3816KFM Kingdom Holdings Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $347,24 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 1,03 Mr | HK$ 842,35 Mn | HK$ 778,28 Mn | HK$ 728,73 Mn | HK$ 776,49 Mn | HK$ 920,25 Mn | HK$ 825,31 Mn | HK$ 930,60 Mn | HK$ 1,10 Mr | HK$ 901,21 Mn | HK$ 852,55 Mn | HK$ 946,60 Mn | HK$ 851,59 Mn | HK$ 871,03 Mn | HK$ 732,86 Mn | HK$ 616,97 Mn | HK$ 497,48 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 118,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 346,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 684,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 103,72 Mn | HK$ 86,60 Mn | HK$ 58,04 Mn | HK$ 114,64 Mn | HK$ 143,69 Mn | HK$ 249,77 Mn | HK$ 214,09 Mn | HK$ 212,36 Mn | HK$ 400,97 Mn | HK$ 315,78 Mn | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 | HK$ 150,63 Mn | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 |
| Net Borç† | -HK$ 15,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | HK$ 1,04 Mr | HK$ 757,55 Mn | HK$ 589,90 Mn | HK$ 605,10 Mn | HK$ 612,19 Mn | HK$ 406,34 Mn | HK$ 986,74 Mn | HK$ 1,01 Mr | HK$ 983,94 Mn | HK$ 879,48 Mn | HK$ 852,62 Mn | HK$ 1,04 Mr | HK$ 945,80 Mn | HK$ 846,51 Mn | HK$ 951,42 Mn | HK$ 821,06 Mn | HK$ 536,61 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 222,03 Mn | HK$ 137,28 Mn | HK$ 107,26 Mn | HK$ 103,28 Mn | HK$ 99,92 Mn | HK$ 82,63 Mn | HK$ 240,14 Mn | HK$ 257,23 Mn | HK$ 301,15 Mn | HK$ 164,58 Mn | HK$ 160,97 Mn | HK$ 233,65 Mn | HK$ 196,01 Mn | HK$ 197,92 Mn | HK$ 227,38 Mn | HK$ 242,40 Mn | HK$ 119,44 Mn |
| FAVÖK | HK$ 140,02 Mn | HK$ 59,75 Mn | HK$ 45,94 Mn | HK$ 47,13 Mn | HK$ 52,71 Mn | HK$ 47,02 Mn | HK$ 104,27 Mn | HK$ 73,65 Mn | HK$ 126,39 Mn | HK$ 41,24 Mn | — | — | HK$ 82,81 Mn | — | — | — | — |
| Net Kâr | HK$ 81,63 Mn | HK$ 36,33 Mn | HK$ 23,24 Mn | HK$ 22,67 Mn | -HK$ 48,19 Mn | HK$ 17,92 Mn | HK$ 644.000 | HK$ 49,66 Mn | HK$ 35,06 Mn | -HK$ 15,48 Mn | -HK$ 45,83 Mn | HK$ 31,47 Mn | HK$ 36,38 Mn | HK$ 40,16 Mn | HK$ 94,39 Mn | HK$ 125,48 Mn | HK$ 33,48 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,14 | 0,06 | 0,04 | 0,04 | -0,08 | 0,03 | 0,00 | 0,08 | 0,06 | -0,03 | -0,08 | 0,05 | 0,06 | 0,07 | 0,16 | 0,21 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -HK$ 26,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -HK$ 10,34 Mn | -HK$ 30,17 Mn | HK$ 8,48 Mn | HK$ 5,98 Mn | -HK$ 95,76 Mn | HK$ 31,94 Mn | HK$ 66,56 Mn | HK$ 1,60 Mn | HK$ 42,11 Mn | HK$ 16,13 Mn | -HK$ 69,26 Mn | -HK$ 20,53 Mn | -HK$ 21,93 Mn | -HK$ 45,90 Mn | HK$ 35,16 Mn | HK$ 50,63 Mn | HK$ 9,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 46,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,1% | 10,3% | 7,5% | 15,7% | 18,5% | 27,1% | 25,9% | 22,8% | 36,6% | 35,0% | 0,0% | 0,0% | 17,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,01 | 0,90 | 0,76 | 0,83 | 0,79 | 0,44 | 1,20 | 1,08 | 0,90 | 0,98 | 1,00 | 1,10 | 1,11 | 0,97 | 1,30 | 1,33 | 1,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,52 | 1,11 | 0,86 | 0,88 | 0,89 | 0,59 | 1,44 | 1,47 | 1,44 | 1,28 | 1,25 | 1,52 | 1,38 | 1,24 | 1,39 | 1,20 | 0,78 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,3% | 18,1% | 18,2% | 17,1% | 16,3% | 20,3% | 24,3% | 25,6% | 30,6% | 18,7% | 18,9% | 22,5% | 20,7% | 23,4% | 23,9% | 29,5% | 22,3% |
| FAVÖK Marjı | 13,5% | 7,9% | 7,8% | 7,8% | 8,6% | 11,6% | 10,6% | 7,3% | 12,8% | 4,7% | — | — | 8,8% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 7,8% | 4,8% | 3,9% | 3,7% | -7,9% | 4,4% | 0,1% | 4,9% | 3,6% | -1,8% | -5,4% | 3,0% | 3,8% | 4,7% | 9,9% | 15,3% | 6,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,0% | -4,0% | 1,4% | 1,0% | -15,6% | 7,9% | 6,7% | 0,2% | 4,3% | 1,8% | -8,1% | -2,0% | -2,3% | -5,4% | 3,7% | 6,2% | 1,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 423,60 | -%0,52 | |
| AIA Group Limited | 72,95 | +%1,46 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 55,40 | -%1,42 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 25,00 | +%1,96 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 52,00 | +%2,77 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 379,00 | +%0,96 | |
| Lenovo Group Limited | 30,84 | -%4,64 |