PVCPetroVietnam Chemical and Services Corporation
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $39,63 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 2,83 T | VND 2,07 T | VND 2,47 T | VND 2,25 T | VND 1,81 T | VND 1,67 T | VND 1,77 T | VND 1,96 T | VND 2,15 T | VND 1,99 T | VND 1,99 T | VND 2,43 T | VND 2,18 T | VND 1,95 T | VND 1,63 T | VND 1,15 T | VND 473,92 Mr | VND 396,74 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 190,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 1,76 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 1,07 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 742,78 Mr | VND 413,68 Mr | VND 809,91 Mr | VND 643,91 Mr | VND 507,98 Mr | VND 371,77 Mr | VND 456,64 Mr | VND 603,15 Mr | VND 652,41 Mr | VND 514,43 Mr | VND 371,67 Mr | VND 522,09 Mr | VND 436,56 Mr | VND 311,85 Mr | VND 279,91 Mr | VND 151,81 Mr | VND 92,14 Mr | VND 73,27 Mr |
| Net Borç† | VND 321,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 5,13 T | VND 2,96 T | VND 3,22 T | VND 2,93 T | VND 2,76 T | VND 2,18 T | VND 2,27 T | VND 2,46 T | VND 3,32 T | VND 3,06 T | VND 3,60 T | VND 4,31 T | VND 3,62 T | VND 3,71 T | VND 2,52 T | VND 1,74 T | VND 551,96 Mr | VND 416,44 Mr |
| Brüt Kâr | VND 338,44 Mr | VND 195,06 Mr | VND 218,28 Mr | VND 215,68 Mr | VND 175,43 Mr | VND 179,91 Mr | VND 218,64 Mr | VND 177,26 Mr | VND 234,02 Mr | VND 241,21 Mr | VND 514,93 Mr | VND 840,71 Mr | VND 540,69 Mr | VND 667,85 Mr | VND 373,76 Mr | VND 204,72 Mr | VND 61,18 Mr | VND 95,05 Mr |
| FAVÖK | VND 98,46 Mr | VND 22,63 Mr | VND 47,12 Mr | VND 70,00 Mr | VND 47,71 Mr | VND 53,78 Mr | VND 82,64 Mr | VND 44,32 Mr | VND 84,69 Mr | VND 38,72 Mr | VND 266,89 Mr | VND 497,71 Mr | VND 248,99 Mr | VND 399,51 Mr | VND 280,46 Mr | VND 28,65 Mr | -VND 5,91 Mr | -VND 6,80 Mr |
| Net Kâr | VND 31,20 Mr | VND 1,46 Mr | VND 16,38 Mr | VND 9,00 Mr | VND 5,57 Mr | VND 384,64 Mn | VND 18,88 Mr | VND 882,11 Mn | -VND 16,24 Mr | -VND 59,29 Mr | VND 89,38 Mr | VND 210,87 Mr | VND 78,54 Mr | VND 139,48 Mr | VND 123,95 Mr | VND 121,87 Mr | VND 50,12 Mr | VND 69,17 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 384,31 | 17,97 | 250,39 | 139,06 | 90,33 | 6,24 | 292,38 | 13,59 | -250,33 | -913,52 | 1.377,21 | 3.248,15 | 1.210,06 | 2.932,35 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 520,09 Mr | VND 230,33 Mr | VND 104,75 Mr | -VND 162,85 Mr | -VND 110,46 Mr | VND 267,01 Mr | VND 222,33 Mr | -VND 55,76 Mr | VND 94,19 Mr | -VND 179,86 Mr | VND 31,38 Mr | VND 23,19 Mr | VND 21,11 Mr | VND 39,59 Mr | -VND 231,52 Mr | -VND 4,53 Mr | VND 46,59 Mr | -VND 117,44 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 8,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,3% | 20,0% | 32,8% | 28,7% | 28,1% | 22,2% | 25,7% | 30,8% | 30,3% | 25,9% | 18,7% | 21,5% | 20,0% | 16,0% | 17,1% | 13,2% | 19,4% | 18,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,81 | 1,43 | 1,30 | 1,31 | 1,52 | 1,30 | 1,28 | 1,26 | 1,54 | 1,54 | 1,81 | 1,77 | 1,66 | 1,90 | 1,54 | 1,52 | 1,16 | 1,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,79 | 2,76 | 3,01 | 2,74 | 2,58 | 2,04 | 2,12 | 2,30 | 3,10 | 2,86 | 3,37 | 4,03 | 3,38 | 3,47 | 2,35 | 1,63 | 0,52 | 0,39 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,6% | 6,6% | 6,8% | 7,4% | 6,4% | 8,3% | 9,7% | 7,2% | 7,1% | 7,9% | 14,3% | 19,5% | 15,0% | 18,0% | 14,8% | 11,8% | 11,1% | 22,8% |
| FAVÖK Marjı | 1,9% | 0,8% | 1,5% | 2,4% | 1,7% | 2,5% | 3,6% | 1,8% | 2,6% | 1,3% | 7,4% | 11,5% | 6,9% | 10,8% | 11,1% | 1,6% | -1,1% | -1,6% |
| Net Kâr Marjı | 0,6% | 0,0% | 0,5% | 0,3% | 0,2% | 0,0% | 0,8% | 0,0% | -0,5% | -1,9% | 2,5% | 4,9% | 2,2% | 3,8% | 4,9% | 7,0% | 9,1% | 16,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,1% | 7,8% | 3,3% | -5,5% | -4,0% | 12,3% | 9,8% | -2,3% | 2,8% | -5,9% | 0,9% | 0,5% | 0,6% | 1,1% | -9,2% | -0,3% | 8,4% | -28,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
KS KSF | Sunshine Group Joint Stock Company | 75000,00 | -%0,53 |
| Thaiholdings JSC | 107800,00 | +%10,00 | |
NV NVB | National Citizen Commercial Joint Stock Bank | 14900,00 | -%9,70 |
KS KSV | Vinacomin - Minerals Holding Corporation | 115400,00 | -%6,56 |
PV PVS | PetroVietnam Technical Services Corporation | 33100,00 | -%1,19 |
MB MBS | MB Securities Joint Stock Company | 14500,00 | -%0,68 |
PV PVI | PVI Holdings | 61500,00 | -%0,81 |