PVSPetroVietnam Technical Services Corporation
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $785,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 38,79 T | VND 34,08 T | VND 26,42 T | VND 25,92 T | VND 24,87 T | VND 26,28 T | VND 26,29 T | VND 23,09 T | VND 24,85 T | VND 25,56 T | VND 26,45 T | VND 26,78 T | VND 23,94 T | VND 21,45 T | VND 23,55 T | VND 17,51 T | VND 12,48 T | VND 7,98 T | VND 4,81 T |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 11,58 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 22,55 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 16,24 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 966,98 Mr | VND 1,66 T | VND 1,74 T | VND 1,38 T | VND 1,25 T | VND 1,21 T | VND 1,36 T | VND 914,05 Mr | VND 1,16 T | VND 1,58 T | VND 2,25 T | VND 2,58 T | VND 3,52 T | VND 4,60 T | VND 5,89 T | VND 5,73 T | VND 4,66 T | VND 2,22 T | VND 987,32 Mr |
| Net Borç† | -VND 14,89 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | VND 32,72 T | VND 23,77 T | VND 19,37 T | VND 16,37 T | VND 14,26 T | VND 20,18 T | VND 16,79 T | VND 14,64 T | VND 16,92 T | VND 18,68 T | VND 23,36 T | VND 31,70 T | VND 25,42 T | VND 24,60 T | VND 24,31 T | VND 16,88 T | VND 10,69 T | VND 8,67 T | VND 5,78 T |
| Brüt Kâr | VND 1,82 T | VND 1,02 T | VND 1,01 T | VND 987,36 Mr | VND 846,81 Mr | VND 747,98 Mr | VND 1,17 T | VND 1,08 T | VND 1,04 T | VND 745,46 Mr | VND 2,13 T | VND 2,56 T | VND 2,67 T | VND 1,82 T | VND 1,96 T | VND 1,17 T | VND 1,07 T | VND 880,99 Mr | VND 544,95 Mr |
| FAVÖK | VND 1,36 T | VND 590,53 Mr | VND 591,10 Mr | VND 715,42 Mr | VND 736,20 Mr | VND 1,09 T | VND 1,22 T | VND 935,19 Mr | VND 968,93 Mr | VND 1,27 T | VND 2,08 T | VND 2,75 T | VND 2,90 T | VND 2,49 T | VND 1,94 T | VND 1,23 T | VND 910,38 Mr | VND 748,28 Mr | VND 580,65 Mr |
| Net Kâr | VND 1,31 T | VND 918,96 Mr | VND 754,87 Mr | VND 687,13 Mr | VND 423,80 Mr | VND 499,59 Mr | VND 812,28 Mr | VND 969,55 Mr | VND 916,12 Mr | VND 947,97 Mr | VND 1,38 T | VND 1,75 T | VND 1,58 T | VND 1,17 T | VND 1,42 T | VND 920,63 Mr | VND 638,44 Mr | VND 537,22 Mr | VND 319,14 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 2.140,73 | 1.497,38 | 1.230,01 | 1.119,64 | 690,56 | 814,06 | 1.323,55 | 1.579,82 | 1.395,10 | 1.544,53 | 2.248,37 | 2.858,33 | 2.680,73 | 2.484,20 | 2.983,78 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 1,23 T | VND 4,96 T | VND 20,36 Mr | VND 1,90 T | VND 376,76 Mr | -VND 524,05 Mr | VND 1,61 T | VND 607,13 Mr | VND 1,11 T | -VND 305,94 Mr | VND 813,18 Mr | VND 3,63 T | VND 1,74 T | VND 846,83 Mr | VND 1,26 T | -VND 697,46 Mr | -VND 679,00 Mr | -VND 1,40 T | -VND 1,16 T |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 1,86 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,5% | 4,9% | 6,6% | 5,3% | 5,0% | 4,6% | 5,2% | 4,0% | 4,6% | 6,2% | 8,5% | 9,6% | 14,7% | 21,4% | 25,0% | 32,7% | 37,4% | 27,8% | 20,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,84 | 0,70 | 0,73 | 0,63 | 0,57 | 0,77 | 0,64 | 0,63 | 0,68 | 0,73 | 0,88 | 1,18 | 1,06 | 1,15 | 1,03 | 0,96 | 0,86 | 1,09 | 1,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,02 | 1,46 | 1,19 | 1,01 | 0,88 | 1,24 | 1,03 | 0,90 | 1,04 | 1,15 | 1,44 | 1,95 | 1,57 | 1,51 | 1,50 | 1,04 | 0,66 | 0,53 | 0,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,6% | 4,3% | 5,2% | 6,0% | 5,9% | 3,7% | 7,0% | 7,4% | 6,2% | 4,0% | 9,1% | 8,1% | 10,5% | 7,4% | 8,1% | 6,9% | 10,0% | 10,2% | 9,4% |
| FAVÖK Marjı | 4,1% | 2,5% | 3,1% | 4,4% | 5,2% | 5,4% | 7,2% | 6,4% | 5,7% | 6,8% | 8,9% | 8,7% | 11,4% | 10,1% | 8,0% | 7,3% | 8,5% | 8,6% | 10,1% |
| Net Kâr Marjı | 4,0% | 3,9% | 3,9% | 4,2% | 3,0% | 2,5% | 4,8% | 6,6% | 5,4% | 5,1% | 5,9% | 5,5% | 6,2% | 4,8% | 5,8% | 5,5% | 6,0% | 6,2% | 5,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,8% | 20,9% | 0,1% | 11,6% | 2,6% | -2,6% | 9,6% | 4,1% | 6,6% | -1,6% | 3,5% | 11,5% | 6,8% | 3,4% | 5,2% | -4,1% | -6,4% | -16,1% | -20,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
KS KSF | Sunshine Group Joint Stock Company | 75000,00 | -%0,53 |
| Thaiholdings JSC | 107800,00 | +%10,00 | |
NV NVB | National Citizen Commercial Joint Stock Bank | 14900,00 | -%9,70 |
KS KSV | Vinacomin - Minerals Holding Corporation | 115400,00 | -%6,56 |
MB MBS | MB Securities Joint Stock Company | 14500,00 | -%0,68 |
PV PVI | PVI Holdings | 61500,00 | -%0,81 |
| Tasco Joint Stock Company | 12100,00 | -%1,63 |