LHCLam Dong Investment Hydraulic Construction JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $51,14 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 1,36 T | VND 1,20 T | VND 1,10 T | VND 1,03 T | VND 910,91 Mr | VND 733,55 Mr | VND 638,30 Mr | VND 551,17 Mr | VND 538,98 Mr | VND 419,62 Mr | VND 383,53 Mr | VND 269,06 Mr | VND 255,63 Mr | VND 154,94 Mr | VND 139,93 Mr | VND 127,64 Mr | — | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 311,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 535,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 828,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 228,29 Mr | VND 124,70 Mr | VND 78,99 Mr | VND 35,49 Mr | VND 1,38 Mr | VND 1,05 Mr | VND 2,07 Mr | VND 2,47 Mr | VND 6,92 Mr | VND 10,13 Mr | VND 20,97 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 310,00 Mn | VND 9,84 Mr | VND 17,08 Mr | VND 5,13 Mr | — |
| Net Borç† | -VND 83,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 1,53 T | VND 1,20 T | VND 1,12 T | VND 1,42 T | VND 1,05 T | VND 866,89 Mr | VND 757,57 Mr | VND 885,90 Mr | VND 713,68 Mr | VND 493,97 Mr | VND 416,11 Mr | VND 365,35 Mr | VND 229,62 Mr | VND 100,97 Mr | VND 154,97 Mr | VND 156,11 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 |
| Brüt Kâr | VND 318,60 Mr | VND 216,68 Mr | VND 267,81 Mr | VND 265,11 Mr | VND 197,91 Mr | VND 176,74 Mr | VND 142,43 Mr | VND 144,05 Mr | VND 132,57 Mr | VND 110,95 Mr | VND 91,96 Mr | VND 66,14 Mr | VND 41,02 Mr | VND 22,01 Mr | VND 28,42 Mr | VND 24,86 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 |
| FAVÖK | VND 272,90 Mr | VND 205,51 Mr | VND 239,28 Mr | VND 223,22 Mr | VND 176,99 Mr | VND 167,34 Mr | VND 134,43 Mr | VND 133,40 Mr | VND 112,69 Mr | VND 97,98 Mr | VND 77,64 Mr | VND 57,97 Mr | VND 35,85 Mr | VND 20,46 Mr | VND 28,99 Mr | VND 25,05 Mr | — | — |
| Net Kâr | VND 122,58 Mr | VND 66,97 Mr | VND 81,67 Mr | VND 74,05 Mr | VND 59,15 Mr | VND 61,03 Mr | VND 51,10 Mr | VND 39,10 Mr | VND 30,20 Mr | VND 26,76 Mr | VND 26,07 Mr | VND 21,70 Mr | VND 40,89 Mr | VND 21,40 Mr | VND 16,22 Mr | VND 15,46 Mr | VND 3,97 Mr | VND 5,26 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 8.512,00 | 4.650,49 | 5.671,44 | 5.142,32 | 4.107,81 | 4.238,20 | 3.548,66 | 2.715,29 | 2.097,50 | 1.858,25 | 2.481,50 | 1.808,33 | 3.524,50 | 1.910,33 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 96,67 Mr | VND 35,92 Mr | VND 19,38 Mr | -VND 33,98 Mr | VND 86,66 Mr | VND 65,85 Mr | VND 40,41 Mr | VND 33,41 Mr | VND 36,93 Mr | VND 31,98 Mr | -VND 14,55 Mr | -VND 7,05 Mr | VND 16,63 Mr | VND 54,76 Mr | VND 16,77 Mr | -VND 20,84 Mr | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 184,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,7% | 10,4% | 7,2% | 3,4% | 0,2% | 0,1% | 0,3% | 0,4% | 1,3% | 2,4% | 5,5% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 7,0% | 13,4% | — | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,12 | 1,01 | 1,02 | 1,37 | 1,16 | 1,18 | 1,19 | 1,61 | 1,32 | 1,18 | 1,08 | 1,36 | 0,90 | 0,65 | 1,11 | 1,22 | — | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,85 | 1,45 | 1,35 | 1,71 | 1,27 | 1,05 | 0,91 | 1,07 | 0,86 | 0,60 | 0,50 | 0,44 | 0,28 | 0,12 | 0,19 | 0,19 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,8% | 18,0% | 23,9% | 18,7% | 18,8% | 20,4% | 18,8% | 16,3% | 18,6% | 22,5% | 22,1% | 18,1% | 17,9% | 21,8% | 18,3% | 15,9% | — | — |
| FAVÖK Marjı | 17,9% | 17,1% | 21,4% | 15,8% | 16,8% | 19,3% | 17,7% | 15,1% | 15,8% | 19,8% | 18,7% | 15,9% | 15,6% | 20,3% | 18,7% | 16,0% | — | — |
| Net Kâr Marjı | 8,0% | 5,6% | 7,3% | 5,2% | 5,6% | 7,0% | 6,7% | 4,4% | 4,2% | 5,4% | 6,3% | 5,9% | 17,8% | 21,2% | 10,5% | 9,9% | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,3% | 3,0% | 1,7% | -2,4% | 8,2% | 7,6% | 5,3% | 3,8% | 5,2% | 6,5% | -3,5% | -1,9% | 7,2% | 54,2% | 10,8% | -13,3% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
KS KSF | Sunshine Group Joint Stock Company | 75000,00 | -%0,53 |
| Thaiholdings JSC | 107800,00 | +%10,00 | |
NV NVB | National Citizen Commercial Joint Stock Bank | 14900,00 | -%9,70 |
KS KSV | Vinacomin - Minerals Holding Corporation | 115400,00 | -%6,56 |
PV PVS | PetroVietnam Technical Services Corporation | 33100,00 | -%1,19 |
MB MBS | MB Securities Joint Stock Company | 14500,00 | -%0,68 |
PV PVI | PVI Holdings | 61500,00 | -%0,81 |