6108New Ray Medicine International Holding Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,70 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 436,51 Mn | HK$ 505,24 Mn | HK$ 491,60 Mn | HK$ 539,85 Mn | HK$ 662,05 Mn | HK$ 650,12 Mn | HK$ 678,91 Mn | HK$ 768,07 Mn | HK$ 830,38 Mn | HK$ 534,74 Mn | HK$ 516,57 Mn | HK$ 329,73 Mn | HK$ 233,89 Mn | HK$ 166,28 Mn | HK$ 145,25 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 29,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 12,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 424,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 2,47 Mn | HK$ 3,55 Mn | HK$ 288.000 | HK$ 1,28 Mn | HK$ 12,84 Mn | HK$ 2,40 Mn | HK$ 2,18 Mn | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 | HK$ 16,77 Mn | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 | HK$ 0,00 | HK$ 12,00 Mn | HK$ 3,70 Mn |
| Net Borç† | -HK$ 34,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | HK$ 130,37 Mn | HK$ 93,95 Mn | HK$ 50,15 Mn | HK$ 89,77 Mn | HK$ 335,38 Mn | HK$ 133,21 Mn | HK$ 118,63 Mn | HK$ 372,44 Mn | HK$ 235,25 Mn | HK$ 225,39 Mn | HK$ 252,99 Mn | HK$ 206,93 Mn | HK$ 192,85 Mn | HK$ 175,04 Mn | HK$ 159,69 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 16,15 Mn | HK$ 11,49 Mn | HK$ 12,94 Mn | HK$ 7,64 Mn | HK$ 28,49 Mn | HK$ 10,93 Mn | HK$ 14,88 Mn | HK$ 53,40 Mn | HK$ 57,40 Mn | HK$ 34,40 Mn | HK$ 65,63 Mn | HK$ 61,18 Mn | HK$ 50,63 Mn | HK$ 37,36 Mn | HK$ 21,63 Mn |
| FAVÖK | -HK$ 10,66 Mn | -HK$ 31,13 Mn | -HK$ 11,66 Mn | -HK$ 63,24 Mn | HK$ 2,52 Mn | -HK$ 35,55 Mn | -HK$ 21,31 Mn | HK$ 4,36 Mn | HK$ 7,83 Mn | HK$ 644.000 | HK$ 33,30 Mn | HK$ 43,08 Mn | HK$ 41,06 Mn | HK$ 30,86 Mn | HK$ 15,46 Mn |
| Net Kâr | -HK$ 20,07 Mn | -HK$ 31,01 Mn | -HK$ 22,17 Mn | -HK$ 77,95 Mn | -HK$ 2,82 Mn | -HK$ 69,73 Mn | -HK$ 44,11 Mn | HK$ 33,20 Mn | -HK$ 105,01 Mn | -HK$ 20,46 Mn | HK$ 14,80 Mn | HK$ 29,68 Mn | HK$ 17,40 Mn | HK$ 15,33 Mn | HK$ 10,41 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,12 | -0,19 | -0,13 | -0,47 | -0,02 | -0,42 | -0,26 | 0,20 | -0,72 | -0,55 | 0,58 | 1,67 | 1,28 | 0,89 | 0,60 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -HK$ 53,77 Mn | -HK$ 2,86 Mn | -HK$ 41,81 Mn | -HK$ 6,00 Mn | -HK$ 57,34 Mn | -HK$ 30,07 Mn | -HK$ 54,92 Mn | HK$ 50,87 Mn | -HK$ 106,88 Mn | -HK$ 25,38 Mn | -HK$ 5,28 Mn | HK$ 13,44 Mn | HK$ 18,54 Mn | -HK$ 7,05 Mn | -HK$ 612.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 310.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,6% | 0,7% | 0,1% | 0,2% | 1,9% | 0,4% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 3,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 7,2% | 2,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,30 | 0,19 | 0,10 | 0,17 | 0,51 | 0,20 | 0,17 | 0,48 | 0,28 | 0,42 | 0,49 | 0,63 | 0,82 | 1,05 | 1,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,31 | 0,22 | 0,12 | 0,21 | 0,79 | 0,31 | 0,28 | 0,88 | 0,55 | 0,53 | 0,60 | 0,49 | 0,45 | 0,41 | 0,38 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,4% | 12,2% | 25,8% | 8,5% | 8,5% | 8,2% | 12,5% | 14,3% | 24,4% | 15,3% | 25,9% | 29,6% | 26,3% | 21,3% | 13,5% |
| FAVÖK Marjı | -8,2% | -33,1% | -23,2% | -70,4% | 0,8% | -26,7% | -18,0% | 1,2% | 3,3% | 0,3% | 13,2% | 20,8% | 21,3% | 17,6% | 9,7% |
| Net Kâr Marjı | -15,4% | -33,0% | -44,2% | -86,8% | -0,8% | -52,3% | -37,2% | 8,9% | -44,6% | -9,1% | 5,9% | 14,3% | 9,0% | 8,8% | 6,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -41,2% | -3,0% | -83,4% | -6,7% | -17,1% | -22,6% | -46,3% | 13,7% | -45,4% | -11,3% | -2,1% | 6,5% | 9,6% | -4,0% | -0,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 417,80 | %0,00 | |
| AIA Group Limited | 73,30 | +%1,17 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 52,40 | +%0,48 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 26,66 | -%1,55 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,15 | -%0,59 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 374,60 | +%0,86 | |
| Lenovo Group Limited | 28,06 | +%8,01 |