PLCPetrolimex Petrochemical JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $59,62 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 3,94 T | VND 4,08 T | VND 4,24 T | VND 4,62 T | VND 4,83 T | VND 4,70 T | VND 4,46 T | VND 4,86 T | VND 3,88 T | VND 3,37 T | VND 4,17 T | VND 3,59 T | VND 3,03 T | VND 2,50 T | VND 2,86 T | VND 2,27 T | VND 1,30 T | VND 1,43 T | VND 1,15 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 494,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 2,70 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 1,24 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 2,03 T | VND 1,72 T | VND 1,37 T | VND 1,77 T | VND 1,55 T | VND 1,88 T | VND 1,71 T | VND 2,25 T | VND 1,65 T | VND 1,30 T | VND 2,54 T | VND 1,15 T | VND 1,15 T | VND 1,08 T | VND 1,35 T | VND 1,07 T | VND 585,92 Mr | VND 870,78 Mr | VND 508,83 Mr |
| Net Borç† | VND 908,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | VND 7,77 T | VND 6,93 T | VND 7,96 T | VND 8,60 T | VND 6,87 T | VND 5,61 T | VND 6,16 T | VND 6,43 T | VND 5,05 T | VND 4,80 T | VND 6,92 T | VND 6,81 T | VND 6,20 T | VND 6,06 T | VND 6,07 T | VND 5,15 T | VND 3,74 T | VND 2,97 T | VND 2,58 T |
| Brüt Kâr | VND 946,67 Mr | VND 768,51 Mr | VND 915,58 Mr | VND 1,04 T | VND 876,41 Mr | VND 898,89 Mr | VND 794,26 Mr | VND 848,11 Mr | VND 743,77 Mr | VND 777,77 Mr | VND 1,23 T | VND 995,77 Mr | VND 761,01 Mr | VND 662,94 Mr | VND 865,70 Mr | VND 793,57 Mr | VND 593,07 Mr | VND 370,43 Mr | VND 297,89 Mr |
| FAVÖK | VND 212,79 Mr | VND 233,87 Mr | VND 318,55 Mr | VND 440,74 Mr | VND 313,16 Mr | VND 317,15 Mr | VND 344,61 Mr | VND 351,38 Mr | VND 354,99 Mr | VND 387,97 Mr | VND 635,58 Mr | VND 419,84 Mr | VND 356,84 Mr | VND 306,04 Mr | VND 471,81 Mr | VND 424,65 Mr | VND 292,52 Mr | VND 101,08 Mr | VND 96,07 Mr |
| Net Kâr | VND 26,99 Mr | VND 43,22 Mr | VND 94,78 Mr | VND 94,77 Mr | VND 158,39 Mr | VND 138,54 Mr | VND 135,86 Mr | VND 138,29 Mr | VND 171,40 Mr | VND 204,82 Mr | VND 341,01 Mr | VND 266,85 Mr | VND 189,16 Mr | VND 168,83 Mr | VND 226,11 Mr | VND 269,36 Mr | VND 172,89 Mr | VND 55,04 Mr | VND 55,07 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 333,98 | 534,93 | 1.173,03 | 1.172,89 | 1.960,38 | 1.714,61 | 1.681,47 | 1.711,57 | 2.121,00 | 2.535,00 | 4.221,00 | 3.302,61 | 2.341,38 | 2.089,67 | 2.332,20 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 94,21 Mr | -VND 6,95 Mr | VND 383,19 Mr | -VND 365,10 Mr | VND 326,55 Mr | VND 479,17 Mr | VND 620,69 Mr | -VND 348,86 Mr | -VND 192,62 Mr | VND 519,47 Mr | -VND 490,55 Mr | VND 417,28 Mr | VND 81,48 Mr | VND 344,32 Mr | -VND 358,92 Mr | -VND 17,48 Mr | VND 322,35 Mr | -VND 358,46 Mr | VND 35,57 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 50,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 51,5% | 42,1% | 32,2% | 38,3% | 32,1% | 40,1% | 38,4% | 46,3% | 42,6% | 38,5% | 60,8% | 32,1% | 37,9% | 43,2% | 47,3% | 47,1% | 45,0% | 61,0% | 44,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,98 | 1,70 | 1,88 | 1,86 | 1,42 | 1,19 | 1,38 | 1,32 | 1,30 | 1,43 | 1,66 | 1,90 | 2,04 | 2,43 | 2,12 | 2,27 | 2,87 | 2,08 | 2,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 6,29 | 5,61 | 6,44 | 6,96 | 5,56 | 4,54 | 4,98 | 5,20 | 4,08 | 3,89 | 5,59 | 5,51 | 5,01 | 4,90 | 4,91 | 4,17 | 3,03 | 2,40 | 2,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,2% | 11,1% | 11,5% | 12,1% | 12,8% | 16,0% | 12,9% | 13,2% | 14,7% | 16,2% | 17,8% | 14,6% | 12,3% | 10,9% | 14,3% | 15,4% | 15,8% | 12,5% | 11,6% |
| FAVÖK Marjı | 2,7% | 3,4% | 4,0% | 5,1% | 4,6% | 5,7% | 5,6% | 5,5% | 7,0% | 8,1% | 9,2% | 6,2% | 5,8% | 5,0% | 7,8% | 8,2% | 7,8% | 3,4% | 3,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,3% | 0,6% | 1,2% | 1,1% | 2,3% | 2,5% | 2,2% | 2,1% | 3,4% | 4,3% | 4,9% | 3,9% | 3,1% | 2,8% | 3,7% | 5,2% | 4,6% | 1,9% | 2,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,2% | -0,1% | 4,8% | -4,2% | 4,8% | 8,5% | 10,1% | -5,4% | -3,8% | 10,8% | -7,1% | 6,1% | 1,3% | 5,7% | -5,9% | -0,3% | 8,6% | -12,1% | 1,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
KS KSF | Sunshine Group Joint Stock Company | 75000,00 | -%0,53 |
| Thaiholdings JSC | 107800,00 | +%10,00 | |
NV NVB | National Citizen Commercial Joint Stock Bank | 14900,00 | -%9,70 |
KS KSV | Vinacomin - Minerals Holding Corporation | 115400,00 | -%6,56 |
PV PVS | PetroVietnam Technical Services Corporation | 33100,00 | -%1,19 |
MB MBS | MB Securities Joint Stock Company | 14500,00 | -%0,68 |
PV PVI | PVI Holdings | 61500,00 | -%0,81 |