2281Luzhou Xinglu Water (Group) Co., Ltd. Class H
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $63,56 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 8,02 Mr | HK$ 7,65 Mr | HK$ 7,77 Mr | HK$ 8,02 Mr | HK$ 8,65 Mr | HK$ 7,91 Mr | HK$ 6,51 Mr | HK$ 4,35 Mr | HK$ 3,92 Mr | HK$ 2,97 Mr | HK$ 2,45 Mr | HK$ 1,79 Mr | HK$ 1,32 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 674,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 4,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 3,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 3,25 Mr | HK$ 3,11 Mr | HK$ 3,22 Mr | HK$ 3,48 Mr | HK$ 3,81 Mr | HK$ 3,42 Mr | HK$ 2,37 Mr | HK$ 962,96 Mn | HK$ 723,58 Mn | HK$ 764,53 Mn | HK$ 585,92 Mn | HK$ 486,63 Mn | HK$ 146,86 Mn |
| Net Borç† | HK$ 2,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | HK$ 1,34 Mr | HK$ 1,44 Mr | HK$ 1,42 Mr | HK$ 1,57 Mr | HK$ 1,65 Mr | HK$ 1,32 Mr | HK$ 2,34 Mr | HK$ 1,44 Mr | HK$ 1,27 Mr | HK$ 993,17 Mn | HK$ 1,12 Mr | HK$ 791,59 Mn | HK$ 517,05 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 440,54 Mn | HK$ 494,56 Mn | HK$ 483,84 Mn | HK$ 567,18 Mn | HK$ 676,91 Mn | HK$ 553,72 Mn | HK$ 413,36 Mn | HK$ 321,11 Mn | HK$ 306,59 Mn | HK$ 262,69 Mn | HK$ 258,81 Mn | HK$ 209,53 Mn | HK$ 172,01 Mn |
| FAVÖK | HK$ 628,87 Mn | HK$ 680,27 Mn | HK$ 684,43 Mn | HK$ 760,49 Mn | HK$ 853,24 Mn | HK$ 683,40 Mn | HK$ 446,34 Mn | HK$ 343,12 Mn | HK$ 286,88 Mn | HK$ 240,26 Mn | HK$ 240,72 Mn | HK$ 195,85 Mn | HK$ 154,17 Mn |
| Net Kâr | HK$ 118,42 Mn | HK$ 192,17 Mn | HK$ 231,94 Mn | HK$ 236,33 Mn | HK$ 291,57 Mn | HK$ 277,80 Mn | HK$ 216,11 Mn | HK$ 182,48 Mn | HK$ 151,40 Mn | HK$ 147,98 Mn | HK$ 158,84 Mn | HK$ 126,34 Mn | HK$ 93,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,14 | 0,22 | 0,27 | 0,27 | 0,34 | 0,32 | 0,25 | 0,21 | 0,18 | 0,17 | 0,18 | 0,15 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | HK$ 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | HK$ 311,11 Mn | HK$ 199,19 Mn | HK$ 95,63 Mn | -HK$ 94,37 Mn | -HK$ 261,97 Mn | -HK$ 709,86 Mn | -HK$ 610,37 Mn | -HK$ 178,53 Mn | -HK$ 155,29 Mn | -HK$ 107,62 Mn | -HK$ 318,98 Mn | -HK$ 276,27 Mn | HK$ 11,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 299,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 40,5% | 40,7% | 41,5% | 43,5% | 44,0% | 43,2% | 36,5% | 22,2% | 18,5% | 25,8% | 23,9% | 27,2% | 11,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,17 | 0,19 | 0,18 | 0,20 | 0,19 | 0,17 | 0,36 | 0,33 | 0,32 | 0,33 | 0,46 | 0,44 | 0,39 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,37 | 0,40 | 0,40 | 0,44 | 0,46 | 0,37 | 0,65 | 0,40 | 0,35 | 0,28 | 0,31 | 0,22 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 32,9% | 34,3% | 34,1% | 36,1% | 41,1% | 42,0% | 17,6% | 22,3% | 24,2% | 26,4% | 23,0% | 26,5% | 33,3% |
| FAVÖK Marjı | 46,9% | 47,2% | 48,2% | 48,4% | 51,7% | 51,8% | 19,0% | 23,8% | 22,6% | 24,2% | 21,4% | 24,7% | 29,8% |
| Net Kâr Marjı | 8,8% | 13,3% | 16,3% | 15,0% | 17,7% | 21,1% | 9,2% | 12,6% | 11,9% | 14,9% | 14,1% | 16,0% | 18,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 23,2% | 13,8% | 6,7% | -6,0% | -15,9% | -53,8% | -26,0% | -12,4% | -12,2% | -10,8% | -28,4% | -34,9% | 2,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 420,00 | -%0,80 | |
| AIA Group Limited | 72,35 | -%0,55 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 51,90 | -%4,42 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 27,06 | +%2,58 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,10 | -%1,57 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 371,40 | -%0,59 | |
| Lenovo Group Limited | 25,98 | -%14,54 |