NBCVinacomin Nui Beo Coal JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $11,38 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 2,41 T | VND 2,57 T | VND 2,63 T | VND 3,37 T | VND 3,47 T | VND 3,56 T | VND 3,60 T | VND 3,13 T | VND 2,71 T | VND 1,90 T | VND 1,48 T | VND 1,14 T | VND 1,17 T | VND 1,08 T | VND 980,72 Mr | VND 953,69 Mr | VND 761,86 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 5,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 1,88 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 529,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 1,13 T | VND 1,07 T | VND 1,38 T | VND 1,94 T | VND 2,41 T | VND 2,58 T | VND 2,31 T | VND 1,96 T | VND 1,74 T | VND 1,03 T | VND 629,58 Mr | VND 342,30 Mr | VND 396,42 Mr | VND 416,89 Mr | VND 349,37 Mr | VND 268,70 Mr | VND 0,00 |
| Net Borç† | VND 1,11 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 2,68 T | VND 2,80 T | VND 3,25 T | VND 3,61 T | VND 2,67 T | VND 2,19 T | VND 2,43 T | VND 2,16 T | VND 1,49 T | VND 1,22 T | VND 1,37 T | VND 1,82 T | VND 2,22 T | VND 2,12 T | VND 2,29 T | VND 2,18 T | VND 1,80 T |
| Brüt Kâr | VND 264,33 Mr | VND 279,85 Mr | VND 450,20 Mr | VND 414,12 Mr | VND 342,30 Mr | VND 357,81 Mr | VND 382,19 Mr | VND 402,31 Mr | VND 368,01 Mr | VND 220,56 Mr | VND 240,85 Mr | VND 317,69 Mr | VND 400,03 Mr | VND 343,31 Mr | VND 412,49 Mr | VND 411,55 Mr | VND 195,20 Mr |
| FAVÖK | VND 401,17 Mr | VND 490,83 Mr | VND 673,61 Mr | VND 661,66 Mr | VND 688,54 Mr | VND 576,85 Mr | VND 491,12 Mr | VND 476,61 Mr | VND 325,15 Mr | VND 100,33 Mr | VND 228,22 Mr | VND 353,88 Mr | VND 275,00 Mr | VND 250,49 Mr | VND 280,25 Mr | VND 282,09 Mr | — |
| Net Kâr | VND 41,08 Mr | VND 37,09 Mr | VND 105,61 Mr | VND 47,20 Mr | VND 44,99 Mr | VND 46,60 Mr | VND 34,06 Mr | VND 87,00 Mr | VND 87,22 Mr | VND 38,69 Mr | VND 30,93 Mr | VND 110,96 Mr | VND 76,27 Mr | VND 51,64 Mr | VND 75,16 Mr | VND 79,63 Mr | VND 78,53 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 1.110,37 | 1.002,53 | 2.854,31 | 1.275,81 | 1.215,87 | 1.259,62 | 920,69 | 2.351,31 | 2.357,00 | 1.046,00 | 836,00 | 2.998,86 | 2.241,39 | 1.537,97 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 27,73 Mr | VND 341,23 Mr | VND 574,35 Mr | VND 487,61 Mr | VND 186,14 Mr | -VND 247,79 Mr | -VND 311,31 Mr | -VND 188,73 Mr | -VND 689,28 Mr | -VND 402,25 Mr | -VND 273,75 Mr | VND 70,54 Mr | VND 11,58 Mr | -VND 50,18 Mr | -VND 86,77 Mr | -VND 49,50 Mr | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 326,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 46,8% | 41,8% | 52,6% | 57,6% | 69,5% | 72,3% | 64,0% | 62,6% | 64,1% | 54,4% | 42,6% | 29,9% | 33,8% | 38,6% | 35,6% | 28,2% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,11 | 1,09 | 1,24 | 1,07 | 0,77 | 0,62 | 0,68 | 0,69 | 0,55 | 0,64 | 0,92 | 1,59 | 1,89 | 1,96 | 2,34 | 2,29 | 2,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,06 | 5,29 | 6,14 | 6,81 | 5,03 | 4,14 | 4,59 | 4,08 | 2,81 | 2,29 | 2,58 | 3,44 | 4,18 | 4,00 | 4,33 | 4,12 | 3,39 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,9% | 10,0% | 13,8% | 11,5% | 12,8% | 16,3% | 15,7% | 18,6% | 24,7% | 18,1% | 17,6% | 17,4% | 18,0% | 16,2% | 18,0% | 18,8% | 10,9% |
| FAVÖK Marjı | 15,0% | 17,5% | 20,7% | 18,3% | 25,8% | 26,3% | 20,2% | 22,0% | 21,8% | 8,3% | 16,7% | 19,4% | 12,4% | 11,8% | 12,2% | 12,9% | — |
| Net Kâr Marjı | 1,5% | 1,3% | 3,2% | 1,3% | 1,7% | 2,1% | 1,4% | 4,0% | 5,8% | 3,2% | 2,3% | 6,1% | 3,4% | 2,4% | 3,3% | 3,6% | 4,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,0% | 12,2% | 17,7% | 13,5% | 7,0% | -11,3% | -12,8% | -8,7% | -46,2% | -33,1% | -20,0% | 3,9% | 0,5% | -2,4% | -3,8% | -2,3% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
KS KSF | Sunshine Group Joint Stock Company | 75000,00 | -%0,53 |
| Thaiholdings JSC | 107800,00 | +%10,00 | |
NV NVB | National Citizen Commercial Joint Stock Bank | 14900,00 | -%9,70 |
KS KSV | Vinacomin - Minerals Holding Corporation | 115400,00 | -%6,56 |
PV PVS | PetroVietnam Technical Services Corporation | 33100,00 | -%1,19 |
MB MBS | MB Securities Joint Stock Company | 14500,00 | -%0,68 |
PV PVI | PVI Holdings | 61500,00 | -%0,81 |