586China Conch Venture Holdings Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,70 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 93,87 Mr | HK$ 87,61 Mr | HK$ 88,59 Mr | HK$ 84,63 Mr | HK$ 84,31 Mr | HK$ 64,41 Mr | HK$ 47,17 Mr | HK$ 37,88 Mr | HK$ 27,82 Mr | HK$ 22,55 Mr | HK$ 22,08 Mr | HK$ 21,51 Mr | HK$ 20,46 Mr | HK$ 13,44 Mr | HK$ 12,09 Mr | HK$ 9,53 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 2,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 36,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 56,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 32,54 Mr | HK$ 30,26 Mr | HK$ 30,14 Mr | HK$ 25,05 Mr | HK$ 17,91 Mr | HK$ 12,66 Mr | HK$ 7,63 Mr | HK$ 5,76 Mr | HK$ 860,43 Mn | HK$ 766,71 Mn | HK$ 844,96 Mn | HK$ 1,17 Mr | HK$ 2,16 Mr | HK$ 693,33 Mn | HK$ 404,50 Mn | HK$ 170,47 Mn |
| Net Borç† | HK$ 29,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | HK$ 7,10 Mr | HK$ 6,80 Mr | HK$ 8,86 Mr | HK$ 9,18 Mr | HK$ 8,05 Mr | HK$ 6,14 Mr | HK$ 5,81 Mr | HK$ 3,42 Mr | HK$ 2,38 Mr | HK$ 2,37 Mr | HK$ 2,54 Mr | HK$ 2,20 Mr | HK$ 2,01 Mr | HK$ 1,54 Mr | HK$ 1,91 Mr | HK$ 2,08 Mr |
| Brüt Kâr | HK$ 2,46 Mr | HK$ 2,36 Mr | HK$ 2,41 Mr | HK$ 2,59 Mr | HK$ 1,99 Mr | HK$ 1,59 Mr | HK$ 1,99 Mr | HK$ 1,33 Mr | HK$ 834,06 Mn | HK$ 931,67 Mn | HK$ 964,11 Mn | HK$ 721,94 Mn | HK$ 614,52 Mn | HK$ 494,75 Mn | HK$ 627,93 Mn | HK$ 747,66 Mn |
| FAVÖK | HK$ 2,88 Mr | HK$ 2,73 Mr | HK$ 2,71 Mr | HK$ 2,74 Mr | HK$ 1,83 Mr | HK$ 1,47 Mr | HK$ 1,76 Mr | HK$ 1,18 Mr | HK$ 676,66 Mn | HK$ 814,53 Mn | HK$ 764,62 Mn | HK$ 621,58 Mn | HK$ 551,70 Mn | HK$ 422,53 Mn | HK$ 496,43 Mn | HK$ 644,13 Mn |
| Net Kâr | HK$ 2,43 Mr | HK$ 2,19 Mr | HK$ 2,72 Mr | HK$ 4,55 Mr | HK$ 8,99 Mr | HK$ 8,56 Mr | HK$ 7,93 Mr | HK$ 7,04 Mr | HK$ 3,92 Mr | HK$ 2,31 Mr | HK$ 2,40 Mr | HK$ 2,82 Mr | HK$ 2,32 Mr | HK$ 1,60 Mr | HK$ 2,68 Mr | HK$ 1,53 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 1,43 | 1,27 | 1,50 | 2,50 | 4,76 | 4,56 | 4,23 | 3,86 | 2,18 | 1,29 | 1,33 | 1,56 | 1,54 | 0,88 | 1,49 | 0,85 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -HK$ 67,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -HK$ 192,56 Mn | -HK$ 1,38 Mr | -HK$ 3,53 Mr | -HK$ 3,61 Mr | -HK$ 5,06 Mr | -HK$ 2,95 Mr | -HK$ 1,48 Mr | HK$ 29,39 Mn | -HK$ 77,00 Mn | HK$ 334,90 Mn | HK$ 711,34 Mn | HK$ 426,09 Mn | HK$ 373,15 Mn | -HK$ 12,88 Mn | -HK$ 33,40 Mn | HK$ 40,98 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 1,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,7% | 34,5% | 34,0% | 29,6% | 21,2% | 19,7% | 16,2% | 15,2% | 3,1% | 3,4% | 3,8% | 5,5% | 10,5% | 5,2% | 3,3% | 1,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,08 | 0,10 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,12 | 0,09 | 0,09 | 0,11 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,11 | 0,16 | 0,22 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,13 | 0,12 | 0,16 | 0,16 | 0,14 | 0,11 | 0,10 | 0,06 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 34,7% | 34,7% | 27,2% | 28,2% | 24,7% | 25,8% | 34,2% | 39,0% | 35,0% | 39,2% | 38,0% | 32,8% | 30,6% | 32,2% | 33,0% | 35,9% |
| FAVÖK Marjı | 40,6% | 40,2% | 30,6% | 29,9% | 22,8% | 24,0% | 30,3% | 34,4% | 28,4% | 34,3% | 30,1% | 28,3% | 27,5% | 27,5% | 26,1% | 31,0% |
| Net Kâr Marjı | 34,3% | 32,2% | 30,7% | 49,5% | 111,6% | 139,3% | 136,6% | 205,8% | 164,8% | 97,5% | 94,5% | 128,1% | 115,4% | 103,9% | 140,8% | 73,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,7% | -20,3% | -39,8% | -39,3% | -62,8% | -48,0% | -25,5% | 0,9% | -3,2% | 14,1% | 28,0% | 19,4% | 18,6% | -0,8% | -1,8% | 2,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 426,20 | +%0,24 | |
| AIA Group Limited | 73,35 | +%0,41 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 54,70 | -%1,53 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 26,46 | +%5,67 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,90 | -%2,58 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 374,20 | -%1,42 | |
| Lenovo Group Limited | 30,54 | -%1,80 |