HCCHoa Cam Concrete JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,31 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 169,89 Mr | VND 145,17 Mr | VND 131,26 Mr | VND 151,71 Mr | VND 142,93 Mr | VND 130,76 Mr | VND 176,49 Mr | VND 214,09 Mr | VND 163,91 Mr | VND 152,19 Mr | VND 128,42 Mr | VND 103,72 Mr | VND 70,55 Mr | VND 86,06 Mr | VND 95,46 Mr | VND 87,35 Mr | VND 70,38 Mr | VND 50,69 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 26,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 67,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 102,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 5,18 Mr | VND 19,20 Mr | VND 33,50 Mr | VND 23,20 Mr | VND 35,37 Mr | VND 69,27 Mr | VND 11,82 Mr | VND 14,76 Mr | VND 26,80 Mr | VND 19,48 Mr | VND 5,27 Mr | VND 11,44 Mr | VND 14,19 Mr | VND 29,73 Mr | VND 16,75 Mr | VND 8,88 Mr |
| Net Borç† | -VND 26,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 420,72 Mr | VND 300,02 Mr | VND 233,50 Mr | VND 282,83 Mr | VND 210,03 Mr | VND 185,42 Mr | VND 337,25 Mr | VND 335,67 Mr | VND 338,09 Mr | VND 360,06 Mr | VND 284,92 Mr | VND 196,09 Mr | VND 136,31 Mr | VND 195,82 Mr | VND 229,65 Mr | VND 156,30 Mr | VND 117,89 Mr | VND 98,88 Mr |
| Brüt Kâr | VND 49,76 Mr | VND 28,44 Mr | VND 19,93 Mr | VND 24,81 Mr | VND 13,95 Mr | VND 11,71 Mr | VND 28,92 Mr | VND 36,66 Mr | VND 37,36 Mr | VND 39,87 Mr | VND 30,75 Mr | VND 18,44 Mr | VND 10,68 Mr | VND 18,78 Mr | VND 23,59 Mr | VND 17,10 Mr | VND 13,60 Mr | VND 11,14 Mr |
| FAVÖK | VND 46,47 Mr | VND 25,29 Mr | VND 23,13 Mr | VND 25,52 Mr | VND 17,85 Mr | VND 14,48 Mr | VND 29,82 Mr | VND 35,55 Mr | VND 35,90 Mr | VND 37,59 Mr | VND 27,56 Mr | VND 16,96 Mr | VND 10,12 Mr | VND 19,38 Mr | VND 24,77 Mr | VND 18,13 Mr | VND 14,79 Mr | VND 12,21 Mr |
| Net Kâr | VND 30,40 Mr | VND 12,56 Mr | VND 9,13 Mr | VND 10,31 Mr | VND 2,29 Mr | VND 94,42 Mn | VND 12,73 Mr | VND 20,09 Mr | VND 21,01 Mr | VND 21,14 Mr | VND 16,04 Mr | VND 9,61 Mr | VND 1,47 Mr | VND 11,38 Mr | VND 12,50 Mr | VND 9,14 Mr | VND 9,09 Mr | VND 7,00 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 4.239,65 | 1.751,31 | 1.273,55 | 1.438,21 | 319,92 | 13,17 | 1.775,36 | 2.802,27 | 2.930,00 | 2.948,40 | 2.236,38 | 1.340,09 | 205,26 | 1.587,33 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 29,22 Mr | VND 21,84 Mr | VND 23,27 Mr | VND 17,43 Mr | -VND 10,17 Mr | VND 24,68 Mr | VND 50,12 Mr | -VND 39,41 Mr | VND 2,96 Mr | VND 17,36 Mr | -VND 324,53 Mn | -VND 11,62 Mr | VND 5,04 Mr | VND 19,07 Mr | VND 16,93 Mr | -VND 8,92 Mr | -VND 7,51 Mr | -VND 354,02 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 10,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 3,9% | 12,7% | 23,4% | 17,7% | 20,0% | 32,4% | 7,2% | 9,7% | 20,9% | 18,8% | 7,5% | 13,3% | 14,9% | 34,0% | 23,8% | 17,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,48 | 2,07 | 1,78 | 1,86 | 1,47 | 1,42 | 1,91 | 1,57 | 2,06 | 2,37 | 2,22 | 1,89 | 1,93 | 2,28 | 2,41 | 1,79 | 1,68 | 1,95 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,12 | 2,94 | 2,29 | 2,77 | 2,06 | 1,82 | 3,30 | 3,29 | 3,31 | 3,53 | 2,79 | 1,92 | 1,34 | 1,92 | 2,25 | 1,53 | 1,16 | 0,97 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,8% | 9,5% | 8,5% | 8,8% | 6,6% | 6,3% | 8,6% | 10,9% | 11,1% | 11,1% | 10,8% | 9,4% | 7,8% | 9,6% | 10,3% | 10,9% | 11,5% | 11,3% |
| FAVÖK Marjı | 11,0% | 8,4% | 9,9% | 9,0% | 8,5% | 7,8% | 8,8% | 10,6% | 10,6% | 10,4% | 9,7% | 8,7% | 7,4% | 9,9% | 10,8% | 11,6% | 12,5% | 12,4% |
| Net Kâr Marjı | 7,2% | 4,2% | 3,9% | 3,6% | 1,1% | 0,1% | 3,8% | 6,0% | 6,2% | 5,9% | 5,6% | 4,9% | 1,1% | 5,8% | 5,4% | 5,8% | 7,7% | 7,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,9% | 7,3% | 10,0% | 6,2% | -4,8% | 13,3% | 14,9% | -11,7% | 0,9% | 4,8% | -0,1% | -5,9% | 3,7% | 9,7% | 7,4% | -5,7% | -6,4% | -0,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
KS KSF | Sunshine Group Joint Stock Company | 74700,00 | -%0,27 |
| Thaiholdings JSC | 111000,00 | +%2,97 | |
NV NVB | National Citizen Commercial Joint Stock Bank | 13900,00 | -%6,71 |
KS KSV | Vinacomin - Minerals Holding Corporation | 116000,00 | +%1,31 |
PV PVS | PetroVietnam Technical Services Corporation | 33300,00 | +%0,91 |
MB MBS | MB Securities Joint Stock Company | 14500,00 | %0,00 |
PV PVI | PVI Holdings | 62000,00 | +%1,14 |