,3% | 27,0% | 22,3% | 30,2% | 30,5% | 27,1% | 36,6% | 34,5% | 35,6% | 49,4% | 61,9% | 44,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,47 | 0,50 | 0,54 | 0,56 | 0,56 | 0,72 | 0,58 | 0,63 | 0,53 | 0,71 | 0,75 | 0,78 | 0,76 | 1,07 | 0,79 | 0,77 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,68 | 0,75 | 0,87 | 0,92 | 1,13 | 1,35 | 0,96 | 1,00 | 0,83 | 0,90 | 1,11 | 0,92 | 0,79 | 0,77 | 0,71 | 0,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 40,0% | 41,3% | 40,3% | 39,0% | 43,1% | 34,2% | 42,2% | 45,0% | 48,9% | 47,5% | 45,9% | 41,8% | 41,0% | 39,1% | 30,6% | 19,6% |
| FAVÖK Marjı | 6,7% | 9,6% | 7,8% | -0,7% | 15,6% | 13,1% | 15,6% | 20,9% | 25,3% | 19,3% | 25,8% | 24,8% | 26,4% | 24,9% | 15,4% | 3,7% |
| Net Kâr Marjı | 3,2% | 2,6% | 1,8% | -7,2% | 11,7% | 10,7% | 12,4% | 16,6% | 18,5% | 15,7% | 21,2% | 21,4% | 20,7% | 13,9% | 8,8% | -2,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,4% | 13,9% | 4,7% | -15,0% | -5,5% | 18,1% | -19,8% | 12,0% | 22,3% | -4,0% | 3,4% | 13,6% | 38,5% | 58,2% | -11,5% | -31,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 420,00 | -%0,80 | |
| AIA Group Limited | 72,35 | -%0,55 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 51,90 | -%4,42 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 27,06 | +%2,58 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,10 | -%1,57 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 371,40 | -%0,59 | |
| Lenovo Group Limited | 25,98 | -%14,54 |