871China Dredging Environment Protection Holdings Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar HKD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,82 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | HK$ 1,31 Mr | HK$ 1,39 Mr | HK$ 1,80 Mr | HK$ 2,12 Mr | HK$ 2,78 Mr | HK$ 2,86 Mr | HK$ 3,18 Mr | HK$ 3,82 Mr | HK$ 4,31 Mr | HK$ 4,27 Mr | HK$ 4,63 Mr | HK$ 4,34 Mr | HK$ 4,37 Mr | HK$ 3,23 Mr | HK$ 1,93 Mr | HK$ 789,83 Mn | HK$ 438,46 Mn | HK$ 180,46 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | HK$ 45,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | HK$ 1,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | HK$ 296,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | HK$ 347,91 Mn | HK$ 356,03 Mn | HK$ 422,70 Mn | HK$ 494,66 Mn | HK$ 678,11 Mn | HK$ 939,21 Mn | HK$ 787,96 Mn | HK$ 843,68 Mn | HK$ 841,43 Mn | HK$ 928,79 Mn | HK$ 1,22 Mr | HK$ 1,12 Mr | HK$ 1,14 Mr | HK$ 582,97 Mn | HK$ 30,85 Mn | HK$ 47,19 Mn | HK$ 31,23 Mn | HK$ 8,52 Mn |
| Net Borç† | HK$ 302,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | HK$ 327,80 Mn | HK$ 352,63 Mn | HK$ 414,55 Mn | HK$ 448,26 Mn | HK$ 466,89 Mn | HK$ 321,76 Mn | HK$ 501,61 Mn | HK$ 732,98 Mn | HK$ 750,57 Mn | HK$ 779,52 Mn | HK$ 864,67 Mn | HK$ 1,15 Mr | HK$ 1,23 Mr | HK$ 1,19 Mr | HK$ 1,37 Mr | HK$ 430,33 Mn | HK$ 393,25 Mn | HK$ 149,43 Mn |
| Brüt Kâr | HK$ 65,97 Mn | HK$ 31,04 Mn | HK$ 50,56 Mn | HK$ 92,84 Mn | HK$ 42,09 Mn | -HK$ 48,94 Mn | HK$ 60,40 Mn | HK$ 144,17 Mn | HK$ 239,12 Mn | HK$ 272,37 Mn | HK$ 279,60 Mn | HK$ 330,13 Mn | HK$ 440,88 Mn | HK$ 404,97 Mn | HK$ 516,08 Mn | HK$ 195,21 Mn | HK$ 140,27 Mn | HK$ 68,76 Mn |
| FAVÖK | HK$ 96,03 Mn | HK$ 66,20 Mn | -HK$ 29,83 Mn | -HK$ 39,23 Mn | HK$ 111,35 Mn | -HK$ 187,06 Mn | -HK$ 278,26 Mn | -HK$ 97,87 Mn | HK$ 282,93 Mn | HK$ 316,54 Mn | -HK$ 122,71 Mn | HK$ 330,62 Mn | HK$ 471,38 Mn | HK$ 409,25 Mn | HK$ 498,69 Mn | HK$ 197,94 Mn | HK$ 138,20 Mn | HK$ 68,02 Mn |
| Net Kâr | -HK$ 106,42 Mn | -HK$ 349,17 Mn | -HK$ 254,88 Mn | -HK$ 395,86 Mn | HK$ 27,23 Mn | -HK$ 591,72 Mn | -HK$ 586,90 Mn | -HK$ 306,36 Mn | HK$ 81,92 Mn | HK$ 80,38 Mn | -HK$ 244,06 Mn | HK$ 116,44 Mn | HK$ 207,88 Mn | HK$ 245,25 Mn | HK$ 365,09 Mn | HK$ 109,09 Mn | HK$ 100,81 Mn | HK$ 51,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,07 | -0,23 | -0,17 | -0,26 | 0,02 | -0,62 | -0,66 | -0,40 | 0,11 | 0,13 | -0,47 | 0,28 | 0,53 | 0,61 | 1,04 | 0,28 | 0,25 | 0,13 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | HK$ 31,17 Mn | HK$ 81,99 Mn | HK$ 78,83 Mn | HK$ 81,57 Mn | HK$ 37,79 Mn | -HK$ 10,78 Mn | -HK$ 5,49 Mn | HK$ 40,54 Mn | HK$ 67,20 Mn | HK$ 48,12 Mn | -HK$ 224,58 Mn | -HK$ 199,67 Mn | -HK$ 239,85 Mn | -HK$ 351,40 Mn | -HK$ 475,26 Mn | HK$ 80,66 Mn | HK$ 38,22 Mn | HK$ 20,87 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -HK$ 3,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,6% | 25,7% | 23,5% | 23,3% | 24,4% | 32,9% | 24,7% | 22,1% | 19,5% | 21,7% | 26,4% | 25,7% | 26,1% | 18,0% | 1,6% | 6,0% | 7,1% | 4,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,25 | 0,25 | 0,23 | 0,21 | 0,17 | 0,11 | 0,16 | 0,19 | 0,17 | 0,18 | 0,19 | 0,26 | 0,28 | 0,37 | 0,71 | 0,54 | 0,90 | 0,83 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,11 | 1,19 | 1,40 | 1,51 | 1,57 | 1,09 | 1,69 | 2,47 | 2,53 | 2,63 | 2,92 | 3,87 | 4,14 | 4,01 | 4,62 | 1,45 | 1,33 | 0,50 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar HKD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,1% | 8,8% | 12,2% | 20,7% | 9,0% | -15,2% | 12,0% | 19,7% | 31,9% | 34,9% | 32,3% | 28,8% | 35,9% | 34,1% | 37,7% | 45,4% | 35,7% | 46,0% |
| FAVÖK Marjı | 29,3% | 18,8% | -7,2% | -8,8% | 23,8% | -58,1% | -55,5% | -13,4% | 37,7% | 40,6% | -14,2% | 28,8% | 38,4% | 34,5% | 36,4% | 46,0% | 35,1% | 45,5% |
| Net Kâr Marjı | -32,5% | -99,0% | -61,5% | -88,3% | 5,8% | -183,9% | -117,0% | -41,8% | 10,9% | 10,3% | -28,2% | 10,2% | 16,9% | 20,7% | 26,7% | 25,3% | 25,6% | 34,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,5% | 23,3% | 19,0% | 18,2% | 8,1% | -3,3% | -1,1% | 5,5% | 9,0% | 6,2% | -26,0% | -17,4% | -19,5% | -29,6% | -34,7% | 18,7% | 9,7% | 14,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Tencent Holdings Ltd | 416,00 | -%0,43 | |
| AIA Group Limited | 72,85 | +%0,55 | |
| Semiconductor Manufacturing International Corp. | 51,85 | -%0,58 | |
| Xiaomi Corporation Class B | 26,64 | -%1,62 | |
| BOC Hong Kong (Holdings) Limited | 50,15 | -%0,59 | |
| Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. | 373,60 | +%0,59 | |
| Lenovo Group Limited | 27,58 | +%6,16 |