2223Casablanca Group Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $16,45 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 433,15 Mn | HK$ 448,37 Mn | HK$ 466,28 Mn | HK$ 484,84 Mn | HK$ 522,26 Mn | HK$ 510,57 Mn | HK$ 511,25 Mn | HK$ 514,73 Mn | HK$ 475,79 Mn | HK$ 490,11 Mn | HK$ 526,49 Mn | HK$ 515,78 Mn | HK$ 559,49 Mn | HK$ 500,95 Mn | HK$ 362,91 Mn | HK$ 271,75 Mn | HK$ 195,87 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 134,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 71,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 362,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 39,50 Mn | HK$ 51,77 Mn | HK$ 44,51 Mn | HK$ 41,40 Mn | HK$ 45,38 Mn | HK$ 42,13 Mn | HK$ 51,36 Mn | HK$ 49,64 Mn | HK$ 30,04 Mn | HK$ 85,42 Mn | HK$ 104,36 Mn | HK$ 127,62 Mn | HK$ 161,42 Mn | HK$ 102,47 Mn | HK$ 69,83 Mn | HK$ 46,54 Mn | HK$ 3,89 Mn |
| Net Borç† | -HK$ 98,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | HK$ 236,31 Mn | HK$ 247,06 Mn | HK$ 284,10 Mn | HK$ 300,16 Mn | HK$ 320,40 Mn | HK$ 309,28 Mn | HK$ 378,85 Mn | HK$ 337,62 Mn | HK$ 347,45 Mn | HK$ 356,72 Mn | HK$ 370,97 Mn | HK$ 460,82 Mn | HK$ 493,10 Mn | HK$ 472,59 Mn | HK$ 430,26 Mn | HK$ 325,28 Mn | HK$ 266,67 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 158,50 Mn | HK$ 164,44 Mn | HK$ 192,15 Mn | HK$ 186,78 Mn | HK$ 196,37 Mn | HK$ 191,70 Mn | HK$ 228,78 Mn | HK$ 213,33 Mn | HK$ 224,35 Mn | HK$ 223,94 Mn | HK$ 229,21 Mn | HK$ 278,29 Mn | HK$ 303,78 Mn | HK$ 291,74 Mn | HK$ 247,22 Mn | HK$ 193,56 Mn | HK$ 140,87 Mn |
| FAVÖK | HK$ 11,93 Mn | HK$ 10,33 Mn | HK$ 18,82 Mn | HK$ 30,16 Mn | HK$ 41,11 Mn | HK$ 37,94 Mn | HK$ 55,80 Mn | HK$ 22,66 Mn | HK$ 41,81 Mn | HK$ 34,42 Mn | HK$ 2,51 Mn | HK$ 39,12 Mn | HK$ 29,89 Mn | HK$ 68,82 Mn | HK$ 55,50 Mn | HK$ 39,28 Mn | HK$ 25,91 Mn |
| Net Kâr | -HK$ 12,23 Mn | -HK$ 9,79 Mn | -HK$ 4,64 Mn | HK$ 5,38 Mn | HK$ 11,94 Mn | HK$ 16,13 Mn | HK$ 18,50 Mn | HK$ 7,84 Mn | HK$ 27,04 Mn | HK$ 7,93 Mn | -HK$ 16,23 Mn | HK$ 12,75 Mn | HK$ 11,06 Mn | HK$ 32,02 Mn | HK$ 45,86 Mn | HK$ 32,83 Mn | HK$ 21,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,05 | -0,04 | -0,02 | 0,02 | 0,05 | 0,06 | 0,07 | 0,03 | 0,10 | 0,03 | -0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,21 | 0,23 | 0,16 | 0,11 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | HK$ 12,36 Mn | HK$ 9,55 Mn | HK$ 8,26 Mn | HK$ 11,56 Mn | HK$ 2,84 Mn | HK$ 49,80 Mn | HK$ 21,35 Mn | HK$ 1,46 Mn | HK$ 28,35 Mn | HK$ 22,57 Mn | -HK$ 1,66 Mn | HK$ 46,18 Mn | -HK$ 45,19 Mn | -HK$ 63,85 Mn | HK$ 7,26 Mn | -HK$ 55,01 Mn | HK$ 17,31 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 3,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,1% | 11,5% | 9,5% | 8,5% | 8,7% | 8,3% | 10,0% | 9,6% | 6,3% | 17,4% | 19,8% | 24,7% | 28,9% | 20,5% | 19,2% | 17,1% | 2,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,55 | 0,55 | 0,61 | 0,62 | 0,61 | 0,61 | 0,74 | 0,66 | 0,73 | 0,73 | 0,70 | 0,89 | 0,88 | 0,94 | 1,19 | 1,20 | 1,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,65 | 0,68 | 0,78 | 0,83 | 0,89 | 0,85 | 1,05 | 0,93 | 0,96 | 0,99 | 1,02 | 1,27 | 1,36 | 1,31 | 1,19 | 0,90 | 0,74 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 67,1% | 66,6% | 67,6% | 62,2% | 61,3% | 62,0% | 60,4% | 63,2% | 64,6% | 62,8% | 61,8% | 60,4% | 61,6% | 61,7% | 57,5% | 59,5% | 52,8% |
| FAVÖK Marjı | 5,0% | 4,2% | 6,6% | 10,0% | 12,8% | 12,3% | 14,7% | 6,7% | 12,0% | 9,6% | 0,7% | 8,5% | 6,1% | 14,6% | 12,9% | 12,1% | 9,7% |
| Net Kâr Marjı | -5,2% | -4,0% | -1,6% | 1,8% | 3,7% | 5,2% | 4,9% | 2,3% | 7,8% | 2,2% | -4,4% | 2,8% | 2,2% | 6,8% | 10,7% | 10,1% | 8,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,2% | 3,9% | 2,9% | 3,9% | 0,9% | 16,1% | 5,6% | 0,4% | 8,2% | 6,3% | -0,4% | 10,0% | -9,2% | -13,5% | 1,7% | -16,9% | 6,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 416,00 | -%0,43 | |
| AIA Group Limited | 72,85 | +%0,55 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 51,85 | -%0,58 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 26,64 | -%1,62 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,15 | -%0,59 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 373,60 | +%0,59 | |
| Lenovo Group Limited | 27,58 | +%6,16 |