8179Palinda Group Holdings Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,43 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 508,31 Mn | HK$ 580,17 Mn | HK$ 495,98 Mn | HK$ 470,08 Mn | HK$ 454,68 Mn | HK$ 468,94 Mn | HK$ 482,53 Mn | HK$ 466,44 Mn | HK$ 480,29 Mn | HK$ 419,94 Mn | HK$ 855,18 Mn | HK$ 285,92 Mn | HK$ 184,61 Mn | HK$ 163,68 Mn | HK$ 131,73 Mn | HK$ 64,61 Mn | HK$ 51,43 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 272.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 167,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 340,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 117,04 Mn | HK$ 117,31 Mn | HK$ 127,17 Mn | HK$ 90,24 Mn | HK$ 75,94 Mn | HK$ 76,34 Mn | HK$ 96,20 Mn | HK$ 99,35 Mn | HK$ 15,66 Mn | HK$ 80,64 Mn | HK$ 130,55 Mn | HK$ 13,12 Mn | HK$ 2,40 Mn | HK$ 2,65 Mn | HK$ 2,90 Mn | HK$ 0,00 | HK$ 16,26 Mn |
| Net Borç† | HK$ 116,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | HK$ 99,95 Mn | HK$ 461,98 Mn | HK$ 332,24 Mn | HK$ 264,68 Mn | HK$ 147,63 Mn | HK$ 152,51 Mn | HK$ 230,69 Mn | HK$ 184,83 Mn | HK$ 111,15 Mn | HK$ 100,78 Mn | HK$ 93,41 Mn | HK$ 464,92 Mn | HK$ 386,26 Mn | HK$ 357,84 Mn | HK$ 279,85 Mn | HK$ 210,32 Mn | HK$ 126,48 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 746.000 | HK$ 8,50 Mn | HK$ 18,31 Mn | HK$ 22,26 Mn | HK$ 11,91 Mn | HK$ 9,28 Mn | HK$ 45,85 Mn | HK$ 32,74 Mn | HK$ 28,48 Mn | HK$ 27,11 Mn | HK$ 26,76 Mn | HK$ 136,31 Mn | HK$ 128,27 Mn | HK$ 111,20 Mn | HK$ 87,42 Mn | HK$ 65,26 Mn | HK$ 41,86 Mn |
| FAVÖK | -HK$ 86,11 Mn | HK$ 2,19 Mn | HK$ 9,06 Mn | HK$ 11,62 Mn | HK$ 5,25 Mn | -HK$ 14,47 Mn | -HK$ 794.000 | -HK$ 21,53 Mn | -HK$ 36,56 Mn | -HK$ 25,32 Mn | -HK$ 6,74 Mn | HK$ 34,78 Mn | HK$ 48,03 Mn | HK$ 44,42 Mn | HK$ 41,52 Mn | HK$ 20,95 Mn | HK$ 19,18 Mn |
| Net Kâr | -HK$ 98,03 Mn | HK$ 1,30 Mn | -HK$ 8,70 Mn | HK$ 6,72 Mn | -HK$ 63,16 Mn | -HK$ 25,12 Mn | -HK$ 53,42 Mn | -HK$ 97,37 Mn | -HK$ 79,42 Mn | -HK$ 332,26 Mn | HK$ 90,25 Mn | HK$ 81,63 Mn | HK$ 23,76 Mn | HK$ 23,39 Mn | HK$ 22,90 Mn | HK$ 9,96 Mn | HK$ 9,40 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,05 | 0,00 | -0,01 | 0,01 | -0,09 | -0,04 | -0,13 | -0,35 | -0,36 | -3,36 | 14,90 | 1,78 | 0,52 | 0,51 | 0,06 | 0,21 | 0,21 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -HK$ 6,05 Mn | -HK$ 104,24 Mn | -HK$ 59,66 Mn | -HK$ 34,74 Mn | HK$ 2,43 Mn | -HK$ 27,04 Mn | HK$ 32,20 Mn | -HK$ 144,79 Mn | -HK$ 73,95 Mn | -HK$ 66,31 Mn | -HK$ 139,59 Mn | HK$ 9,94 Mn | HK$ 3,78 Mn | HK$ 23,98 Mn | -HK$ 4,00 Mn | HK$ 10,54 Mn | HK$ 1,37 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 12.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,0% | 20,2% | 25,6% | 19,2% | 16,7% | 16,3% | 19,9% | 21,3% | 3,3% | 19,2% | 15,3% | 4,6% | 1,3% | 1,6% | 2,2% | 0,0% | 31,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,20 | 0,80 | 0,67 | 0,56 | 0,32 | 0,33 | 0,48 | 0,40 | 0,23 | 0,24 | 0,11 | 1,63 | 2,09 | 2,19 | 2,12 | 3,26 | 2,46 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,29 | 1,36 | 0,98 | 0,78 | 0,43 | 0,45 | 0,68 | 0,54 | 0,33 | 0,30 | 0,27 | 1,37 | 1,13 | 1,05 | 0,82 | 0,62 | 0,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 0,7% | 1,8% | 5,5% | 8,4% | 8,1% | 6,1% | 19,9% | 17,7% | 25,6% | 26,9% | 28,7% | 29,3% | 33,2% | 31,1% | 31,2% | 31,0% | 33,1% |
| FAVÖK Marjı | -86,1% | 0,5% | 2,7% | 4,4% | 3,6% | -9,5% | -0,3% | -11,6% | -32,9% | -25,1% | -7,2% | 7,5% | 12,4% | 12,4% | 14,8% | 10,0% | 15,2% |
| Net Kâr Marjı | -98,1% | 0,3% | -2,6% | 2,5% | -42,8% | -16,5% | -23,2% | -52,7% | -71,5% | -329,7% | 96,6% | 17,6% | 6,2% | 6,5% | 8,2% | 4,7% | 7,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,0% | -22,6% | -18,0% | -13,1% | 1,6% | -17,7% | 14,0% | -78,3% | -66,5% | -65,8% | -149,4% | 2,1% | 1,0% | 6,7% | -1,4% | 5,0% | 1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 416,00 | -%0,43 | |
| AIA Group Limited | 72,85 | +%0,55 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 51,85 | -%0,58 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 26,64 | -%1,62 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,15 | -%0,59 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 373,60 | +%0,59 | |
| Lenovo Group Limited | 27,58 | +%6,16 |