SVNVexilla Viet Nam Group JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,55 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 227,21 Mr | VND 233,51 Mr | VND 236,31 Mr | VND 228,66 Mr | VND 274,48 Mr | VND 234,15 Mr | VND 223,21 Mr | VND 231,06 Mr | VND 252,62 Mr | VND 250,21 Mr | VND 262,09 Mr | VND 244,31 Mr | VND 43,64 Mr | VND 40,12 Mr | VND 38,98 Mr | VND 44,39 Mr | VND 28,91 Mr | VND 10,06 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 122,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 1,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 225,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 0,00 | VND 6,60 Mr | VND 6,60 Mr | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 0,00 | VND 700,00 Mn | VND 900,00 Mn | VND 0,00 | VND 5,19 Mr | VND 5,21 Mr | VND 2,00 Mr | VND 289,33 Mn | VND 1,36 Mr | VND 2,76 Mr | VND 371,00 Mn |
| Net Borç† | -VND 122,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 29,45 Mr | VND 86,06 Mr | VND 80,75 Mr | VND 113,80 Mr | VND 180,45 Mr | VND 3,71 Mr | VND 84,55 Mn | VND 32,14 Mr | VND 16,41 Mr | VND 85,36 Mr | VND 79,88 Mr | VND 51,90 Mr | VND 12,29 Mr | VND 28,60 Mr | VND 7,92 Mr | VND 24,35 Mr | VND 6,46 Mr | VND 7,31 Mr |
| Brüt Kâr | VND 224,42 Mn | VND 1,32 Mr | VND 1,76 Mr | VND 984,72 Mn | VND 1,14 Mr | -VND 4,57 Mr | -VND 15,46 Mn | VND 3,22 Mr | VND 1,42 Mr | VND 4,60 Mr | VND 3,24 Mr | VND 2,84 Mr | VND 420,97 Mn | VND 1,13 Mr | VND 564,00 Mn | VND 2,81 Mr | VND 1,08 Mr | VND 231,58 Mn |
| FAVÖK | -VND 1,90 Mr | -VND 503,34 Mn | -VND 122,86 Mn | -VND 1,22 Mr | -VND 806,41 Mn | -VND 9,83 Mr | -VND 1,45 Mr | VND 1,63 Mr | -VND 1,32 Mr | VND 3,17 Mr | VND 2,09 Mr | VND 2,10 Mr | -VND 175,43 Mn | VND 437,01 Mn | -VND 204,38 Mn | VND 2,79 Mr | VND 778,05 Mn | VND 50,17 Mn |
| Net Kâr | VND 1,26 Mr | VND 461,64 Mn | VND 716,30 Mn | VND 991,71 Mn | VND 810,30 Mn | VND 118,89 Mn | VND 76,27 Mn | VND 980,35 Mn | -VND 1,97 Mr | VND 2,97 Mr | VND 7,17 Mr | VND 730,07 Mn | -VND 1,37 Mr | VND 1,46 Mn | VND 514,20 Mn | VND 1,16 Mr | VND 252,05 Mn | VND 18,05 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 59,82 | 21,98 | 34,11 | 47,22 | 38,59 | 5,66 | 3,63 | 46,68 | -93,62 | 142,00 | 358,00 | — | -458,00 | 0,49 | — | — | 252,05 | 257,85 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 33,92 Mr | -VND 9,11 Mr | VND 54,83 Mr | -VND 47,15 Mr | -VND 15,49 Mr | VND 83,54 Mr | VND 57,45 Mr | -VND 8,53 Mr | -VND 72,02 Mr | -VND 37,23 Mr | VND 15,26 Mr | — | -VND 2,62 Mr | -VND 1,44 Mr | -VND 694,65 Mn | -VND 3,66 Mr | -VND 2,67 Mr | -VND 742,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | VND 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 2,8% | 2,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,3% | 0,4% | 0,0% | 2,1% | 11,9% | 5,0% | 0,7% | 3,1% | 9,6% | 3,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,13 | 0,37 | 0,34 | 0,50 | 0,66 | 0,02 | 0,00 | 0,14 | 0,06 | 0,34 | 0,30 | 0,21 | 0,28 | 0,71 | 0,20 | 0,55 | 0,22 | 0,73 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,13 | 0,38 | 0,36 | 0,50 | 0,80 | 0,02 | 0,00 | 0,14 | 0,07 | 0,38 | 0,35 | 0,23 | 0,05 | 0,13 | 0,04 | 0,11 | 0,03 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 0,8% | 1,5% | 2,2% | 0,9% | 0,6% | -123,1% | -18,3% | 10,0% | 8,7% | 5,4% | 4,1% | 5,5% | 3,4% | 3,9% | 7,1% | 11,5% | 16,7% | 3,2% |
| FAVÖK Marjı | -6,4% | -0,6% | -0,2% | -1,1% | -0,4% | -264,6% | -1.719,8% | 5,1% | -8,1% | 3,7% | 2,6% | 4,1% | -1,4% | 1,5% | -2,6% | 11,5% | 12,1% | 0,7% |
| Net Kâr Marjı | 4,3% | 0,5% | 0,9% | 0,9% | 0,4% | 3,2% | 90,2% | 3,0% | -12,0% | 3,5% | 9,0% | 1,4% | -11,2% | 0,0% | 6,5% | 4,8% | 3,9% | 0,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -115,2% | -10,6% | 67,9% | -41,4% | -8,6% | 2.249,3% | 67.939,1% | -26,5% | -439,0% | -43,6% | 19,1% | — | -21,3% | -5,0% | -8,8% | -15,0% | -41,4% | -10,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
KS KSF | Sunshine Group Joint Stock Company | 74700,00 | -%0,27 |
| Thaiholdings JSC | 111000,00 | +%2,97 | |
NV NVB | National Citizen Commercial Joint Stock Bank | 13900,00 | -%6,71 |
KS KSV | Vinacomin - Minerals Holding Corporation | 116000,00 | +%1,31 |
PV PVS | PetroVietnam Technical Services Corporation | 33300,00 | +%0,91 |
MB MBS | MB Securities Joint Stock Company | 14500,00 | %0,00 |
PV PVI | PVI Holdings | 62000,00 | +%1,14 |