3669China Yongda Automobiles Services Holdings Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $186,71 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 26,99 Mr | HK$ 37,30 Mr | HK$ 36,00 Mr | HK$ 36,45 Mr | HK$ 38,61 Mr | HK$ 41,19 Mr | HK$ 39,68 Mr | HK$ 35,37 Mr | HK$ 33,52 Mr | HK$ 22,73 Mr | HK$ 20,54 Mr | HK$ 21,15 Mr | HK$ 16,52 Mr | HK$ 12,44 Mr | HK$ 10,07 Mr | HK$ 5,10 Mr | HK$ 3,50 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 7,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 17,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 9,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 13,33 Mr | HK$ 17,43 Mr | HK$ 14,33 Mr | HK$ 13,54 Mr | HK$ 13,26 Mr | HK$ 18,81 Mr | HK$ 22,44 Mr | HK$ 20,06 Mr | HK$ 18,66 Mr | HK$ 13,47 Mr | HK$ 11,51 Mr | HK$ 11,82 Mr | HK$ 9,45 Mr | HK$ 6,80 Mr | HK$ 2,95 Mr | HK$ 1,96 Mr | HK$ 1,53 Mr |
| Net Borç† | HK$ 6,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | HK$ 59,21 Mr | HK$ 68,76 Mr | HK$ 82,10 Mr | HK$ 83,76 Mr | HK$ 93,91 Mr | HK$ 76,64 Mr | HK$ 71,10 Mr | HK$ 65,52 Mr | HK$ 58,46 Mr | HK$ 50,28 Mr | HK$ 43,98 Mr | HK$ 41,45 Mr | HK$ 32,93 Mr | HK$ 26,69 Mr | HK$ 24,45 Mr | HK$ 17,24 Mr | HK$ 10,33 Mr |
| Brüt Kâr | HK$ 4,65 Mr | HK$ 5,72 Mr | HK$ 7,40 Mr | HK$ 7,43 Mr | HK$ 9,34 Mr | HK$ 6,89 Mr | HK$ 6,65 Mr | HK$ 6,17 Mr | HK$ 5,79 Mr | HK$ 4,45 Mr | HK$ 3,73 Mr | HK$ 3,37 Mr | HK$ 2,86 Mr | HK$ 2,18 Mr | HK$ 1,93 Mr | HK$ 1,35 Mr | HK$ 785,65 Mn |
| FAVÖK | HK$ 699,05 Mn | HK$ 1,71 Mr | HK$ 2,30 Mr | HK$ 2,36 Mr | HK$ 4,28 Mr | HK$ 3,02 Mr | HK$ 2,97 Mr | HK$ 2,26 Mr | HK$ 2,34 Mr | HK$ 1,51 Mr | HK$ 1,44 Mr | HK$ 1,31 Mr | HK$ 1,30 Mr | HK$ 1,01 Mr | HK$ 1,10 Mr | HK$ 760,41 Mn | HK$ 422,46 Mn |
| Net Kâr | -HK$ 5,50 Mr | HK$ 217,68 Mn | HK$ 632,70 Mn | HK$ 1,64 Mr | HK$ 2,99 Mr | HK$ 1,83 Mr | HK$ 1,67 Mr | HK$ 1,48 Mr | HK$ 1,74 Mr | HK$ 994,64 Mn | HK$ 646,92 Mn | HK$ 630,69 Mn | HK$ 742,28 Mn | HK$ 577,82 Mn | HK$ 607,89 Mn | HK$ 442,62 Mn | HK$ 209,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,95 | 0,11 | 0,33 | 0,83 | 1,52 | 0,95 | 0,91 | 0,80 | 0,96 | 0,65 | 0,43 | 0,43 | 0,50 | 0,42 | 0,41 | 0,30 | 0,14 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -HK$ 3,60 Mr | HK$ 5,21 Mr | HK$ 2,03 Mr | HK$ 3,84 Mr | HK$ 3,26 Mr | HK$ 3,73 Mr | HK$ 2,58 Mr | -HK$ 639,58 Mn | -HK$ 2,84 Mr | -HK$ 993,76 Mn | HK$ 146,56 Mn | -HK$ 346,82 Mn | -HK$ 1,47 Mr | -HK$ 1,01 Mr | -HK$ 2,20 Mn | -HK$ 279,04 Mn | -HK$ 319,46 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 49,4% | 46,7% | 39,8% | 37,1% | 34,3% | 45,7% | 56,5% | 56,7% | 55,7% | 59,3% | 56,0% | 55,9% | 57,2% | 54,7% | 29,3% | 38,5% | 43,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,19 | 1,84 | 2,28 | 2,30 | 2,43 | 1,86 | 1,79 | 1,85 | 1,74 | 2,21 | 2,14 | 1,96 | 1,99 | 2,15 | 2,43 | 3,38 | 2,95 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 6,25 | 7,26 | 8,67 | 8,85 | 9,92 | 8,09 | 7,51 | 6,92 | 6,17 | 5,31 | 4,65 | 4,38 | 3,48 | 2,82 | 2,58 | 1,82 | 1,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,9% | 8,3% | 9,0% | 8,9% | 9,9% | 9,0% | 9,4% | 9,4% | 9,9% | 8,8% | 8,5% | 8,1% | 8,7% | 8,2% | 7,9% | 7,8% | 7,6% |
| FAVÖK Marjı | 1,2% | 2,5% | 2,8% | 2,8% | 4,6% | 3,9% | 4,2% | 3,5% | 4,0% | 3,0% | 3,3% | 3,2% | 3,9% | 3,8% | 4,5% | 4,4% | 4,1% |
| Net Kâr Marjı | -9,3% | 0,3% | 0,8% | 2,0% | 3,2% | 2,4% | 2,3% | 2,3% | 3,0% | 2,0% | 1,5% | 1,5% | 2,3% | 2,2% | 2,5% | 2,6% | 2,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,1% | 7,6% | 2,5% | 4,6% | 3,5% | 4,9% | 3,6% | -1,0% | -4,9% | -2,0% | 0,3% | -0,8% | -4,5% | -3,8% | -0,0% | -1,6% | -3,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 419,80 | -%0,85 | |
| AIA Group Limited | 72,65 | -%0,14 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 52,05 | -%4,14 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 27,10 | +%2,73 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,20 | -%1,38 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 371,60 | -%0,54 | |
| Lenovo Group Limited | 26,12 | -%14,08 |