6866Zuoli Kechuang Company Limited Class H
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $40,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 2,85 Mr | HK$ 2,74 Mr | HK$ 2,93 Mr | HK$ 3,13 Mr | HK$ 3,24 Mr | HK$ 3,09 Mr | HK$ 2,83 Mr | HK$ 2,77 Mr | HK$ 2,66 Mr | HK$ 2,27 Mr | HK$ 1,82 Mr | HK$ 1,47 Mr | HK$ 994,85 Mn | HK$ 599,27 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 26,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 575,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 2,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 484,46 Mn | HK$ 516,37 Mn | HK$ 652,99 Mn | HK$ 844,19 Mn | HK$ 789,93 Mn | HK$ 780,47 Mn | HK$ 793,50 Mn | HK$ 654,46 Mn | HK$ 639,24 Mn | HK$ 589,37 Mn | HK$ 119,35 Mn | HK$ 218,75 Mn | HK$ 219,01 Mn | HK$ 149,29 Mn |
| Net Borç† | HK$ 458,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | HK$ 175,56 Mn | HK$ 218,02 Mn | HK$ 244,71 Mn | HK$ 272,64 Mn | HK$ 339,85 Mn | HK$ 335,45 Mn | HK$ 360,22 Mn | HK$ 398,14 Mn | HK$ 364,10 Mn | HK$ 280,16 Mn | HK$ 269,25 Mn | HK$ 201,87 Mn | HK$ 115,77 Mn | HK$ 88,03 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 170,47 Mn | HK$ 212,43 Mn | HK$ 237,77 Mn | HK$ 263,18 Mn | HK$ 329,91 Mn | HK$ 326,59 Mn | HK$ 350,46 Mn | HK$ 390,26 Mn | HK$ 361,57 Mn | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | HK$ 135,00 Mn | HK$ 174,89 Mn | HK$ 197,83 Mn | HK$ 218,28 Mn | HK$ 280,66 Mn | HK$ 283,44 Mn | HK$ 301,38 Mn | HK$ 326,09 Mn | HK$ 311,49 Mn | HK$ 211,66 Mn | HK$ 201,02 Mn | HK$ 132,71 Mn | HK$ 81,89 Mn | HK$ 43,96 Mn |
| Net Kâr | HK$ 65,55 Mn | HK$ 67,70 Mn | HK$ 102,38 Mn | HK$ 108,54 Mn | HK$ 140,39 Mn | HK$ 123,88 Mn | HK$ 149,21 Mn | HK$ 162,23 Mn | HK$ 171,61 Mn | HK$ 170,76 Mn | HK$ 180,19 Mn | HK$ 117,55 Mn | HK$ 65,12 Mn | HK$ 32,26 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,06 | 0,09 | 0,09 | 0,12 | 0,11 | 0,13 | 0,14 | 0,15 | 0,14 | 0,15 | 0,10 | 0,06 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | HK$ 96,66 Mn | HK$ 107,77 Mn | HK$ 110,81 Mn | HK$ 166,24 Mn | HK$ 168,54 Mn | HK$ 203,67 Mn | HK$ 184,29 Mn | HK$ 236,65 Mn | HK$ 227,36 Mn | -HK$ 95,53 Mn | HK$ 100,44 Mn | -HK$ 608,05 Mn | -HK$ 40,03 Mn | -HK$ 255,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 79.170 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,0% | 18,8% | 22,3% | 27,0% | 24,4% | 25,3% | 28,1% | 23,6% | 24,0% | 26,0% | 6,6% | 14,9% | 22,0% | 24,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,10 | 0,11 | 0,13 | 0,14 | 0,14 | 0,12 | 0,15 | 0,14 | 0,12 | 0,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,08 | 0,10 | 0,11 | 0,12 | 0,15 | 0,15 | 0,16 | 0,18 | 0,16 | 0,12 | 0,12 | 0,09 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 97,1% | 97,4% | 97,2% | 96,5% | 97,1% | 97,4% | 97,3% | 98,0% | 99,3% | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 76,9% | 80,2% | 80,8% | 80,1% | 82,6% | 84,5% | 83,7% | 81,9% | 85,5% | 75,5% | 74,7% | 65,7% | 70,7% | 49,9% |
| Net Kâr Marjı | 37,3% | 31,1% | 41,8% | 39,8% | 41,3% | 36,9% | 41,4% | 40,7% | 47,1% | 61,0% | 66,9% | 58,2% | 56,3% | 36,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 55,1% | 49,4% | 45,3% | 61,0% | 49,6% | 60,7% | 51,2% | 59,4% | 62,4% | -34,1% | 37,3% | -301,2% | -34,6% | -289,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 425,20 | -%0,14 | |
| AIA Group Limited | 73,05 | +%1,60 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 55,55 | -%1,16 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 25,04 | +%2,12 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 52,25 | +%3,26 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 379,60 | +%1,12 | |
| Lenovo Group Limited | 31,10 | -%3,83 |