2393Yestar Healthcare Holdings Co Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $19,60 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 1,33 Mr | HK$ 1,52 Mr | HK$ 3,77 Mr | HK$ 3,78 Mr | HK$ 5,58 Mr | HK$ 5,52 Mr | HK$ 6,74 Mr | HK$ 6,67 Mr | HK$ 6,59 Mr | HK$ 4,97 Mr | HK$ 3,78 Mr | HK$ 1,40 Mr | HK$ 942,64 Mn | HK$ 730,51 Mn | HK$ 587,20 Mn | HK$ 400,26 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 261,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 868,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 454,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 234,97 Mn | HK$ 337,24 Mn | HK$ 1,79 Mr | HK$ 2,13 Mr | HK$ 2,19 Mr | HK$ 2,22 Mr | HK$ 2,16 Mr | HK$ 1,97 Mr | HK$ 2,13 Mr | HK$ 1,96 Mr | HK$ 553,41 Mn | HK$ 213,46 Mn | HK$ 252,56 Mn | HK$ 131,59 Mn | HK$ 113,35 Mn | HK$ 75,50 Mn |
| Net Borç† | -HK$ 26,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | HK$ 1,62 Mr | HK$ 2,61 Mr | HK$ 3,22 Mr | HK$ 3,26 Mr | HK$ 5,94 Mr | HK$ 4,61 Mr | HK$ 5,56 Mr | HK$ 5,27 Mr | HK$ 4,53 Mr | HK$ 3,53 Mr | HK$ 3,03 Mr | HK$ 1,93 Mr | HK$ 1,48 Mr | HK$ 1,18 Mr | HK$ 1,18 Mr | HK$ 600,56 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 289,42 Mn | HK$ 432,82 Mn | HK$ 566,62 Mn | HK$ 462,30 Mn | HK$ 1,02 Mr | HK$ 906,69 Mn | HK$ 1,43 Mr | HK$ 1,26 Mr | HK$ 1,28 Mr | HK$ 895,40 Mn | HK$ 638,21 Mn | HK$ 331,58 Mn | HK$ 264,25 Mn | HK$ 201,13 Mn | HK$ 193,67 Mn | HK$ 95,45 Mn |
| FAVÖK | HK$ 72,41 Mn | HK$ 126,33 Mn | HK$ 235,60 Mn | -HK$ 22,31 Mn | HK$ 502,90 Mn | HK$ 460,03 Mn | HK$ 969,13 Mn | HK$ 943,62 Mn | HK$ 904,23 Mn | HK$ 604,76 Mn | HK$ 428,60 Mn | HK$ 208,00 Mn | HK$ 135,64 Mn | HK$ 106,55 Mn | HK$ 91,79 Mn | HK$ 36,21 Mn |
| Net Kâr | -HK$ 81,37 Mn | HK$ 999,24 Mn | -HK$ 15,35 Mn | -HK$ 1,15 Mr | HK$ 4,01 Mn | -HK$ 663,52 Mn | HK$ 229,81 Mn | HK$ 298,18 Mn | HK$ 288,23 Mn | HK$ 234,89 Mn | HK$ 200,76 Mn | HK$ 126,99 Mn | HK$ 82,10 Mn | HK$ 69,48 Mn | HK$ 56,98 Mn | HK$ 22,15 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | 0,43 | -0,01 | -0,49 | 0,00 | -0,28 | 0,10 | 0,14 | 0,13 | 0,11 | 0,10 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -HK$ 12,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | HK$ 303,54 Mn | -HK$ 44,13 Mn | HK$ 285,18 Mn | -HK$ 265,41 Mn | HK$ 705,46 Mn | HK$ 491,15 Mn | HK$ 291,58 Mn | HK$ 21,96 Mn | HK$ 77,04 Mn | HK$ 290,79 Mn | HK$ 146,51 Mn | HK$ 126,92 Mn | HK$ 11,15 Mn | -HK$ 12,44 Mn | HK$ 89,34 Mn | HK$ 38,26 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 23,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,7% | 22,2% | 47,5% | 56,3% | 39,3% | 40,2% | 32,0% | 29,6% | 32,4% | 39,5% | 14,7% | 15,3% | 26,8% | 18,0% | 19,3% | 18,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,21 | 1,72 | 0,85 | 0,86 | 1,07 | 0,84 | 0,83 | 0,79 | 0,69 | 0,71 | 0,80 | 1,38 | 1,57 | 1,61 | 2,00 | 1,50 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,56 | 5,75 | 7,09 | 7,18 | 13,09 | 10,16 | 12,24 | 11,60 | 9,97 | 7,77 | 6,67 | 4,24 | 3,26 | 2,59 | 2,59 | 1,32 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,9% | 16,6% | 17,6% | 14,2% | 17,2% | 19,6% | 25,8% | 24,0% | 28,2% | 25,4% | 21,1% | 17,2% | 17,8% | 17,1% | 16,5% | 15,9% |
| FAVÖK Marjı | 4,5% | 4,8% | 7,3% | -0,7% | 8,5% | 10,0% | 17,4% | 17,9% | 20,0% | 17,1% | 14,2% | 10,8% | 9,2% | 9,1% | 7,8% | 6,0% |
| Net Kâr Marjı | -5,0% | 38,2% | -0,5% | -35,4% | 0,1% | -14,4% | 4,1% | 5,7% | 6,4% | 6,7% | 6,6% | 6,6% | 5,5% | 5,9% | 4,8% | 3,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 18,8% | -1,7% | 8,9% | -8,1% | 11,9% | 10,6% | 5,2% | 0,4% | 1,7% | 8,2% | 4,8% | 6,6% | 0,8% | -1,1% | 7,6% | 6,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 420,00 | -%0,80 | |
| AIA Group Limited | 72,35 | -%0,55 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 51,90 | -%4,42 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 27,06 | +%2,58 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,10 | -%1,57 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 371,40 | -%0,59 | |
| Lenovo Group Limited | 25,98 | -%14,54 |