SD5Song Da 5 Joint stock company
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,99 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 1,39 T | VND 1,60 T | VND 1,50 T | VND 1,76 T | VND 1,48 T | VND 1,49 T | VND 1,51 T | VND 1,43 T | VND 1,42 T | VND 1,97 T | VND 2,13 T | VND 2,01 T | VND 2,11 T | VND 1,54 T | VND 1,22 T | VND 765,78 Mr | VND 823,48 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 225,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 906,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 481,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 21,93 Mr | VND 29,05 Mr | VND 83,03 Mr | VND 336,56 Mr | VND 362,45 Mr | VND 309,47 Mr | VND 245,03 Mr | VND 255,22 Mr | VND 594,21 Mr | VND 957,99 Mr | VND 1,01 T | VND 959,12 Mr | VND 1,17 T | VND 715,04 Mr | VND 493,80 Mr | VND 246,87 Mr | VND 355,35 Mr |
| Net Borç† | -VND 204,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | VND 3,26 T | VND 2,34 T | VND 2,26 T | VND 1,80 T | VND 2,15 T | VND 1,73 T | VND 1,16 T | VND 1,30 T | VND 1,51 T | VND 1,46 T | VND 2,53 T | VND 2,01 T | VND 2,04 T | VND 1,03 T | VND 939,05 Mr | VND 1,29 T | VND 1,19 T |
| Brüt Kâr | VND 87,79 Mr | VND 89,80 Mr | VND 69,78 Mr | VND 82,37 Mr | VND 76,37 Mr | VND 78,15 Mr | VND 70,38 Mr | VND 125,55 Mr | VND 90,62 Mr | VND 171,02 Mr | VND 239,59 Mr | VND 249,99 Mr | VND 284,39 Mr | VND 214,36 Mr | VND 142,38 Mr | VND 189,28 Mr | VND 164,13 Mr |
| FAVÖK | -VND 9,69 Mr | VND 48,70 Mr | VND 63,35 Mr | VND 88,69 Mr | VND 75,55 Mr | VND 89,58 Mr | VND 110,33 Mr | VND 140,89 Mr | VND 117,06 Mr | VND 175,76 Mr | VND 273,62 Mr | VND 301,63 Mr | VND 404,30 Mr | VND 184,40 Mr | VND 104,41 Mr | VND 266,95 Mr | — |
| Net Kâr | VND 23,76 Mr | VND 23,65 Mr | VND 21,05 Mr | VND 17,44 Mr | VND 21,57 Mr | VND 29,03 Mr | VND 19,97 Mr | VND 16,46 Mr | VND 26,46 Mr | VND 40,12 Mr | VND 42,34 Mr | VND 56,75 Mr | VND 27,10 Mr | VND 31,68 Mr | VND 30,86 Mr | VND 67,68 Mr | VND 69,90 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 914,00 | 909,46 | 809,68 | 670,72 | 829,43 | 1.116,57 | 768,06 | 633,10 | 1.017,52 | 1.543,00 | 1.628,00 | 2.476,00 | 1.369,09 | 1.600,00 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | VND 76,28 Mr | VND 173,59 Mr | VND 198,98 Mr | VND 210,53 Mr | -VND 83,99 Mr | -VND 4,13 Mr | VND 7,52 Mr | VND 438,62 Mr | -VND 18,37 Mr | VND 52,80 Mr | -VND 17,57 Mr | VND 122,30 Mr | -VND 404,00 Mr | -VND 276,96 Mr | -VND 165,05 Mr | VND 9,18 Mr | -VND 15,88 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 6,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,6% | 1,8% | 5,6% | 19,1% | 24,6% | 20,7% | 16,2% | 17,8% | 41,8% | 48,6% | 47,2% | 47,7% | 55,7% | 46,3% | 40,5% | 32,2% | 43,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,35 | 1,46 | 1,51 | 1,02 | 1,46 | 1,16 | 0,77 | 0,91 | 1,07 | 0,74 | 1,19 | 1,00 | 0,97 | 0,67 | 0,77 | 1,69 | 1,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 6,77 | 4,85 | 4,70 | 3,74 | 4,46 | 3,59 | 2,41 | 2,70 | 3,15 | 3,02 | 5,25 | 4,18 | 4,23 | 2,14 | 1,95 | 2,68 | 2,48 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,7% | 3,8% | 3,1% | 4,6% | 3,6% | 4,5% | 6,1% | 9,7% | 6,0% | 11,7% | 9,5% | 12,4% | 13,9% | 20,8% | 15,2% | 14,7% | 13,8% |
| FAVÖK Marjı | -0,3% | 2,1% | 2,8% | 4,9% | 3,5% | 5,2% | 9,5% | 10,8% | 7,7% | 12,1% | 10,8% | 15,0% | 19,8% | 17,9% | 11,1% | 20,7% | — |
| Net Kâr Marjı | 0,7% | 1,0% | 0,9% | 1,0% | 1,0% | 1,7% | 1,7% | 1,3% | 1,7% | 2,8% | 1,7% | 2,8% | 1,3% | 3,1% | 3,3% | 5,2% | 5,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,3% | 7,4% | 8,8% | 11,7% | -3,9% | -0,2% | 0,6% | 33,7% | -1,2% | 3,6% | -0,7% | 6,1% | -19,8% | -26,9% | -17,6% | 0,7% | -1,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
KS KSF | Sunshine Group Joint Stock Company | 74900,00 | %0,00 |
| Thaiholdings JSC | 116700,00 | +%8,26 | |
NV NVB | National Citizen Commercial Joint Stock Bank | 14100,00 | -%5,37 |
KS KSV | Vinacomin - Minerals Holding Corporation | 114700,00 | +%0,17 |
PV PVS | PetroVietnam Technical Services Corporation | 33000,00 | %0,00 |
MB MBS | MB Securities Joint Stock Company | 14500,00 | %0,00 |
PV PVI | PVI Holdings | 61400,00 | +%0,16 |