2078PanAsialum Holdings Co. Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $20,18 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 948,32 Mn | HK$ 1,41 Mr | HK$ 1,43 Mr | HK$ 1,68 Mr | HK$ 2,14 Mr | HK$ 4,01 Mr | HK$ 2,16 Mr | HK$ 2,09 Mr | HK$ 2,47 Mr | HK$ 2,22 Mr | HK$ 2,13 Mr | HK$ 2,65 Mr | HK$ 2,56 Mr | HK$ 1,73 Mr | HK$ 1,14 Mr | HK$ 882,97 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 145,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 260,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 688,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 97,96 Mn | HK$ 275,26 Mn | HK$ 241,10 Mn | HK$ 399,96 Mn | HK$ 500,12 Mn | HK$ 1,85 Mr | HK$ 1,56 Mr | HK$ 887,61 Mn | HK$ 878,41 Mn | HK$ 583,57 Mn | HK$ 406,58 Mn | HK$ 487,64 Mn | HK$ 500,64 Mn | HK$ 602,49 Mn | HK$ 316,33 Mn | HK$ 285,19 Mn |
| Net Borç† | -HK$ 84,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | HK$ 359,78 Mn | HK$ 917,18 Mn | HK$ 1,04 Mr | HK$ 1,66 Mr | HK$ 1,85 Mr | HK$ 1,82 Mr | HK$ 1,72 Mr | HK$ 1,64 Mr | HK$ 1,78 Mr | HK$ 1,79 Mr | HK$ 1,82 Mr | HK$ 2,83 Mr | HK$ 2,58 Mr | HK$ 2,44 Mr | HK$ 2,09 Mr | HK$ 1,37 Mr |
| Brüt Kâr | HK$ 14,57 Mn | HK$ 155,57 Mn | HK$ 154,14 Mn | HK$ 250,29 Mn | HK$ 139,94 Mn | HK$ 72,39 Mn | -HK$ 8,23 Mn | HK$ 143,43 Mn | HK$ 232,02 Mn | HK$ 231,19 Mn | HK$ 355,24 Mn | HK$ 547,84 Mn | HK$ 594,19 Mn | HK$ 613,15 Mn | HK$ 515,57 Mn | HK$ 287,69 Mn |
| FAVÖK | -HK$ 58,72 Mn | HK$ 60,47 Mn | HK$ 43,44 Mn | HK$ 37,74 Mn | -HK$ 209,20 Mn | -HK$ 119,31 Mn | -HK$ 257,12 Mn | -HK$ 53,48 Mn | -HK$ 9,31 Mn | -HK$ 25,49 Mn | -HK$ 107,52 Mn | HK$ 67,11 Mn | HK$ 292,86 Mn | HK$ 425,34 Mn | HK$ 375,42 Mn | HK$ 118,43 Mn |
| Net Kâr | -HK$ 59,13 Mn | HK$ 28,08 Mn | HK$ 28,16 Mn | -HK$ 51,61 Mn | -HK$ 340,73 Mn | HK$ 920,83 Mn | -HK$ 495,59 Mn | -HK$ 233,46 Mn | -HK$ 156,33 Mn | -HK$ 185,60 Mn | -HK$ 336,68 Mn | HK$ 2,57 Mn | HK$ 213,53 Mn | HK$ 357,09 Mn | HK$ 260,29 Mn | HK$ 86,68 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,05 | 0,02 | 0,02 | -0,04 | -0,28 | 0,77 | -0,41 | -0,19 | -0,13 | -0,15 | -0,28 | 0,00 | 0,19 | 0,30 | 0,22 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -HK$ 26,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -HK$ 63,64 Mn | HK$ 45,07 Mn | HK$ 213,37 Mn | HK$ 116,91 Mn | -HK$ 438,90 Mn | -HK$ 289,55 Mn | -HK$ 621,11 Mn | -HK$ 102,53 Mn | -HK$ 385,59 Mn | -HK$ 182,85 Mn | -HK$ 99,22 Mn | -HK$ 70,99 Mn | HK$ 12,07 Mn | -HK$ 81,96 Mn | HK$ 8,75 Mn | HK$ 82,60 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 5,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,3% | 19,5% | 16,8% | 23,8% | 23,3% | 46,1% | 72,3% | 42,5% | 35,5% | 26,2% | 19,1% | 18,4% | 19,6% | 34,8% | 27,7% | 32,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,65 | 0,72 | 0,98 | 0,87 | 0,45 | 0,80 | 0,79 | 0,72 | 0,80 | 0,85 | 1,07 | 1,01 | 1,41 | 1,83 | 1,55 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,52 | 1,33 | 1,51 | 2,41 | 2,69 | 2,64 | 2,50 | 2,39 | 2,58 | 2,60 | 2,65 | 4,11 | 3,75 | 3,54 | 3,04 | 1,99 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,0% | 17,0% | 14,9% | 15,1% | 7,5% | 4,0% | -0,5% | 8,7% | 13,0% | 12,9% | 19,5% | 19,4% | 23,0% | 25,2% | 24,7% | 21,0% |
| FAVÖK Marjı | -16,3% | 6,6% | 4,2% | 2,3% | -11,3% | -6,6% | -15,0% | -3,3% | -0,5% | -1,4% | -5,9% | 2,4% | 11,3% | 17,5% | 18,0% | 8,7% |
| Net Kâr Marjı | -16,4% | 3,1% | 2,7% | -3,1% | -18,4% | 50,7% | -28,9% | -14,2% | -8,8% | -10,4% | -18,5% | 0,1% | 8,3% | 14,7% | 12,5% | 6,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -17,7% | 4,9% | 20,6% | 7,0% | -23,7% | -15,9% | -36,2% | -6,2% | -21,7% | -10,2% | -5,4% | -2,5% | 0,5% | -3,4% | 0,4% | 6,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 417,80 | %0,00 | |
| AIA Group Limited | 73,30 | +%1,17 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 52,40 | +%0,48 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 26,66 | -%1,55 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,15 | -%0,59 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 374,60 | +%0,86 | |
| Lenovo Group Limited | 28,06 | +%8,01 |