NETNet Detergent JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $52,68 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 1,08 T | VND 986,31 Mr | VND 893,81 Mr | VND 758,95 Mr | VND 704,51 Mr | VND 695,64 Mr | VND 576,49 Mr | VND 608,96 Mr | VND 605,74 Mr | VND 542,14 Mr | VND 371,87 Mr | VND 314,26 Mr | VND 322,33 Mr | VND 275,98 Mr | VND 257,97 Mr | VND 188,29 Mr | VND 165,73 Mr | VND 101,47 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 278,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 534,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 542,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 227,61 Mr | VND 144,38 Mr | VND 213,37 Mr | VND 142,78 Mr | VND 20,36 Mr | VND 20,70 Mr | VND 9,45 Mr | VND 83,74 Mr | VND 111,36 Mr | VND 113,79 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 809,73 Mn | VND 0,00 | VND 4,22 Mr | VND 7,37 Mr |
| Net Borç† | -VND 350,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 1,62 T | VND 1,65 T | VND 1,81 T | VND 1,53 T | VND 1,48 T | VND 1,47 T | VND 1,16 T | VND 1,12 T | VND 1,08 T | VND 839,31 Mr | VND 784,27 Mr | VND 804,03 Mr | VND 722,65 Mr | VND 697,49 Mr | VND 501,51 Mr | VND 493,33 Mr | VND 378,70 Mr | VND 317,83 Mr |
| Brüt Kâr | VND 358,18 Mr | VND 419,36 Mr | VND 469,73 Mr | VND 266,63 Mr | VND 293,80 Mr | VND 340,36 Mr | VND 225,67 Mr | VND 188,80 Mr | VND 232,22 Mr | VND 227,63 Mr | VND 193,05 Mr | VND 180,07 Mr | VND 179,44 Mr | VND 152,89 Mr | VND 137,48 Mr | VND 135,81 Mr | VND 127,55 Mr | VND 53,20 Mr |
| FAVÖK | VND 209,87 Mr | VND 273,41 Mr | VND 215,73 Mr | VND 119,56 Mr | VND 144,31 Mr | VND 165,80 Mr | VND 104,05 Mr | VND 78,53 Mr | VND 107,89 Mr | VND 112,04 Mr | VND 107,43 Mr | VND 57,35 Mr | VND 64,83 Mr | VND 59,90 Mr | VND 76,55 Mr | VND 77,93 Mr | VND 84,28 Mr | VND 27,18 Mr |
| Net Kâr | VND 158,68 Mr | VND 206,62 Mr | VND 178,43 Mr | VND 88,16 Mr | VND 113,36 Mr | VND 133,41 Mr | VND 74,63 Mr | VND 49,99 Mr | VND 55,63 Mr | VND 77,77 Mr | VND 81,08 Mr | VND 46,31 Mr | VND 55,53 Mr | VND 56,06 Mr | VND 75,24 Mr | VND 81,48 Mr | VND 80,94 Mr | VND 24,22 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 7.084,57 | 9.224,97 | 7.966,42 | 3.935,78 | 5.061,24 | 5.956,29 | 3.332,09 | 2.231,71 | 2.484,00 | 3.472,00 | 2.585,72 | 2.611,43 | 2.478,93 | 2.502,86 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 208,10 Mr | VND 228,79 Mr | VND 190,85 Mr | VND 51,40 Mr | VND 145,98 Mr | VND 67,29 Mr | VND 125,75 Mr | VND 73,73 Mr | VND 83,81 Mr | -VND 88,79 Mr | VND 43,83 Mr | VND 6,84 Mr | VND 39,43 Mr | VND 48,79 Mr | VND 54,31 Mr | VND 55,99 Mr | VND 82,60 Mr | VND 16,36 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 19,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,2% | 14,6% | 23,9% | 18,8% | 2,9% | 3,0% | 1,6% | 13,8% | 18,4% | 21,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,3% | 0,0% | 2,5% | 7,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,50 | 1,68 | 2,02 | 2,02 | 2,10 | 2,11 | 2,01 | 1,83 | 1,78 | 1,55 | 2,11 | 2,56 | 2,24 | 2,53 | 1,94 | 2,62 | 2,29 | 3,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,99 | 3,05 | 3,34 | 2,82 | 2,73 | 2,71 | 2,14 | 2,06 | 1,98 | 1,55 | 1,45 | 1,48 | 1,33 | 1,29 | 0,93 | 0,91 | 0,70 | 0,59 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,1% | 25,4% | 26,0% | 17,4% | 19,9% | 23,2% | 19,5% | 16,9% | 21,6% | 27,1% | 24,6% | 22,4% | 24,8% | 21,9% | 27,4% | 27,5% | 33,7% | 16,7% |
| FAVÖK Marjı | 13,0% | 16,5% | 11,9% | 7,8% | 9,8% | 11,3% | 9,0% | 7,0% | 10,0% | 13,3% | 13,7% | 7,1% | 9,0% | 8,6% | 15,3% | 15,8% | 22,3% | 8,6% |
| Net Kâr Marjı | 9,8% | 12,5% | 9,9% | 5,8% | 7,7% | 9,1% | 6,4% | 4,5% | 5,2% | 9,3% | 10,3% | 5,8% | 7,7% | 8,0% | 15,0% | 16,5% | 21,4% | 7,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,9% | 13,8% | 10,5% | 3,4% | 9,9% | 4,6% | 10,9% | 6,6% | 7,8% | -10,6% | 5,6% | 0,9% | 5,5% | 7,0% | 10,8% | 11,3% | 21,8% | 5,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
KS KSF | Sunshine Group Joint Stock Company | 75000,00 | -%0,53 |
| Thaiholdings JSC | 107800,00 | +%10,00 | |
NV NVB | National Citizen Commercial Joint Stock Bank | 14900,00 | -%9,70 |
KS KSV | Vinacomin - Minerals Holding Corporation | 115400,00 | -%6,56 |
PV PVS | PetroVietnam Technical Services Corporation | 33100,00 | -%1,19 |
MB MBS | MB Securities Joint Stock Company | 14500,00 | -%0,68 |
PV PVI | PVI Holdings | 61500,00 | -%0,81 |