VC7BGI Group JSC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar VND · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $25,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | VND 1,74 T | VND 1,49 T | VND 1,49 T | VND 840,68 Mr | VND 763,80 Mr | VND 463,55 Mr | VND 449,38 Mr | VND 469,06 Mr | VND 344,81 Mr | VND 583,43 Mr | VND 493,08 Mr | VND 402,86 Mr | VND 481,41 Mr | VND 501,82 Mr | VND 558,51 Mr | VND 535,25 Mr | VND 407,15 Mr | VND 241,20 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | VND 33,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | VND 661,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | VND 1,07 T | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | VND 286,60 Mr | VND 120,49 Mr | VND 121,25 Mr | VND 142,37 Mr | VND 119,40 Mr | VND 65,19 Mr | VND 27,02 Mr | VND 28,42 Mr | VND 0,00 | VND 30,18 Mr | VND 30,98 Mr | VND 37,95 Mr | VND 153,46 Mr | VND 173,18 Mr | VND 194,06 Mr | VND 210,75 Mr | VND 124,92 Mr | VND 48,39 Mr |
| Net Borç† | VND 169,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | VND 533,06 Mr | VND 293,92 Mr | VND 373,42 Mr | VND 325,14 Mr | VND 124,56 Mr | VND 117,88 Mr | VND 127,83 Mr | VND 128,49 Mr | VND 205,38 Mr | VND 291,22 Mr | VND 377,54 Mr | VND 429,25 Mr | VND 226,78 Mr | VND 278,70 Mr | VND 280,42 Mr | VND 465,88 Mr | VND 304,09 Mr | VND 218,74 Mr |
| Brüt Kâr | VND 60,84 Mr | VND 41,91 Mr | VND 69,03 Mr | VND 38,10 Mr | VND 5,12 Mr | -VND 1,48 Mr | VND 3,59 Mr | VND 31,15 Mr | VND 22,12 Mr | VND 61,07 Mr | VND 37,65 Mr | VND 28,77 Mr | VND 13,60 Mr | VND 48,70 Mr | VND 27,53 Mr | VND 54,77 Mr | VND 28,68 Mr | VND 20,16 Mr |
| FAVÖK | VND 47,14 Mr | VND 32,12 Mr | VND 58,40 Mr | VND 28,71 Mr | VND 4,47 Mr | VND 23,22 Mr | VND 25,40 Mr | VND 22,87 Mr | VND 10,50 Mr | VND 21,63 Mr | VND 31,13 Mr | VND 22,71 Mr | VND 8,61 Mr | VND 41,32 Mr | VND 18,34 Mr | VND 45,79 Mr | VND 23,95 Mr | VND 16,63 Mr |
| Net Kâr | VND 25,51 Mr | VND 14,30 Mr | VND 40,61 Mr | VND 12,55 Mr | VND 10,45 Mr | VND 8,72 Mr | VND 11,51 Mr | VND 19,09 Mr | VND 19,91 Mr | VND 16,55 Mr | VND 7,15 Mr | VND 4,81 Mr | VND 4,14 Mr | VND 4,90 Mr | VND 8,51 Mr | VND 20,37 Mr | VND 11,85 Mr | VND 8,61 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 265,53 | 148,80 | 805,47 | 223,84 | 343,68 | 255,90 | 651,63 | 1.062,32 | 1.123,36 | 979,37 | 430,61 | 289,33 | 248,71 | 293,39 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -VND 91,51 Mr | -VND 49,28 Mr | -VND 428,17 Mr | -VND 89,26 Mr | -VND 168,65 Mr | VND 214,08 Mr | — | — | -VND 48,64 Mr | -VND 34,83 Mr | VND 157,90 Mr | VND 243,81 Mr | VND 20,48 Mr | VND 23,02 Mr | VND 22,34 Mr | -VND 107,56 Mr | -VND 47,30 Mr | -VND 17,62 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -VND 7,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,5% | 8,1% | 8,1% | 16,9% | 15,6% | 14,1% | 6,0% | 6,1% | 0,0% | 5,2% | 6,3% | 9,4% | 31,9% | 34,5% | 34,7% | 39,4% | 30,7% | 20,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,31 | 0,20 | 0,25 | 0,39 | 0,16 | 0,25 | 0,28 | 0,27 | 0,60 | 0,50 | 0,77 | 1,07 | 0,47 | 0,56 | 0,50 | 0,87 | 0,75 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,50 | 0,27 | 0,35 | 0,30 | 0,12 | 0,11 | 0,12 | 0,12 | 0,19 | 0,27 | 0,35 | 0,40 | 0,21 | 0,26 | 0,26 | 0,43 | 0,28 | 0,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar VND · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,4% | 14,3% | 18,5% | 11,7% | 4,1% | -1,3% | 2,8% | 24,2% | 10,8% | 21,0% | 10,0% | 6,7% | 6,0% | 17,5% | 9,8% | 11,8% | 9,4% | 9,2% |
| FAVÖK Marjı | 8,8% | 10,9% | 15,6% | 8,8% | 3,6% | 19,7% | 19,9% | 17,8% | 5,1% | 7,4% | 8,2% | 5,3% | 3,8% | 14,8% | 6,5% | 9,8% | 7,9% | 7,6% |
| Net Kâr Marjı | 4,8% | 4,9% | 10,9% | 3,9% | 8,4% | 7,4% | 9,0% | 14,9% | 9,7% | 5,7% | 1,9% | 1,1% | 1,8% | 1,8% | 3,0% | 4,4% | 3,9% | 3,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -17,2% | -16,8% | -114,7% | -27,5% | -135,4% | 181,6% | — | — | -23,7% | -12,0% | 41,8% | 56,8% | 9,0% | 8,3% | 8,0% | -23,1% | -15,6% | -8,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
KS KSF | Sunshine Group Joint Stock Company | 74900,00 | -%0,66 |
| Thaiholdings JSC | 107800,00 | +%10,00 | |
NV NVB | National Citizen Commercial Joint Stock Bank | 14900,00 | -%9,70 |
KS KSV | Vinacomin - Minerals Holding Corporation | 114500,00 | -%7,29 |
PV PVS | PetroVietnam Technical Services Corporation | 33000,00 | -%1,49 |
MB MBS | MB Securities Joint Stock Company | 14500,00 | -%0,68 |
PV PVI | PVI Holdings | 61300,00 | -%1,13 |